/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 10:13
Ile godzin dziennie spędzasz przy komputerze?
Autor Wiadomo¶æ
Heroine




Imiê: Gabi
Wiek: 26
Do³±czy³a: 26 Mar 2013
Posty: 10
Sk±d: O.

Wys³any: 2013-03-26, 21:22   

Nie mogę żyć bez neta i najchętniej nie wyłączałabym go wcale, no ale bądźmy realistami ; d. Jeśli mam jakiś bardziej sensowny dzień i gdzieś wychodzę albo po prostu zajmuję się czym innym, to spędzam tak powiedzmy z godzinę czy dwie. Jednak zdarzają mi się też takie dni, kiedy jestem chora, przykuta do łóżka i po prostu nie mam za wiele do roboty (albo raczej nie mam siły i ochoty nic robić, bo zajęć zawsze jest więcej niż wolnego czasu), mogę wtedy siedzieć od rana do nocy i nie czuję, żebym marnowała czas. Może to kwestia tego, że siedzenie na necie nie oznacza u mnie odświeżania co chwilę fejsa, zawsze coś ciekawego się robi : d.
_________________
To my suprise, with half-closed eyes things look even better than when they were open.
 
 
samba_mamba



Imiê: Anka
Do³±czy³a: 24 Sty 2013
Posty: 79
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-03-27, 21:26   

Ja też jestem uzależniona - jak nie siedzę przy kompie, to z tabletem albo telefonem. A już odkąd złapałam zajawke na super memo to oderwać się nie mogę, bo to fajna zabawa a przy okazji nauka angielskiego. Znacie? No a poza tym to oczywiście na fejsie siedzę, nie :P
 
 
timix



Imiê: Jurek
Do³±czy³: 28 Mar 2014
Posty: 2
Sk±d: Gdynia

Wys³any: 2014-03-28, 14:30   

Bardzo dużo spędzam , jak nie na kompie to na telefonie :) Niestety wciąga jak nie wiem , kilka godzin to lekko.
_________________
reakcje alergiczne
 
 
janiołek



Imiê: Maciek
Do³±czy³: 22 Sty 2014
Posty: 41
Sk±d: stÄ…d

Wys³any: 2014-04-08, 19:16   

Niestety posiadam pracę, która opiera się na obsłudze komputera, więc większość dnia spędzam przez ekranem monitora. Wolałbym wykonywać obowiązki bardziej związane z ruchem, by nie odczuwać sztywności oraz bólu pleców i by w przyszłości nie mieć problemów ze zdrowiem.
 
 
Eizzy



Imiê: Ewelina
Do³±czy³a: 14 Sie 2013
Posty: 10
Sk±d: rzeszów

Wys³any: 2014-06-03, 11:11   

janioÅ‚ek napisa³/a:
Niestety posiadam pracę, która opiera się na obsłudze komputera, więc większość dnia spędzam przez ekranem monitora. Wolałbym wykonywać obowiązki bardziej związane z ruchem, by nie odczuwać sztywności oraz bólu pleców i by w przyszłości nie mieć problemów ze zdrowiem.



Mam dokładnie tak samo.. Praktycznie cały dzień spędzam przed komputerem. Na szczęście dowiedziałam się, że można wykonywać ciekawe i lekkie ćwiczenia nawet podczas pracy: http://www.strefaergonomii.pl :)
Z czasem naprawdę mi pomogły :)
 
 
Szkolnis_pl
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-06-05, 16:47   

Chyba większość z nas ma styczność z komputerem i to w znacznym wymiarze czasu,a szczególnie Ci którzy przed ni,m pracują i traktują jako narzędzie. Wtedy można śmiało powiedzieć,że cały dzień spędzamy przy komputerze.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: