/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Dinal
2009-08-06, 15:31
zespół muzyczny warszawa
Autor Wiadomo¶æ
Szkolnis_pl
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-06-05, 16:45   

Jeżeli mam być szczera to chyba nie ma jednego ulubionego przez mnie zespołu,słucham różnej muzyki głównie w zależności od nastroju:)
 
 
Syzyf




Imiê: Karol
Do³±czy³: 06 Kwi 2013
Posty: 25
Sk±d: Lbn

Wys³any: 2014-06-14, 23:09   

[ Dodano: 2014-06-14, 23:09 ]
Ryze papieru napisa³/a:
sasayaku4 napisa³/a:
No nie. Powinni nie plugawić tego zespołu. Sami niech wymyślą piosenkę a nie biorą się za gotowce. Tym bardziej hity


Plugawic zespoÅ‚u? Fakt, że czasami covery sÄ… pożalsiÄ™boże jednak ile coverów przyćmiÅ‚o orginalne wykonanie? Covery bardzo czÄ™sto dobrze wychodzÄ…. Limp Bizkit, behind blue eyes? Pink floyd Comfortably Numb? Nawet Nirvana zrobiÅ‚a cover "where did you sleep last night" piosenki Lead Belly’ego. Jest od graoma utworów, które sÄ… coverami a nikt o tym nie wie. Traktowane sÄ… jako wersja oryginalna. Obczaj sobie chociaż by Johna Cockera.
To, że polskie cover często są słabe nie oznacza, że i ten będzie. Pani Rywalska ma doświadczenie i nie porywa się z motyką na słońce a tworzy w granicach w których znakomicie się porusza i dominuje.
Z resztą, po to jest muzyka aby tworzyć, zmieniać, próbować, eksperymentować. Może wyjdzie dobrze może wyjdzie jej źle. Przekonamy się niedługo ale promo zwiastuję, że będzie dobrze :)


Dokładnie, niekiedy przysłowiowy 'feeling danej muzyki przychodzi w bardzo nietypowych połączeniach. Odpowiedni warsztat pozwala fajnie opanować dany materiał i takie eksperymenty po prostu fajnie odświeżają muzykę. zwłaszcza,że na tej płycie będą tez chyba utwory Pearl Jam? to zespół którego teksty wpasują się w każdą stylistykę moim zdaniem
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2014-07-15, 14:27   

Aż musiałem dorwać tego "Grunge", bo dla mnie to jednak jest jak porwać się z motyką na słońce. :) No ale tego głosu do motyki, to nie można porównywać. :) Bardziej od tego singla z Black hole sun spodobały mi się właśnie covery Nirvany i ostatnia piosenka Chrisa Cornela - Arms Around Your Love - tego można posłuchać na pełen regulator. :)
_________________
Mogilk
 
 
mata
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-07-18, 10:59   

Siteeeek ! :D
 
 
regin
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-08-13, 11:40   

Moim ulubionym zespołem którego moge słychać cały czas to Metalica :))
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: