/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ulubiona stacja muzyczna
Autor Wiadomo¶æ
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-07-28, 17:40   

[quote="OneBlood"]ANTY RADIO.

//apropo
RMF MAX / RMF FM / ESKA to gowniane stacje ktore puszczja pol roku te same piosenki..
" I know you want it , good girl" ile mozna tego sluchac.. , albo "get lucky". .. mialem do nich napisac ze sa idiotami ale nie mialem sily.[/quo
Ja tez nie lubie sluchac w kolko tych samych piosenek:)ale niestety to jest minus radia, ze jak juz pojawi jakis hicior to puszczaja co godzine:( dlatego przerzucilam sie na inne stacje muzyczne. Jesli chodzi o telewizje to wspomniane juz Stars Tv i Kino polska, a z radia wybieram Pin:)
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-08-07, 11:23   

Tylko Stars Tv, a z radiowych to właściwie tylko tok.fm a tej się akurat nie słucha dla muzyki, bo jej tam nie ma. :D
Macie swoją teorię, dlaczego takie stacje z normalną muzyką powstały dopiero niedawno? Bo chyba nie jestesmy aż takim narodem discopolo? :D
_________________
Mogilk
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-08-19, 15:01   

Jak już stacja muzyczna to tylko i wyłącznie STARS.TV. Kiedyś lubiłam MTV i VIVĘ ale teraz to nic ciekawego.. Nawet Eska się spsuła :(
My jesteśmy narodem kultury masowej, czyli głownie popik. Disco polo to raczej na wsiach bardziej :P
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-08-21, 15:24   

Ale mi ochoty narobiliście na tę stację. Lubię taką muzykę strasznie a jakoś rzadko ją słychać w radiu a tym bardziej w stacjach muzycznych! Szkoda tylko, że jej nie mam - a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nigdy na nią nie trafiłam ;/
 
 
ZarazBędzieCiemno




Imiê: Ola.
Wiek: 26
Do³±czy³a: 21 Sie 2013
Posty: 17
Sk±d: Jelenia Góra

Wys³any: 2013-08-21, 22:21   

A ja bym poleciła Open.FM, bo sama bardzo często słucham, zwłaszcza Polski rock. Kiedyś często słuchałam utworów, które leciały na Rebel.TV, a było czego słuchać. Teraz leci tam głównie rap, pop czy po prostu zespoły, które można usłyszeć na każdej lepszej stacji...
_________________
"Jest tak duszno, otwieram okno, oddycham mocno..."
 
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-08-22, 15:20   

Netree napisa³/a:
Ale mi ochoty narobiliście na tę stację. Lubię taką muzykę strasznie a jakoś rzadko ją słychać w radiu a tym bardziej w stacjach muzycznych! Szkoda tylko, że jej nie mam - a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nigdy na nią nie trafiłam ;/


A masz jakaś kablówkę? Bo to zależy od różnych dostawców na jakim kanale będziesz mieć Starsów. Możesz ich znaleźć na facebooku i tam kliknąć w aplikację, która pokazuje, kto na jakim kanale może ich znaleźć. To jest proste. Jak zaczniesz tak przelatywać po kolei kanały, to też w końcu trafisz. :)
_________________
Mogilk
 
 
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 32
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-08-23, 11:39   

Znalazłam tę aplikację! Fajna jest, można przez nią oglądać online co mi się bardzo spodobało:P Pomysłowy myczek! Problem w tym, że ja mam cyfrowy polsat i to trzeba ustawić ręcznie.. :/ Będę musiała poprosić jakiegoś chłopa, bo ja się za takie rzeczy boję zabierać. Ale przesłuchałam to Wasze StarsTV w necie i mi się spodobała :) Też chcę ją mieć!
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-08-26, 11:12   

U mnie na szczęście Stars TV już było ustawione i tylko musiałem trochę naszukać się, by ich znaleźć, bo dość daleko są na nc+, jakoś pod koniec polskich kanałów. To trochę nie fajnie. Może jak im się oglądalność zwiększy, to dadzą na bliższy.
 
 
Kacha




Imiê: lena
Do³±czy³a: 24 Wrz 2012
Posty: 35
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2013-08-26, 21:25   

Netree napisa³/a:
Znalazłam tę aplikację! Fajna jest, można przez nią oglądać online co mi się bardzo spodobało:P Pomysłowy myczek! Problem w tym, że ja mam cyfrowy polsat i to trzeba ustawić ręcznie.. :/ Będę musiała poprosić jakiegoś chłopa, bo ja się za takie rzeczy boję zabierać. Ale przesłuchałam to Wasze StarsTV w necie i mi się spodobała :) Też chcę ją mieć!

ja tez mam cyfrowy polsat i ustawialam recznie- to nie jest takie trudne i bez chlopa dasz rade, jesli mi sie udalo, a jestem a techniczna , to Tobie tez sie uda:)
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-08-28, 13:55   

Teraz kobiety muszą sobie radzić w każdej sytuacji ;) Choć jak na pewno mówilam niejednokrotnie rzadko oglądam tv, to Stars jest tym wyjątkiem i mogłabym nie wyłączać, więc warto nawet trochę się wysilić, by znaleźć, jes.i kochasz taka muzyke oczywiscie...
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
kinia




Imiê: Kinga
Do³±czy³a: 17 Lip 2011
Posty: 320
Sk±d: JesteÅ›my

Wys³any: 2013-08-29, 18:11   

Jak dla mnie eska ;p
_________________
Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-09-02, 09:57   

Eskę swego czasu lubiłam, ale teraz nie da się tam posłuchać muzyki. Można pooglądać albo prezenterów albo reklamy a gdzieś w tle puszczą kilka teledysków.
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-09-09, 08:28   

Mnie własnie w większości stacji muzycznych irytują te ciągłe informacje na ekranie, gdy leci teledysk. A to sms-y jakieś czy podrzucane zdjęcia etc. Bardzo męczące. Chyba tylko na StarsTV się nie spotkałem z tym.
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2013-09-20, 11:49   

Ja trójka i antyradio. Muzyka która tam leci najbardziej przypada mi do gustu, a nie jakieś puste szklanki z pomarańczami xD
_________________
Blog na każdy temat
 
 
mackk




Imiê: Mariusz
Do³±czy³: 23 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-23, 15:45   

Eska Rock i Antyradio - innych nie da się słuchać moim zdaniem ;)
_________________
"Nie należy mylić prawdy z opiniÄ… wiÄ™kszoÅ›ci.”
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: