/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ulubiona stacja muzyczna
Autor Wiadomo¶æ
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-02, 18:25   Ulubiona stacja muzyczna

Polecacie jakąś fajną stację muzyczną, w której można posłuchać muzyki? To śmieszne, że na najbardziej znanych stacjach telewizyjnych z muzyką już się nie da jej posłuchać. Ciągle albo jakieś głupie programy, albo reklamy. Albo co godzinę to samo. Chciałoby się czasem zrelaksować przy dobrej muzyce, fajnych teledyskach. Jestem otwarta na wszelkie propozycje bo słucham prawie każdej muzyki. :)
 
 
Maru




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 30 Gru 2012
Posty: 24
Sk±d: Bydgoszcz

Wys³any: 2013-07-02, 18:34   

Polecam RBL.TV
_________________
Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam,już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-02, 18:40   

Dzięki! Widzę, że grają głównie Hip Hop :) Jak dla mnie spoko, lubię taką muzykę chociaż nie zawsze mam na nią ochotę. Czasem wolę się wychillować przy czymś "lżejszym":P
 
 
Maru




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 30 Gru 2012
Posty: 24
Sk±d: Bydgoszcz

Wys³any: 2013-07-02, 19:43   

Nie zawsze grają hip-hop. Kiedyś grali metal,rock,black metal itp. Szkoda,że teraz już nie. Ale z dwojga złego lepiej,że hip-hop niż jakiś pop typu justin bimber czy one directon <czy jakoś się tam pisze>
_________________
Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam,już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.
 
 
Kaskada




Imiê: Kaskada
Wiek: 31
Do³±czy³a: 04 Lip 2013
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-04, 09:05   

Rebel tv fajne, ale jak chcesz coś lżejszego to teraz testuję stras tv i jak na razie ok :)
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-07-10, 11:45   

Kaskada napisa³/a:
Rebel tv fajne, ale jak chcesz coś lżejszego to teraz testuję stras tv i jak na razie ok :)

chyba mialas na mysli Stars tv? :) jesli o tÄ™ stacje chodzi , to ja tez polecam, malo reklam i muzyczka z fajnym klimatem:) czasem slucham jeszcze Kino Polska Muzyka- ale tam tylko polskie piosenki...
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-07-11, 09:17   

Dokładnie, Stars TV może być, szczególnie dla odmiany po współczesnych hitach granych na jedno kopyto. Czasami warto zrobić sobie urozmaicenie i posłuchać i pooglądać dawne piosenki :)
 
 
niedostepna17
ZaCzArO_oWanA




Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 10 Lip 2013
Posty: 25
Sk±d: zaczarowany Å›wiat

Wys³any: 2013-07-11, 09:45   

RMF MAXX :D
_________________
`Posłuchaj swojego serca, potem rozumu, następnie kieruj się uczuciami, a dopiero na końcu posłuchaj zdania innych .
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-11, 17:47   

Kacha napisa³/a:
Kaskada napisa³/a:
Rebel tv fajne, ale jak chcesz coś lżejszego to teraz testuję stras tv i jak na razie ok :)

chyba mialas na mysli Stars tv? :) jesli o tÄ™ stacje chodzi , to ja tez polecam, malo reklam i muzyczka z fajnym klimatem:) czasem slucham jeszcze Kino Polska Muzyka- ale tam tylko polskie piosenki...


A co to jest za stacja? Jaką muzykę tam grają w ogóle? Jak ta poprzednia obiła mi się wcześniej o uszy to o tej pierwszy raz słyszę.. :)
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-07-12, 21:38   

Graja tam muzyke z lat 70, 80, poczatek 90. Do tego teledyski z tamtych czasow-:)
 
 
Kaskada




Imiê: Kaskada
Wiek: 31
Do³±czy³a: 04 Lip 2013
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-16, 10:04   

Netree napisa³/a:
Kacha napisa³/a:
Kaskada napisa³/a:
Rebel tv fajne, ale jak chcesz coś lżejszego to teraz testuję stras tv i jak na razie ok :)

chyba mialas na mysli Stars tv? :) jesli o tÄ™ stacje chodzi , to ja tez polecam, malo reklam i muzyczka z fajnym klimatem:) czasem slucham jeszcze Kino Polska Muzyka- ale tam tylko polskie piosenki...


A co to jest za stacja? Jaką muzykę tam grają w ogóle? Jak ta poprzednia obiła mi się wcześniej o uszy to o tej pierwszy raz słyszę.. :)


Oczywiście ,że stars;)
Muzyka lat 70tych i 80tych.Bardzo fajny klimat:) Coś dla odmiany "współczesnych" hitów na jeden sezon...Nie mówię,że wszystko co teraźniejsze jest złe, ale większość na jedno "kopyto". A szkoda...:(
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-07-19, 21:53   

eska.tv moja ulubiona ;p
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-25, 10:16   

Rozgadana napisa³/a:
eska.tv moja ulubiona ;p


wyrosłam z tego klimatu.

Zdecydowanie jeśli wlączam telewizję muzyczną, to jest to tylko Stars TV - scorpionsi na głośnikach kina domowego to jest moc!
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
janek90



Imiê: Jan
Do³±czy³: 25 Lip 2013
Posty: 2
Sk±d: Rzeszów

Wys³any: 2013-07-25, 12:44   

LadyZgaga napisa³/a:
Zdecydowanie jeśli wlączam telewizję muzyczną, to jest to tylko Stars TV - scorpionsi na głośnikach kina domowego to jest moc!


U mnie tak samo. Tylko Stars TV :)
_________________
http://www.infoinwest.pl/ - Największa baza inwestycji w Polsce
 
 
OneBlood



Imiê: Moody.
Wiek: 29
Do³±czy³: 01 Sie 2012
Posty: 152
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2013-07-26, 21:30   

ANTY RADIO.

//apropo
RMF MAX / RMF FM / ESKA to gowniane stacje ktore puszczja pol roku te same piosenki..
" I know you want it , good girl" ile mozna tego sluchac.. , albo "get lucky". .. mialem do nich napisac ze sa idiotami ale nie mialem sily.
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: