/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Konsumpcja w kinie
Autor Wiadomo¶æ
katjuszka




Imiê: Nadia
Do³±czy³a: 01 Wrz 2012
Posty: 63
Sk±d: WÄ…chock

Wys³any: 2012-12-30, 17:54   Konsumpcja w kinie

Czy podczas seansu wkurza was, gdy osoba siedząca obok chrupie popcorn, siorbie big colę i szeleści papierem ? Czy może wy też wchodzicie z jedzeniem na salę ?
_________________

 
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2012-12-31, 13:53   

Wchodze z jedzeniem na salę, ale wszystko konsumuję w trakcie reklam. Coś wtedy trzeba robić;).
 
 
Red




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 23 Lis 2012
Posty: 127
Sk±d: J-no

Wys³any: 2012-12-31, 17:51   

Zależy od tego, na jaki film idę. Jeśli jest to jakiś ciężka projekcja - dramat, wojenny, itp. to nie biorę żadnego popcornu ani coli (co najwyżej wodę niegazowaną). Zwykle przeżywam takie filmy dość intensywnie, a szeleszczenie i mlaskanie bardzo rozprasza.
Na komedii, gdzie jest luźna atmosfera, nie mam z tym problemu - sama wcinam popcorn i nie przeszkadzają mi inni ciamkacze.
_________________
'O naszej własnej śmierci nie będziemy mieli nic do powiedzenia"
- Carlos Fuentes
 
 
Contu



Imiê: Bezimienna
Do³±czy³a: 10 Sty 2013
Posty: 10
Sk±d: Polen

Wys³any: 2013-01-10, 09:18   

Popcorn mi nie przeszkadza, ale nie znoszę szeleszczenia i chrupania chipsów i odgłosu odkręcania gazowanej coli, gdy na sali panuje niemalże grobowa cisza.
No i ten syf... W moim kinie na nieszczęście jest tak, że nie sprzątają między seansami i czasem jest zostawiony taki rozpierdzielnik po poprzednikach....
_________________
Ciao!
 
 
BlueSeeker
Smile!




Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 05 Sty 2013
Posty: 122
Sk±d: Gliwice

Wys³any: 2013-01-10, 14:35   

Zależy od filmu, jak komedia to spoko ; ) Ale jak jakiś poważny film to tylko cole biorę zawsze : )
_________________

 
 
 
Niemaszgłowy




Imiê: Marcin
Do³±czy³: 12 Lis 2012
Posty: 54
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-01-10, 16:42   

Oczywiście,że tak. Kino to świątynia X muzy, nie powinno się tam w ogóle jeść i pić. To tak samo, jakbyś wbił/a do muzeum z lodami czy chipsami
_________________
Kiedyś wszyscy znajdziemy się tam, w niebie i powiemy - O kurde, jak wysoko zaszliśmy!
 
 
Gestapo.




Imiê: Damian
Do³±czy³: 20 Cze 2012
Posty: 51
Sk±d: P-E.

Wys³any: 2013-01-10, 19:23   

zawsze biore coś do jedzenia ;x ale jem to tak aby nikomu nie przeszkadzać :x a jeśli już nie biore jedzenia, to cole, i pije ją też w taki sposób aby było cicho i wgl.. wszystko powoli nie ma co sie spieszyc, to tylko jedzenie i picie :x
 
 
Lidia




Imiê: Lidia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 27 Gru 2012
Posty: 83
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-10, 22:13   

Przeważnie wszyscy na około coś jedzą i piją więc ja się z tym nie czaję :PP A po co niby w kinie są bufety skoro niby nie można jeść czy pić? <głupek>
_________________
"...Każdy chce mówić, nie każdy potrafi słuchać..."
 
 
Gestapo.




Imiê: Damian
Do³±czy³: 20 Cze 2012
Posty: 51
Sk±d: P-E.

Wys³any: 2013-01-10, 22:45   

w sumie to Lidia też ma rację ;x Jedzenie jest bo jest, a to jak ktoś je spożywa to niestety inna sprawa ;x
 
 
BlueSky



Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Sty 2013
Posty: 16
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2013-01-12, 01:55   

Myślę, że jeśli jakieś kino wprowadziło by seanse, z zakazem jedzenia to by to zrobiło nie małą furorę nawet jakby cena biletu była wyższa :P

Ja nienawidzę jak ktoś wiedziela koło mnie albo za mną popcorn, chrupki czy inny syf. Owszem pić sobie można, ale jeść nie !
 
 
kriksen



Imiê: Ania
Do³±czy³a: 05 Sty 2013
Posty: 12
Sk±d: woj.opolskie

Wys³any: 2013-01-12, 23:00   

Tak, przeszkadza mi to, ale tylko wtedy, gdy sama nie mam. XD Kiedyś poszłam do kina tylko z suchą bułką XD , bo na nic innego mnie nie było stać, a koleś koło mnie miał worek jedzenia, to tak, niemiłosiernie mnie to wkurzało. XD
 
 
KaliguladeSade




Imiê: Zaku
Wiek: 74
Do³±czy³: 28 Gru 2012
Posty: 18
Sk±d: studnia Samary

Wys³any: 2013-01-13, 15:08   

Kino jest od oglądania filmów, a nie od jedzenia czy picia. jeśli ktoś chce jeść i pić to niech idzie do restauracji, a nie do kina gdzie przeszkadza osobą niekonsumującym podczas danego seansu. ahh niestety kina nie zakażą tego typu poczynaniom, bo to dla nich zysk...
popcorn cola popcorn cola szelesty papierki i plastikowe kubełki stajesz się tym co jesz
_________________
"Zastrzegam sobie prawo bycia człowiekiem samotnym. Nie tęsknię za towarzystwem. Przeszkadza mi ono. Żyję dla przyjemności. Jest niewiele osób, które mogą dać mi tyle przyjemności, co działania, które sam wykonuję''
 
 
Hikaru007



Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 08 Lis 2012
Posty: 20
Sk±d: Gdynia

Wys³any: 2013-01-15, 09:15   

Pamiętam raz jak z klasą udali na Disneyowskiego Tarzana parę latek temu, jeden z kolegów niby nic zajada cukierkami potem popcornem i popija colą a na koniec batonika.

I gdy wracamy pod szkołę autobusem po zakończeniu filmu :) jako żołądek nie wytrzymał i puścił wymioty mimo patrzył na mnie nie schawtował na mnie ale do małej reklamówki co miał w ręce.
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-19, 16:04   

Ja nie rozumiem po co jest to całe picie i jedzenie. Jeżeli film trwa 120min nie ma problemu z przesiedzeniem tego. Większy problem jest gdy film trwa 3h, jednak tak jak powiedział KaliguladeSade, - kino jest od oglądania filmów, tak więc osoby decydujące się na taki film powinny wziąć pod uwagę fakt ile trwa.
Jestem za zakazem konsumpcji w kinie.
 
 
Michal080
Antagonist




Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 27
Do³±czy³: 05 Kwi 2012
Posty: 167
Sk±d: Z Krypty 34

Wys³any: 2013-02-19, 16:09   

Ja nie mam nic do konsumpcji w kinie. Jedyne co mnie denerwuje, to ceny za jedzenie i picie. Dlatego często przemycam :P
_________________
"Strach i przerażenie to zupełnie nie to samo. Strach popędza, zmusza do działania, tworzenia. Przerażenie paraliżuje ciało, blokuje myśli, pozbawia ludzi człowieczeństwa." - Metro 2034
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: