/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kuchnia z salonem, a może osobno?
Autor Wiadomo¶æ
stokrotka.



Imiê: Sylwia .
Do³±czy³a: 05 Lut 2010
Posty: 812
Sk±d: wiesz... ;)

Wys³any: 2010-04-15, 20:00   

Pastelowa, nie podobaja mi się te propozycje.. :) nie w moim guście po rostu
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
Babol
Zielonooka




Imiê: Kamila
Do³±czy³a: 24 Cze 2010
Posty: 127
Sk±d: z domku.

Wys³any: 2010-06-24, 16:45   

Kuchnia z salonem zdecydowanie nie :)
Gdyby można było tak kuchnie z sypialnią połączyć to owszem...ale to już z innych przyczyn, można powiedzieć, że bardziej...łóżkowych. :P
_________________
-Dlaczego Ty jesteÅ› taka wyjÄ…tkowa?
- Bo 90% mnie to choroba psychiczna a 10% głupota, a reszta ma odwrotne proporcje.
 
 
tobiasty




Imiê: MichaÅ‚
Do³±czy³: 23 Cze 2009
Posty: 55
Sk±d: brać pieniÄ…dze?

Wys³any: 2010-07-09, 20:28   

Zdecydowanie osobno kuchnia i salon ;)
 
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2010-12-21, 23:28   

A ja mam oddzielnie i zarazem razem :D Aneks kuchenny i "mała jadalnia" kosztem salonu i salon. Takie jedno duże coś ;)
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
lejdis



Imiê: Eugeniusz
Do³±czy³a: 09 Sty 2011
Posty: 4
Sk±d: M...

Wys³any: 2011-01-09, 20:52   

Mi kiedyś bardzo podobało się takie połączenie kuchni + salonu, lecz widziałam to u mojej koleżanki i stwierdziłam że nie zdaje to egzaminów z prostych względów- to iz kuchnia jest razem z salonem eksplatuje się go w celach konsumpcji- przez to albo trzeba być mega pedantycznym i mieć czas przede wszystkim żeby codziennie sprzątać i utrzymać porządek.

Poza tym pewne intensywne zapachy kuchenne przechodzą do salonu - co nie jest zbyt komfortowe przy przyjmowaniu gości.

Ale wszystko rzecz gustu.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-02-27, 18:46   

Osobno.

Staraj się pisać dłuższe wypowiedzi. / Rozgadana
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
kirke



Imiê: Kaja
Do³±czy³a: 03 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-03, 13:48   

Nie podoba mi się trend mieszkaniowy kuchnia + salon. Zdecydowanie wolę osobną kuchnię najlepiej dużą bo sporo gotuję. I nie chcę żeby goście widzieli bałagan po gotowaniu. :P
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-04, 09:52   

Hmm.... marzenia swoje,a rzeczywistość swoje. Czasami chcemy mieć coś, ale albo nas na to nie stać, albo plany zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jeśli kuchnia z salonem - to tylko i wyłącznie oddzielona ścianką, do której dostawiony z boku bufet i od strony kuchni wysokie stołki. Ale uważam, że tradycyjny rozkład pomieszczeń jest dużo lepszy, czyli : jeśli to piętro - na dole salon z kominkiem,a na pięterku idąc po drewnianych schodach, pokój gościnny, łazienka,WC - osobno - i dwie,trzy sypialnie,a na wprost schodów otwarta kuchnia (bez drzwi) przylegająca zresztą do pokoju gościnnego.To ja to tak widzę. ;) Pa
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
milena0660



Imiê: Milena
Wiek: 35
Do³±czy³a: 11 Lut 2014
Posty: 4
Sk±d: wwa

Wys³any: 2014-02-12, 12:25   

Jeśli ktoś dużo gotuje to lepiej, żeby kuchnia nie była połączona z salonem. Ja ogólnie nie gotuję dużo więc mogłabym sobie pozwolić na kuchnię łączoną z salonem. Jest to jednak wygodniejsze połączenie niż osobno kuchnia i salon. Jeśli ktoś ma dziecko to też jest lepiej jeśli jest połączone bo może spokojnie obserwować swoją pociechę i przyrządzić coś dobrego.
_________________
paradyż candy
 
 
Lisek



Imiê: Mariusz
Do³±czy³: 20 Sie 2013
Posty: 5
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2014-03-07, 15:24   

Sądzę, że kuchnia powinna być połączona z salonem. Oczywiście jeśli ma się taką możliwość. Ponadto ważne jest w jakie meble jest wyposażona. Odpowiedź na ważne pytanie: jakie meble do kuchni? Można znaleźć tutaj: http://www.aranzacjekuchni.com.pl/aranzacja-kuchni
 
 
Misza29




Imiê: Mateusz
Wiek: 34
Do³±czy³: 11 Mar 2014
Posty: 1
Sk±d: Poznan

Wys³any: 2014-03-11, 11:11   

Ostatnio widziałem u kolegi kuchnie z salonem i strasznie mi się to nie podoba. Ty zaprosisz gości a tutaj któryś z domowników chce sobie zrobić jedzonko i śmiesznie to wygląda. Sam mam zamiar się budować i robię kuchnie na zamówienie na terenie Poznania - bogata oferta, atrakcyjne ceny i oczywiście osobno. Wszystko robione na wymiar tak jak to sobie wyobrażam.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2014-03-14, 12:53   

Nie wyobrażam sobie,aby w salonie pachniało gotowanymi potrawami.Kuchnia powinna być oddzielona od reszty pomieszczeń właśnie ze względu na zapachy wydobywające się od strony pieca. Ale każdy urządza swoje mieszkania wg własnego gustu ,bo to właściciel tam będzie mieszkał,nie kto inny.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Juki



Imiê: Beata
Wiek: 28
Do³±czy³a: 22 Sty 2014
Posty: 46
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-04-17, 10:02   

Moim zdaniem jest bardzo niepraktyczne rozwiązanie, więc nie zdecydowałabym się na kuchnię łączoną z salonem, nawet jeśli świetnie to wygląda. Lepiej poszukać jakiś fajnych inspiracji na urządzenie pomieszczeń na Homebook.pl i wybrać taką aranżację, która będzie oryginalna, a zarazem praktyczna :) .
 
 
zipp



Imiê: zip
Do³±czy³: 14 Maj 2014
Posty: 1
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-05-14, 09:21   

Ja tak mam u siebie zrobione i jest to genialny pomysł. Kuchnia jest prawie jednym pomieszczeniem z salonem, dzieli je jedynie barek
_________________
Najlepsze płytki granitowe
 
 
Huntor



Imiê: Henryk
Wiek: 34
Do³±czy³: 03 Cze 2014
Posty: 1
Sk±d: Polska

Wys³any: 2014-06-03, 10:51   

To zależy jak zrobimy wszystko.Należy pamiętać by meble pokojowe nie były takie same jak w kuchni - jest wtedy gorszy efekt.Najlepiej jak kuchnia jest jaśniejsza a salon troche ciemniejeszy.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: