/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:47
Igrzyska Åšmierci
Autor Wiadomo¶æ
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-20, 14:46   

Czytaąłm juz recenzje na filmwebie - jest dpbra, masakra już nie wytrzymuję napiecia :P
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-11-20, 16:32   

Lady- też czytałem, ale przestane, bo jeszcze ktoś coś zespojleruje, :) Plus odczuwam zwyczajną zazdrość, że jeszcze niektórzy już widzieli, ale to już tylko dwa dni, chyba że uda mi się pójść dopiero w sobotę.
_________________
Mogilk
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-11-21, 13:08   

Przesłuchałam już cały soundtrack! Świetna sprawa, zwłaszcza piosenka Ellie Goulding <lol> Uwielbiam jej głos :D A co do nowej fryzury Jennifer, to jest Boska :D Sama mam bardzo podobną ;) Jutro wieczorem po pracy zasiądę w kinowym fotelu, w końcu się doczekałam!
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
Wygadana



Imiê: Wygadana
Wiek: 27
Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2013
Posty: 7
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-21, 13:39   

Ja już kończę czytać, ale do kina to pójdę najwcześniej w niedzielę...A co do zwiastunów to oglądałam już chyba wszystkie, jakie tylko się pojawiły i tym bardziej nie mogę się doczekać całości:)A ścieżka dźwiękowa jeszcze przede mną;) <cwaniak>
_________________

 
 
irka



Imiê: Olga
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 19
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-21, 14:31   

Mogik napisa³/a:
Lady- też czytałem, ale przestane, bo jeszcze ktoś coś zespojleruje, :) Plus odczuwam zwyczajną zazdrość, że jeszcze niektórzy już widzieli, ale to już tylko dwa dni, chyba że uda mi się pójść dopiero w sobotę.


Ja chyba się nie odważę właśnie ze względu na to ze przypadkiem ktoś zdradzi co się będzie działo :) Ja też troszkę zazdroszczę :/ Idę do kina jak najprędzej !
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-11-21, 15:40   

Pierwszą część Igrzysk przeczytałem z zapartym tchem w dwa dni, wciąga nieziemsko. Drugą przeczytam już po obejrzeniu filmu, bo na jutro mam zarezerwowane bilety <jupi> Normalnie nie mogę w miejscu usiedzieć z podniecenia ;pp <angel>
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-11-22, 11:55   

Ja bym wolała najpierw książkę przeczytać jednak :D Ale w sumie po obejrzeniu filmu prawdopodobnie będziesz miał jeszcze większy smaczek żeby uzupełnić wiedzę. Podejrzewam, że sporo informacji pominą bo to jednak niemożliwe pomieścić w dwóch godzinach całą treść książki :P
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 34
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-11-22, 14:44   

Bilety zarezerwowane na niedzielę. :D Teraz pozostaje mi mieć nadzieję, że nikt ze znajomych mi nie zaspoileruje ani że nie skusi mnie żadna recenzja w internecie. xD
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-11-25, 12:34   

I jak tam wrażenia po Igrzyskach? Ja byłam w weekend i nadal jestem w szoku. Nie podejrzewałam, że ten film może wyjść tak dobrze nawet w 40%
Był zachowany klimat z książki a te dwie godziny.. nawet nie wiem kiedy minęły :)
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 34
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-11-26, 15:07   

Mowama napisa³/a:
Nie podejrzewałam, że ten film może wyjść tak dobrze nawet w 40%

Ja też! Moim zdaniem bije na głowę i tak dobrą przecież jedynkę. :D Widać, że zmiana reżysera im wyszła na dobre. :)
Siedziałam przez cały seans z zapartym tchem praktycznie. xD
 
 
irka



Imiê: Olga
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 19
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-27, 14:27   

Ja przeżyłam prawdziwy szok w kinie ! Niesamowite emocje, i faktycznie CutiePie masz racje jest o wiele lepszy niż pierwsza cześć :) Nie mogłam się przestać zachwycać zmieniającą się przy obrocie suknią Katniss, super efekty specjalne.
 
 
hosezbsk



Imiê: Marcin
Wiek: 38
Do³±czy³: 01 Kwi 2014
Posty: 9
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2014-04-01, 15:13   

Orientujecie się może ile tych darmowych kuponów do Multikina można odebrać ze strony http://odbierz-bon.pl/bilety/dab78 ?? Jeden już bez problemu zrealizowałem i nie wiem czy znów mogę zamówić kolejny na swoje dane czy lepiej na kogoś znajomego ?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: