/


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dinal
2009-08-06, 15:31
zespół muzyczny warszawa
Autor Wiadomo¶ć
Hikaru007



Imię: PaweĹ‚
Doł±czył: 08 Lis 2012
Posty: 20
Sk±d: Gdynia

Wysłany: 2012-11-13, 11:37   

;] Guns N Roses i nasze ojczyste Wilki....no dobra jeszcze słucham T.M.Revolution ale nie wiem o czym ci ostatni śpiewają :P bo śpiewają po japońsku.
 
 
boffi24



Imię: Beata
Doł±czyła: 14 Lis 2012
Posty: 1
Sk±d: Warszawa

Wysłany: 2012-11-14, 13:48   

Red Hot Chilli Peppers, Linkin Park, Green Day, Metallica, Guns'n'Roses, Happysad.
_________________
etykieta logistyczna, drukarka do recept
 
 
rozmowna



Imię: agata
Wiek: 34
Doł±czyła: 15 Lis 2012
Posty: 10
Sk±d: Warszawa

Wysłany: 2012-11-15, 12:10   

Metallica, Iron maiden, Guns'n'Roses, The Darkness:)
 
 
iimpulsive




Imię: Nikolaa
Doł±czyła: 17 Lut 2012
Posty: 41
Sk±d: Pomorze

Wysłany: 2012-11-18, 10:34   

Ja kocham od trzech lat zespół Manchester :)
 
 
Maddeleine




Imię: Madzia
Doł±czyła: 18 Lis 2012
Posty: 59
Sk±d: ChodzieĹĽ

Wysłany: 2012-11-18, 10:42   

Coma, Happysad, Luxtorpeda, Strachy na Lachy, Myslovitz, Dezerter, Kabanos tak z naszej Polski ;) a z zagranicy to głównie Nirvana, Rammstein, RHCP, Disturbed, SOAD, chociaż wiadomo, że mogłabym tak wymieniać i wymieniać <lol>
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imię: ewa
Zaproszone osoby: 2
Doł±czyła: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wysłany: 2012-11-25, 00:47   

No to pojadÄ™ najlepszÄ… klasykÄ….
Motley Crue, Guns N'Roses, Pink Floyd, Iron Maiden, Stryper, AC/DC, Def Leppard, Scorpions, Metallica, Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Hanoi Rocks, Cinderella, Bon Jovi, L.A. Guns, Megadeth, Slayer, Anthrax, Kreator, Overkill, Aerosmith, Skid Row, DĹĽem, Bee Gees, Joan Jett, Turbo, Van Halen, Annihilator, OMD, ELO, Queen, Alice Cooper...

i tak dalej.
 
 
charlotte



Imię: Charlotte
Wiek: 26
Doł±czyła: 27 Lis 2012
Posty: 35
Sk±d: Wielkopolska

Wysłany: 2012-11-27, 16:09   

Guns n Roses, Iron Maiden, Judas Priest, Megadeth, Led Zeppelin, Black Sabbath, Aerosmith, Pearl Jam, AC/DC, Deep Purple, Bon Jovi, Pink Floyd, Bullet For My Valentine, Queen, DĹĽem, Misfits, Nirvana, SOAD, Metallica, U2
_________________
"There are two kinds of people in this world – those what like me, and those that can go to hell."
  
 
 
fantazja




Imię: Olimpia
Wiek: 28
Doł±czyła: 25 Lis 2012
Posty: 80
Sk±d: tak?

Wysłany: 2012-11-28, 18:22   

Nie mam ulubionych zespołów, ale często słucham AC/DC, Carolina Liar, Anberlin, Nirvany, Guns N Roses, Florence and The Machine, Dżemu i Lady Pank.
_________________
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
                 
 
 
 
roszpunia



Imię: Kalina
Doł±czyła: 09 Gru 2012
Posty: 7
Sk±d: TrĂłjmiasto

Wysłany: 2012-12-09, 21:25   

Strachy na Lachy, Paktofonika, Myslovitz, Wilki, Ich troje(ale za czasĂłw Majkowskiej)
 
 
JamesBlack




Imię: Jakub
Wiek: 30
Doł±czył: 11 Gru 2012
Posty: 31
Sk±d: WrocĹ‚aw

Wysłany: 2012-12-11, 01:09   

Z polskich zespołów to obecnie najbardziej jestem za Luxtorpeda i Hunterem ;-) uwielbiam też Jelonka i Dżem. Zagraniczne zespoły to Skillet , Guns n Roses , Nirvana , Disturbed , Metallica , RHCP , AC/DC , Black Sabbath.
 
 
Shae_ma



Imię: Natalia
Doł±czyła: 15 Gru 2012
Posty: 12
Sk±d: Szczecin

Wysłany: 2012-12-16, 00:08   

happysad, SOAD, Nirvana, Good Charlotte, Rise Against, Korn, Kult, Dope, All Time Low, The Fray, Oasis i Goo Goo Dolls. Kolejność przypadkowa, za nic w świecie nie umiałabym uporządkować tych zespołów od "najlepszego do najgorszego". ;-)
_________________
"So give me the drug, keep me alive
Give me what's left of my life."
 
 
Yuri~




Imię: Yuri
Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Doł±czyła: 16 Gru 2012
Posty: 32
Sk±d: dreamolandia.

Wysłany: 2012-12-16, 20:54   

Takie dwa najukochańsze, to Three Days Grace i Florence and the Machine. :3 + mam sentyment do Muse, kiedyś miałam na ich punkcie obsesję, dziś ich nie trawię, ale to dzięki nim zaczęłam słuchać ambitniejszej muzyki.
_________________
And i love you so much,
I'm gonna let you,
Kill me. ♥
 
 
 
Czarna .



Imię: Ilona
Wiek: 24
Doł±czyła: 18 Gru 2012
Posty: 1
Sk±d: z daleeka ; pp

Wysłany: 2012-12-18, 18:39   

BMTH
BVB
AA
Billy Talent itp ;D
 
 
Rayo



Imię: Filip
Doł±czył: 21 Gru 2012
Posty: 3
Sk±d: PoznaĹ„

Wysłany: 2012-12-21, 21:19   

Ciężko stwierdzić, bo w każdym gatunku mam swój ulubiony zespół. Jeśli chodzi o muzykę cięższą, to Insomnium, Darkthrone oraz Blood Ceremony. Jeśli o lżejszą - Vienna Teng, Amesoeurs, The Gathering.
 
 
Niemaszgłowy




Imię: Marcin
Doł±czył: 12 Lis 2012
Posty: 54
Sk±d: PoznaĹ„

Wysłany: 2012-12-22, 00:00   

A ja uwielbiam Iron Maiden (szanuję ich, lecz po głębszy metal nie sięgnąłem, dlatego sam siebie nazywam kindermetalem) 52 Dębiec (TRIP wygrywa wszystko), Medium (i to tyle z rapu)oraz....Rökkurró (świetnie zapowiadający się islandzki zespół, lepszy niż Sigle Ross chyba tak się to pisze). Lubię jazz (choć ciężko się go słucha, najlepiej w osamotnieniu, jest najlepszy). Ogólnie jestem otwarty na wiele gatunków - nie chcę słuchać natomiast metalu, rapu i popu (na pewno nie tego komercyjnego, są owszem rodzaje popu dobrego - jak choćby Amy McDonald , piękna piosenkarka o dużych możliwościach głosowych, dream pop itp). Ogólnie nazywam siebie fanem bądź słuchaczem zespołu/gatunku, gdy dowiem się co nieco i przesłucham jakąś część utworów
_________________
Kiedyś wszyscy znajdziemy się tam, w niebie i powiemy - O kurde, jak wysoko zaszliśmy!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: