/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Dinal
2009-08-06, 15:31
zespół muzyczny warszawa
Autor Wiadomo
ChaotyczneMyśli



Imi: Noemi
Pomoga: 1 raz
Doczya: 24 Lis 2012
Posty: 92
Skd: z bliska

Wysany: 2012-12-22, 19:09   

Z Polskich zespołów najbardziej uwielbiam Dżem i Myslovitz. Niegdyś dodałabym jeszcze Come, ale dość szybko zrozumiałam, że nie jest to, to czego szukam. Kilka utworów, kilka nie zaciekawych wspomnień-wystarczy. Z zagranicznych ubóstwiam od niedawna Pearl Jam, zdecydowanie jeden z najświetniejszych zespołów rockowych, Nirvany słucham sporadycznie i ze względu na wspomnienia, ale nie mogłabym jej pominąć. Słucham też namiętnie Pink Floyd`ów, Marylin Manson`a, również od niedawna i jedynie dwa utwory, ale pokochałam od pierwszych dźwięków- PJ Harvey. Też Daft Punk, Joy Division, Hendrix i Led Zeppelin, oczywiście. Doors`ów też lubię.
_________________
Nigdy nie zamykaj oczu.

Matka Anarchia, ojciec Jabol.
 
 
Polina_a



Imi: Paulina
Doczya: 31 Gru 2012
Posty: 12
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-12-31, 00:19   

One Direction, było również RBD, Enej, od niedawna Bonus RPK/Dudek RPK. lubie sobie posłuchac starych dobrych zespołów jak np. Lady Pank, Perfect
 
 
kiiisiel



Imi: Marta
Doczya: 31 Gru 2012
Posty: 5
Skd: Toruń

Wysany: 2012-12-31, 00:22   

tak jak wyżej + Linkin Park, Red Hot Chilli Peppers, Silverstein, Simple Plan :)
 
 
Seventh Sign
.



Imi: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomoga: 1 raz
Doczya: 27 Sty 2013
Posty: 300
Skd: ---

Wysany: 2013-01-30, 17:16   

Bathory, Venom, Dimmu Borgir, Led Zeppelin.
 
 
Shaka_Girl



Imi: Agata
Doczya: 31 Sty 2013
Posty: 3
Skd: Łódź

Wysany: 2013-01-31, 15:39   

Bon Jovi, Guns n'roses i Jet- zdecydowanie!
 
 
Semiramida



Imi: Nika
Wiek: 26
Doczya: 31 Sty 2013
Posty: 9
Skd: Puławy

Wysany: 2013-01-31, 21:17   

Evanescence :) ale ostatnio mam faze na Pussycat Dolls :0 ciągle słucham "buttons" albo don't cha <hura>
_________________
Be careful what you wish for becouse you just might get it
 
 
mojabajka1



Imi: Marta
Doczya: 25 Kwi 2013
Posty: 6
Skd: kujpom

Wysany: 2013-04-25, 19:23   

o jej ! co to za pytanie ?! nie ma czegoś takie jak ulubiony zespół...
słucham reggae/rap/hh.
 
 
krzychu80



Imi: krzysztof
Doczy: 23 Wrz 2012
Posty: 3
Skd: olsztyn

Wysany: 2013-06-11, 20:39   

Metallica, Lonstar, Iron Maiden, Lady Pank, Dżem, Perfekt
_________________
gry przeglądarkowe darmowe gry gry przeglądarkowe
 
 
Fallen
Wiedźma.




Imi: Ola
Doczya: 10 Sie 2013
Posty: 44
Skd: Hotel Alcatraz.

Wysany: 2013-08-10, 11:14   

Zdecydowanie Iron Maiden. Gdzieś za nimi Dark Tanquillity.
_________________
Przy ognisku rozłożymy się z gitarą -
posłuchamy co nam w duszy gra!
 
 
Mogik




Imi: Michał
Pomg: 1 raz
Wiek: 38
Doczy: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Skd: Wawa

Wysany: 2014-05-22, 13:23   

Ostatnio jestem w klimacie neo :) Zasłuchałem się znów w Nirvanie i niektórych kawałkach Pidżamy - "Browarne bulwary" - to było dobre.
_________________
Mogilk
 
 
Ryze papieru



Imi: Michał
Doczy: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-05-22, 15:30   

Jeśli chodzi o Polskę to oczywiście, że Dżem, zagraniczne - Metallica <hura> , Marlin Manson, duży sentyment mam do Nirvany. Oj bardzo duży :)
_________________
"Hakunamatata i do przodu" - Potwory i spółka
 
 
Ciasteczkowa_Ja



Imi: Alicja
Wiek: 31
Doczya: 20 Lut 2014
Posty: 14
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-05-23, 12:34   

Cytat:


Widzę że mamy podobny gust :-) Według mnie najlepsze są te pierwsze płyty Pidżamy - Złodzieje zapalniczek m.in. - moja ulubiona.

A apropos Nirvany to jakoś niedługo ma wyjść płyta polskiej śpiewaczki operowej Anity Rywalskiej, na której będzie m.in. Smells like a teen spirit w wersji rockowo - operowej :-) jestem ciekawa tego połączenia ;-)
 
 
Ryze papieru



Imi: Michał
Doczy: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-05-27, 09:22   

Ciasteczkowa_Ja napisa/a:
Cytat:


(...)
A apropos Nirvany to jakoś niedługo ma wyjść płyta polskiej śpiewaczki operowej Anity Rywalskiej, na której będzie m.in. Smells like a teen spirit w wersji rockowo - operowej :-) jestem ciekawa tego połączenia ;-)


Hmm...szczerze mówiąc słyszałem tą Panią i głos ma całkiem przyjemny, pytanie jak się sprawdzi w 'brudniejszej' muzyce. Zaintrygowany coverem Nirvany rzuciłem okiem na playlistę tej płyty i wychodzi na to, że Pani Rywalska porywa się na dość odważny czyn. Come as you are - Nirvany czy Alice in Chains-Man in the box nie każdemu może wyjść, zwłaszcza, że oryginały są bardzo dobrze znane. No nic, pożyjemy zobaczymy, ja mam nadzieję, że wyjdzie dobrze bo fajnej muzyki nigdy za dużo.
_________________
"Hakunamatata i do przodu" - Potwory i spółka
 
 
sasayaku4



Imi: Marcin
Doczy: 28 Maj 2014
Posty: 8
Skd: Konin

Wysany: 2014-05-28, 18:20   

No nie. Powinni nie plugawić tego zespołu. Sami niech wymyślą piosenkę a nie biorą się za gotowce. Tym bardziej hity
 
 
Ryze papieru



Imi: Michał
Doczy: 24 Kwi 2014
Posty: 14
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-06-03, 09:47   

sasayaku4 napisa/a:
No nie. Powinni nie plugawić tego zespołu. Sami niech wymyślą piosenkę a nie biorą się za gotowce. Tym bardziej hity


Plugawic zespołu? Fakt, że czasami covery są pożalsięboże jednak ile coverów przyćmiło orginalne wykonanie? Covery bardzo często dobrze wychodzą. Limp Bizkit, behind blue eyes? Pink floyd Comfortably Numb? Nawet Nirvana zrobiła cover "where did you sleep last night" piosenki Lead Belly’ego. Jest od graoma utworów, które są coverami a nikt o tym nie wie. Traktowane są jako wersja oryginalna. Obczaj sobie chociaż by Johna Cockera.
To, że polskie cover często są słabe nie oznacza, że i ten będzie. Pani Rywalska ma doświadczenie i nie porywa się z motyką na słońce a tworzy w granicach w których znakomicie się porusza i dominuje.
Z resztą, po to jest muzyka aby tworzyć, zmieniać, próbować, eksperymentować. Może wyjdzie dobrze może wyjdzie jej źle. Przekonamy się niedługo ale promo zwiastuję, że będzie dobrze :)
_________________
"Hakunamatata i do przodu" - Potwory i spółka
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: