/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
WzruszajÄ…ce filmy
Autor Wiadomo¶æ
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2014-02-22, 11:36   

CutiePie napisa³/a:
Nie słyszałam o tym "Masz Talent"... Czy tytuł ma coś wspólnego z show "Mam Talent"? ;) Szczególnie jak o śpiewającym gościu...

Mnie do tej pory najbardziej wzruszyły chyba Zielona Mila, Amelia i Edi.



Film "Masz talent" opowiada o nieśmiałym mężczyźnie ,który stał się sławnym, mimo,że ciągle mu powtarzano,że nie ma żadnych szans. A ten film jest oparty na faktach autentycznych, bo w brytyjskim "Mam talent" brał udział uczestnik z którego - zanim otworzył usta - drwiono na widowni,jak i sami jurorzy przyglądali mu się z półuśmieszkiem na twarzy. A chodzi o Paula Pottsa, faceta niezbyt urodziwego,ale bardzo symypatycznego syna hutnika z niewielkiego brytyjskiego miasta.W tej chwili robi karierę i to na wielką skalę.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
irka



Imiê: Olga
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 19
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-02-24, 13:23   

Widziałam i mogę polecić :) Film przyjemny, lekki. Wzruszająca historia, jednak przedstawiona z duża dozą humoru. Alexandra Roach i James Corden tworzą zgrany zespół, grali świetnie.
 
 
Zedek23



Imiê: Patryk
Wiek: 31
Do³±czy³: 25 Lut 2014
Posty: 1
Sk±d: Poznan

Wys³any: 2014-02-25, 12:51   

K-PAX wzruszający jest strasznie jeśli ktoś zrozumie jego przesłanie nie dla głupich ludzi że tak powiem. Z klasyki to chyba gladiator jednym z najlepszych filmów po którym można się popłakać. Z nowości to sam nie wiem grawitacja ? Chociaż trochę nudny ten film był.


_________________
"Jesteśmy niepodlegli, jesteśmy narodem samodzielnym, jesteśmy narodem wolnym i suwerennym sztandary łowieckie" - Mihail Kogălniceanu
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2014-02-26, 11:20   

Trzeba oddać Brytyjczykom, że mają talent do wzruszających filmów i do komedii romantycznych. :) Mi się "masz talent" spodobał .
_________________
Mogilk
 
 
DeJaVu




Imiê: Atreju
Do³±czy³: 12 Wrz 2012
Posty: 34
Sk±d: Thorshavn

Wys³any: 2014-02-26, 21:48   

"Długie i szczęśliwe życie", "Po drugiej stronie torów", "Zabić wspomnienia", "Incepcja" a z polskich to "Duże zwierzę"
_________________
Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia.
To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli.
 
 
Kaskada




Imiê: Kaskada
Wiek: 31
Do³±czy³a: 04 Lip 2013
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-03-16, 18:32   

Ja ostatnio w domu oglądałam "Bez mojej zgody" Z Cameron Diaz i szczerze dawno już tak sobie nie płakałam.Polecam:)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: