/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:03
Przystanek Woodstock
Autor Wiadomo¶æ
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-18, 14:46   

Apocaliptic napisa³/a:
Trzeba też w jakiś sposób pozbyć się stereotypów o przystanku ;)

yyyy tych, że jest fajnie?
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Jula




Imiê: Julia
Do³±czy³a: 16 Lip 2012
Posty: 64
Sk±d: GrudziÄ…dz

Wys³any: 2012-08-20, 18:05   

Nie chciałabym jechać na Woodstock. Widząc to w telewizji nie podoba mi się. Widocznie nie moje klimaty ; d
 
 
lunatyk
I wish I was special



Imiê: Jackie
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 63
Sk±d: unknown

Wys³any: 2012-08-22, 15:56   

dż. napisa³/a:
yyyy tych, że jest fajnie?

że się pieprzą, w każdym możliwym miejscu?
że ćpają na okrągło?

Chciałabym pojechać. Tak, z przyjaciółmi, jakąś dobrą paczką, żeby było co wspominać.
_________________
all I want is to see you in terrible pain
though we won't ever meet I remember your name

nie lubię uzależniać się.
 
 
sandza



Imiê: .........
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 29
Do³±czy³a: 24 Lut 2012
Posty: 147
Sk±d: Lubuskie

Wys³any: 2012-08-22, 22:28   

Ty chyba nie wiesz za dużo o tej imprezie.. Ze ćpają to oki ale nie wszyscy ale z tym pieprzeniem to chyba za dużo się nasluchalas plotek.. Tam jest niesamowita atmosfera, Ciul że wszyscy brudni od błota ale jak dla mnie naprawdę warto .. Mili ludzi <w przeważającej czesci> i ogólnie świetna zabawa.. W tym roku troszkę cały Woodstock przy mil mi dworzec PKP który był akurat w remont uciekło mi kilka pociągów przez brak dostępu do biletów ale ogólnie cala impreza i tak na puls, pozytywnie i ogólnie przednia zabawa
_________________
...Wtedy zadaj mi pytanie, jak to jest mieć osiemnaście lat i mieć bezustanne ataki alergii, zwyczajnie puchnąć od uczulenia na ludzkość.
 
 
Stiw




Imiê: Mateusz
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 51
Sk±d: Thorino

Wys³any: 2012-08-22, 23:18   

Byłem. Nie żałuję. Skręcone obie kostki(pogo:P ), rozwalone glany, skok z kamerą przypiętą na Mac Gajwera do głowy na bungee, poznani niesamowici ludzie, adresy, telefony, znajomy, wygrana w kręgle, wymiana koszulek. Niesamowita sprawa:)
_________________
Masz problem?
Chcesz pogadać?

Napisz, to przecież nie boli, a czasem wręcz pomaga:)

P.S. Nie zawsze jestem w stanie odpisać, także jak będę to napiszę:)
 
 
 
sandza



Imiê: .........
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 29
Do³±czy³a: 24 Lut 2012
Posty: 147
Sk±d: Lubuskie

Wys³any: 2012-08-23, 23:40   

Haha nie ma to jak pogo.. To kolegę musiało niezle wciągnąć to xD

Ludzie maja za dużo obaw, za mało odwagi.. Stereotypy i zle wyobrażenia... Nie wiedza co tracą ale ich strata... Nic lepszego od Woodstocku mnie jeszcze nie spotkało jeżeli chodzi o masowe imprezy :P
_________________
...Wtedy zadaj mi pytanie, jak to jest mieć osiemnaście lat i mieć bezustanne ataki alergii, zwyczajnie puchnąć od uczulenia na ludzkość.
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-08-24, 08:59   

Ja w tym roku byłem na woodstocku, pierwszy raz i muszę przyznać, że mam mieszane uczucie. Z jednej strony świetny klimat, niepowtarzalna nigdzie indziej atmosfera, powiew wolności i alternatywy. Z drugiej jednak strony ogólny smród moczu. To mnie bardzo zniechęciło, by pojechać tam na kilka dni.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-08-24, 09:05   

Wszelkie imprezy propagujące zachowania, które mają na celu ochronę zdrowia i życia ludzkiego, a przy okazji luminarzy Gazety Wyborczej omijam szerokim łukiem. Pielgrzymujcie na Jasną Górę, to dopiero wspaniała integracja - bez zbędnego hałasu, piwska, błota i Kryszny. Natomiast wulgarnej, afiszującej się swoim gołębim sercem i nawołującej do hedonizmu kukły w czerwonych oprawkach, dorzucać do odsetek nie będę. Niech się zboczeńcy finansują sami. :crazy:
 
 
terrorysta
Przyjaciel




Imiê: jigga
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 120
Sk±d: TM/KRK

Wys³any: 2012-08-24, 19:46   

Borcejn napisa³/a:
Pielgrzymujcie na Jasną Górę, to dopiero wspaniała integracja - bez zbędnego hałasu, piwska, błota i Kryszny.


Tak, tak jeden ksiądz mi opowiadał co się dzieje czasami na pielgrzymkach i nie odbiegały te opowiadania bardzo od niektórych rzeczy z woodstocku :crazy:
_________________
"Szacunek budzi nie to, co przyjmujesz, a to czego odmawiasz."
 
 
Avis




Imiê: Agnieszka
Do³±czy³a: 19 Lut 2012
Posty: 96
Sk±d: SwarzÄ™dz/PoznaÅ„

Wys³any: 2012-08-24, 21:42   

terrorysta napisa³/a:
Tak, tak jeden ksiądz mi opowiadał co się dzieje czasami na pielgrzymkach i nie odbiegały te opowiadania bardzo od niektórych rzeczy z woodstocku
Gdybym mogła to bym kliknęła lajka :P


Na Woodstocku byłam raz i było naprawdę fajnie. Trzeba się nastawić psychicznie na inny sposób spędzania czasu i warunki niż w domu i jest super. :)
 
 
white_owl




Imiê: Kailena
Wiek: 31
Do³±czy³a: 26 Wrz 2012
Posty: 8
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2012-09-26, 15:00   

od 4 lat jeżdżę. Chocby się waliło i paliło, i żeby mi niewiem co stało na drodze, to ja i tak tam się pojawię w przyszłym roku. :D i zachęcam wszystkich, którzy się zdecydować nie mogą :)
_________________
.każda róża ma swój kolec
 
 
merry




Imiê: Madzia
Wiek: 27
Do³±czy³a: 27 Wrz 2012
Posty: 14
Sk±d: Gdynia

Wys³any: 2012-09-27, 23:33   

Byłam na woodstcoku w tym roku. Przejechałam 400 km, nie żałuję. Atmosfera - mega! Ludzie - mega ! Świetnie,świetnie i jeszcze raz swietnie ! : D Rodzice się obawiali, ale z dwoma kuzynami mnie puścili :D Jechałam tam dla Damiana Marleya : ) 700 tys. osób, wszyscy uśmiechnieci, mili, traktują siebie jak jedną, wielką rodzinę ! :d POLECAM!!
_________________
Przed Toba setki dróg stoi otworem.
 
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2012-10-26, 16:19   

lunatyk napisa³/a:
że się pieprzą, w każdym możliwym miejscu?
że ćpają na okrągło?

Chciałabym pojechać. Tak, z przyjaciółmi, jakąś dobrą paczką, żeby było co wspominać.

A ja jeszcze ani razu nie widziałam nikogo pieprzącego się i sama ani razu nie uprawiałam seksu na woodstocku;)
Z tym ćpaniem to też przesada.
To się nie zastanawiaj, tylko zbieraj ekipę i za rok jedź sprawdzić jak wygląda to w realu.

Byłam dwa razy i za rok planuję pojechać kilka dni wcześniej- trzy dni przystanku to zdecydowanie za mało!.
Świetna atmosfera, tłumy pozytywnych ludzi, dobra muzyka za darmo. I tylko Carlsberg okropny, ale to dało się się obejść.
Jak się chce, to nie ma dużych problemów z dbaniem o higienę, mycie się pod kranami jest zabawne. A jak ktoś chce, to prysznice też są.

Poza tym fajnie jest raz w roku gdzies pojechać i nie przejmować się tym jak się wygląda, czy jest się sterylnie czystym, nie trzeba nic robić jak się nie chce, można się wyżyć w pogo i zupełnie oderwać od codzienności.
 
 
Y
just kidding !




Imiê: YYY
Do³±czy³: 26 Lis 2012
Posty: 9
Sk±d: ZRW

Wys³any: 2012-11-26, 21:29   

Byłem 7 lat z rzędu, impreza jest kosmiczna i każdy rok wspominam inaczej, poznałem masę cudownych ludzi z którymi bratam się do dzisiaj, poznałem klimat jakiego nie daje nic innego poza PW.

Cruella napisa³/a:
A ja jeszcze ani razu nie widziałam nikogo pieprzącego się i sama ani razu nie uprawiałam seksu na woodstocku;)

Mnie się zdarzało widzieć, z seksem to samo - ale nigdy nie przypadkowo !

Cruella napisa³/a:
Z tym ćpaniem to też przesada.

Jara się tam sporo zioła, ale to na tyle. Nigdy nie spotkałem kogoś na jakiś pigułach czy amfetaminie.

Cruella napisa³/a:
I tylko Carlsberg okropny, ale to dało się się obejść.

Carlsberg jest okropny, dlatego zwykle biegamy do miasta - kupujemy 12 krat normalnego niemieckiego piwa i jest lux, poza tym kawałek od placu jest Hurtownia Nalewek, w której łatwo i tanio można się zaopatrzyć w owocowe trunki ;pp / bardzo smaczne zresztą ;P P
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2012-11-30, 11:40   

Lubię się pobawić, ale sądzę, że tam nie wszyscy ludzie przypadli by mi do gustu
_________________
Blog na każdy temat
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: