/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:48
Dr House
Autor Wiadomo¶æ
Hyllcia



Imiê: Karolina
Wiek: 29
Do³±czy³a: 12 Kwi 2010
Posty: 16
Sk±d: ...

Wys³any: 2010-05-05, 20:03   

Wiedziałam że grał w stuarcie malutkim ale jak wy byłam zdziona
 
 
Babol
Zielonooka




Imiê: Kamila
Do³±czy³a: 24 Cze 2010
Posty: 127
Sk±d: z domku.

Wys³any: 2010-06-24, 17:13   

Nie mogę na to patrzeć.
Moja siostra ogląda ten serial i szczerze mówiąc nie wiem co ją tak w nim kręci?
Nic specjalnego, serial o zwariowanym doktorku...
_________________
-Dlaczego Ty jesteÅ› taka wyjÄ…tkowa?
- Bo 90% mnie to choroba psychiczna a 10% głupota, a reszta ma odwrotne proporcje.
 
 
Szogi1910



Imiê: ---------
Do³±czy³: 22 Cze 2010
Posty: 197
Sk±d: Z Polski

Wys³any: 2010-06-24, 17:52   

Dobry serial mógł bym go oglądać praktycznie ciągle do puki by mi się nie znudził
_________________
 
 
VooDoo
Pan Parapsycho




Imiê: Mateusz
Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Maj 2010
Posty: 316
Sk±d: Tarnobrzeg/Bydgoszcz

Wys³any: 2010-06-24, 18:20   

Początkowo mi się podobał. W szczególności sama psychika House-a, ale ileż można słuchać i oglądać w kółko te same chamskie odzywki, i dziwne zachowania?
Drażniły mnie w nim również postacie lekarzy, którzy wiecznie podejrzewali choroby autoimmunologiczne (nudne jest słuchanie tego samego co odcinek), i nagłe odkrywanie prawdziwych diagnoz (zazwyczaj absurdalnych).
 
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2010-06-29, 06:09   

Właśnie skończyłam 6 sezon oglądać. Zastanawiałam się co wymyślą w tym sezonie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona:) Bałam się, że po tym psychiatryku całkowicie zmienią House'a na takiego.. miłego, dobrego. A tu poradzili sobie, House został housem, jednak z bardziej ludzkimi cechami. I zakończenie niespodziewane, bardzo fajne:) Już z przygotowaniem na 7 sezon, mam nadzieję że ostatni bo boję się że więcej może zepsuć ten serial. Aż się dziwie, że tyle sezonów trzyma wysoki poziom (może poza 3 sezonem).

A to, że te diagnozy są z kosmosu, że to takie nierzeczywiste, czy absurdalne. Dobrze o tym wiem, lecz nie przeszkadza mi to ani trochę. To jest serial, nie świat rzeczywisty, więc można się oderwać na chwilę. Taki realny serial byłby nudny. To tak jak z tymi wszystkimi CSI itp. Każdy wie, że to niemożliwe, ale ogląda się fajnie:)
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
VooDoo
Pan Parapsycho




Imiê: Mateusz
Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Maj 2010
Posty: 316
Sk±d: Tarnobrzeg/Bydgoszcz

Wys³any: 2010-06-29, 11:45   

Jak na mój gust, mogliby skończyć ten serial na 5 sezonie. Powoli kręcenie dalszych odcinków wygląda jak reanimacja trupa. Naprawdę oglądanie jednego w kółko nie jest ciekawe.
Poziom wysoki- fakt, ale lepiej było by aby każdy pamiętał ten serial za geniusz reżysera niż na staczający się podrzędny serial.

Bramka napisa³/a:
A to, że te diagnozy są z kosmosu, że to takie nierzeczywiste, czy absurdalne. Dobrze o tym wiem, lecz nie przeszkadza mi to ani trochę. To jest serial, nie świat rzeczywisty, więc można się oderwać na chwilę. Taki realny serial byłby nudny. To tak jak z tymi wszystkimi CSI itp. Każdy wie, że to niemożliwe, ale ogląda się fajnie:)

Ja niestety (a może na szczęście) nie oglądam za wiele serialów, które są nierealne. Film- owszem ale serial nie. Nie lubię, jak coś za długo trzyma mnie w fikcji. Jestem realistą, pewnie dlatego odcinam się od "bajek".
 
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2010-06-29, 16:12   

Cytat:
Jak na mój gust, mogliby skończyć ten serial na 5 sezonie. Powoli kręcenie dalszych odcinków wygląda jak reanimacja trupa. Naprawdę oglądanie jednego w kółko nie jest ciekawe.
Poziom wysoki- fakt, ale lepiej było by aby każdy pamiętał ten serial za geniusz reżysera niż na staczający się podrzędny serial.

Zaczynając 5 sezon oglądać, myślałam i nawet miałam nadzieję, że będzie to ostatni. Jednak 6 sezon trzymał poziom odpowiedni, a może nawet było lepiej niż w piątym. Bo właśnie nie było w kółko to samo (pacjent, przeszukiwanie domu, błędne diagnozy, nagłe olśnienie - choć i to było fajne, ale ile można), tu zmienili to nieco, zachowując poziom. I jeszcze ten humor, 6 sezon był chyba najbardziej obfity w zabawne momenty:)
Ciekawa jestem co zrobią w ponoć ostatnim, siódmym sezonie. Z zakończenia szóstego wydaje się, że będzie fajnie, mam nadzieję że nie spaprają:)
VooDoo napisa³/a:

Ja niestety (a może na szczęście) nie oglądam za wiele serialów, które są nierealne. Film- owszem ale serial nie. Nie lubię, jak coś za długo trzyma mnie w fikcji. Jestem realistą, pewnie dlatego odcinam się od "bajek".

W takim razie nie dziwię się, że ten serial Cię nudził czy drażnił:)
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
MisiaBela




Imiê: Kinga
Wiek: 28
Do³±czy³a: 14 Sie 2010
Posty: 54
Sk±d: dokÄ…d i którÄ™dy??

Wys³any: 2010-08-16, 22:48   

Lubię gościa, no lubię go.
Nie żebym nałogowo oglądała. Ale jak juz trafię, to siłą mnie sprzed telewizora nie wyciągniesz. :D
_________________
Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?
Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy
w świecie
czuł się jak u siebie w domu?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-08-17, 09:35   

Kiedyś oglądałam potem przestałam, ale teraz jak leci na TVN to oglądam dość często.. :)
I fakt gość jest prze.. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
paramour




Imiê: Julka
Do³±czy³a: 28 Cze 2010
Posty: 297
Sk±d: z kosmosu .

Wys³any: 2010-08-24, 11:54   

Dawniej oglądałam ten serial , jak jeszcze nie było na niego takiego szału. A teraz od czasu do czasu zdarzy się . Chociaż większośc odcinków już widziałam . Film wciągający , a Hause chociaż okrutny to ludzie go kochają ; D
_________________
pluje na swoją naiwność . .
 
 
plum



Imiê: Hanna
Do³±czy³a: 22 Lip 2010
Posty: 15
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2010-09-20, 21:03   

Specjaliści twierdzą, że z medycyną serial ma niewiele wspólnego, ale dla laika takiego jak ja to szczyt medycznych umiejętności i uroku osobistego w jednym. Już nie mogę doczekać się kolejnej, siódmej serii Housa w N-ce.
_________________
co to ja chciałam....?
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2010-10-19, 10:46   

zaczęłam oglądać go dopiero miesiąc temu, a teraz absolutnie nie mogę sobie wyobrazić dnia bez odcinka. jestem w połowie drugiej serii i oficjalnie się zakochałam ; )
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
Jubar



Imiê: ---
Do³±czy³: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wys³any: 2011-02-14, 20:03   

W skrócie powiem:
Nie rozumiem w ogóle o czym oni mówią, ale serial jest świetny. :D
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2011-02-15, 17:38   

Czasami sobie obejrzÄ™. (:
Taki całkiem sympatyczny serial, chyba jeden z niewielu seriali, które nie są nudne.
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-02-25, 21:35   

Nie oglądam tego filmu. Kiedyś obejrzałam kawałek i mi się nie spodobał. jakoś dla mnie ten film jest beznadziejny, ale każdy lubi coś innego.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: