/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:47
Igrzyska Åšmierci
Autor Wiadomo¶æ
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 34
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-10-30, 13:35   

Po obejrzeniu zwiastunów również nie mogę się doczekać. :) Widziałam pierwszy film, nie czytałam książek i chyba póki co sobie odpuszczę, poczekam aż pójdę do kina i obejrzę drugą część i może wtedy wezmę się za czytanie.
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-11-02, 22:20   

Obejrzałem przed chwilą wszystkie zwiastuny i strasznie rozbudziły mi apetyt na ten film. Świetne ujęcia, niesamowity klimat i idealnie dobrana muzyka w tle czynią z tych zwiastunów perełki, oby cały film trzymał tak wysoki poziom to będę wniebowzięty ;-)
Z innej beczki - wpadła mi w łapki książka, dokładnie pierwsza część Igrzysk, zamierzam w wolnej chwili przeczytać, na pewno mnie wciągnie tak jak film, może nawet bardziej :-p
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-11-04, 17:01   

Odliczacie dni do premiery? :) Już jest 18 (no właśnie, czy 17?) w każdym razie 22 listopada.

My się zastanawiamy, nad maratonem, chociaż to duże słowo - po prostu dwie części po kolei.:)
_________________
Mogilk
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-11-04, 22:56   

ja tez czekam , ale dni jeszcze nie odliczam ;p zwiastuny sledze a i owszem na filmwebie, wiec cos niecoÅ› o drugiej czesci juz wiem:)
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-11-05, 15:08   

wiedźmin napisa³/a:
Obejrzałem przed chwilą wszystkie zwiastuny i strasznie rozbudziły mi apetyt na ten film. Świetne ujęcia, niesamowity klimat i idealnie dobrana muzyka w tle czynią z tych zwiastunów perełki, oby cały film trzymał tak wysoki poziom to będę wniebowzięty ;-)
Z innej beczki - wpadła mi w łapki książka, dokładnie pierwsza część Igrzysk, zamierzam w wolnej chwili przeczytać, na pewno mnie wciągnie tak jak film, może nawet bardziej :-p


Moim zdaniem, w pierwszej części była rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, muzyka idealnie dobrana :) I w tych zwiastunach rzeczywiście jest nieźla.. W Pierścieniu Ognia też mnie zapewne nie zawiedzie :D A w sumie dużą uwagę zawsze przywiązuję do muzyki jaka pojawia się w filmach, kilka soundtracków na mojej półce leży :P
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
julitka



Imiê: Benjamin
Wiek: 38
Do³±czy³: 06 Lis 2013
Posty: 10
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-11-06, 12:04   

Moim zdanie film był fajny tyle że bardzo przewidywalny dlatego nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia :/
_________________
Home page! bkg.com.pl
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 34
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-11-06, 12:34   

Tytanka napisa³/a:
w pierwszej części była rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, muzyka idealnie dobrana

Też tak uważam, wczoraj obejrzałam sobie pierwszą część Igrzysk żeby być na bieżąco przed premierą "W Pierścieniu Ognia" i jak w kinie nie zapamiętałam muzyki to tym razem też zwróciłam na nią uwagę. :)

W trailerach widziałam poruszony wątek miłosny Katniss i Gale'a - czy w książce była skupiona na nim duża uwaga? Fajnie by było, żeby w filmie rozwinęli ten temat nieco bardziej niż tylko ten pocałunek. :)
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-11-06, 13:25   

Tytanka napisa³/a:
wiedźmin napisa³/a:
Obejrzałem przed chwilą wszystkie zwiastuny i strasznie rozbudziły mi apetyt na ten film. Świetne ujęcia, niesamowity klimat i idealnie dobrana muzyka w tle czynią z tych zwiastunów perełki, oby cały film trzymał tak wysoki poziom to będę wniebowzięty ;-)
Z innej beczki - wpadła mi w łapki książka, dokładnie pierwsza część Igrzysk, zamierzam w wolnej chwili przeczytać, na pewno mnie wciągnie tak jak film, może nawet bardziej :-p


Moim zdaniem, w pierwszej części była rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, muzyka idealnie dobrana :) I w tych zwiastunach rzeczywiście jest nieźla.. W Pierścieniu Ognia też mnie zapewne nie zawiedzie :D A w sumie dużą uwagę zawsze przywiązuję do muzyki jaka pojawia się w filmach, kilka soundtracków na mojej półce leży :P

Muzyka poniekad tworzy klimat filmu, wiec wcale Ci sie nie dziwie... Sciezka w pierwszej czesci tez mi sie podobala, byla naprawde dobrze dobrana.Licze , ze w drugiej bedzie podobnie. Nie tylko Ty czekasz na film :P Jest nas tu wiecej...
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-13, 21:45   

Soundtrack już jest do kupienia :) A wybiera sie ktoś moze na zlot fanów? Ja jutro gadam z psapsiółą czy idziemy, jak jeszcze da radę.
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-11-14, 20:30   

Zlot fanow Igrzysk? nie slyszalam o tym... Kiedy i gdzie?
 
 
irka



Imiê: Olga
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 19
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-15, 11:21   

Też nie słyszałam o zlocie !
Muszę koniecznie przed premierą obejrzeć pierwszą cześć jeszcze raz, dla przypomnienia :)
Widziałam chyba wszystkie zwiastuny jakie są - "W pierścieniu ognia" i nie mogę się już doczeka premiery !! Doszłam też do wniosku, że Jennifer Lawrence jest taka ładna ... ;pp
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 34
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-11-15, 13:32   

irka napisa³/a:
Doszłam też do wniosku, że Jennifer Lawrence jest taka ładna ..

Mi się podoba nawet chyba bardziej z krótkimi włosami. ;) Można jej zdjęcia w nowej fryzurce zobaczyć np. z premiery światowej "W Pierścieniu Ognia".

LadyZgaga napisa³/a:
Soundtrack już jest do kupienia

To dobra wiadomość. :D Ale chyba i tak dopiero jak zobaczę film, zdecyduję, czy go kupić, czy nie, jak ocenię muzykę. :D
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-11-16, 23:46   

A ja jeśli będę w empiku to przesłucham, pierwszy promujący go numer mi się podobał.
Nie wiem czy widzieliście, na fanpage FB igrzysk śmierci są do wygrania w ten weekend przypinki z kosogłosem.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-11-17, 09:05   

Jennifer Lawrence od zawsze mi sie podobala:)a z tymi wloskami wyglada teraz swietnie:) Wiedzmin dzieki za info, zaraz tam zajrze.
 
 
irka



Imiê: Olga
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 19
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-20, 14:09   

CutePie - racja wygląda fenomenalnie w tych krótkich włosach.

Widziałam gdzieś, że na soundtracku znalazła się piosenka mojego ukochanego zespołu Imagine Dragons !! Teraz na pewno muszę go mieć !
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: