/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:06
Peja przeprasza przed sÄ…dem
Autor Wiadomo¶æ
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-04-09, 17:39   

Finch napisa³/a:
Oczywiście. Ale ja odniosłem sie do tego co napisała damager o wstępie na koncert

wiem wiem.. ale tak ogólnie napisałam :P
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-04-09, 21:45   

Ja tam wszędzie czytałam, że miła 15 nawet tak w wiadomościach mówili no, ale tam z tym..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
endriu



Imiê: Andrzej
Do³±czy³: 28 Lip 2009
Posty: 85
Sk±d: pomorze

Wys³any: 2010-05-04, 18:24   

jak nawinął ostatnio Włodi, Peja powinien zastanowić się nad prozac'iem i kaftanem. człowiek na poziomie (na jakiego zgrywa się Rysiu) powinien panować nad swoimi emocjami, zamiast zachowywać się jak szczeniak. sam Ryszard w mediach udaje statecznego panicza, siedzącego w fotelu, słuchającego muzyki poważnej przy szklaneczce whisky, ale niestety słoma mu z butów wyłazi.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-05-04, 18:27   

Heh to według Ciebie tutaj jeżeli chodzi o tą sprawę wina leży po stronie Pei tylko tak ??
Przynajmniej ja tak odebrałam Twoją wypowiedź.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
endriu



Imiê: Andrzej
Do³±czy³: 28 Lip 2009
Posty: 85
Sk±d: pomorze

Wys³any: 2010-05-05, 08:47   

Cytat:
Heh to według Ciebie tutaj jeżeli chodzi o tą sprawę wina leży po stronie Pei tylko tak ??
Przynajmniej ja tak odebrałam Twoją wypowiedź.

nie do końca. ale uważam, że usprawiedliwianie Peji (nie "Pei" ;) ) na wszystkie możliwe sposoby mija się z celem i jest po prostu niemądre.
myślisz, że na koncertach innych raperów nikt nie pokazuje "faków" wykonawcom? wiesz ilu takich kretynów widziałem już na koncertach? i nikt nie zachowywał się w ten sposób.
mało tego, widziałaś nagranie z koncertu? widziałaś jak kumpel Peji (z kimkolwiek tam grał) go uspokajał, mówił, żeby dał spokój? Peja był w jakimś szale, nic do niego nie dochodziło, był zwyczajnie niepoczytalny. zachowywał się, jakby był albo naćpany, albo nienormalny.

zresztą już o tym dyskutowaliśmy, jak zaczęłaś offtopować w temacie Tede vs Peja . i jest też osobny temat na temat pobicia na koncercie, który chyba Bramka wydzieliła . po co prowadzić dyskusję równolegle w trzech tematach, tego nie wiem. ale to Wasze forum. :)
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-05-06, 10:09   

endriu napisa³/a:
nie do końca. ale uważam, że usprawiedliwianie Peji (nie "Pei" ;) ) na wszystkie możliwe sposoby mija się z celem i jest po prostu niemądre.

Nom ale ja tutaj nie twierdzę , że to tylko jest wina tego małego szczeniaka i jest tutaj również wina Peji.
endriu napisa³/a:
mało tego, widziałaś nagranie z koncertu? widziałaś jak kumpel Peji (z kimkolwiek tam grał) go uspokajał, mówił, żeby dał spokój? Peja był w jakimś szale, nic do niego nie dochodziło, był zwyczajnie niepoczytalny. zachowywał się, jakby był albo naćpany, albo nienormalny.

Widziałam fakt, ale dobra pomyśl jeżeli był byś w czasie leczenia od uzależnienia Tobie nerwy by nie puściły ? Bo Tobie się tak wydaje, że nie a kto wie jak byś sam postąpiła na jego miejscu. I ja tutaj i tak mam swoje zdanie na ten temat.

endriu napisa³/a:
zresztą już o tym dyskutowaliśmy, jak zaczęłaś offtopować w temacie Tede vs Peja i jest też osobny temat na temat pobicia na koncercie, który chyba Bramka wydzieliła po co prowadzić dyskusję równolegle w trzech tematach, tego nie wiem. ale to Wasze forum. :)


Te tematy zostały połączone dla Twoje wiedzy.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
endriu



Imiê: Andrzej
Do³±czy³: 28 Lip 2009
Posty: 85
Sk±d: pomorze

Wys³any: 2010-05-10, 09:08   

Rozgadana napisa³/a:
Widziałam fakt, ale dobra pomyśl jeżeli był byś w czasie leczenia od uzależnienia Tobie nerwy by nie puściły ? Bo Tobie się tak wydaje, że nie a kto wie jak byś sam postąpiła na jego miejscu. I ja tutaj i tak mam swoje zdanie na ten temat.

na każdy temat warto mieć swoje zdanie.
a czynnik leczenia się z uzależnienia wydaje mi się dość dyskusyjny. traktuję go raczej jako wymówkę.
no ale jeśli Peja faktycznie tak źle znosi leczenie, to może na jego czas powinien się zamknąć w jakimś zakładzie, by nie być zagrożeniem?
endriu napisa³/a:
Te tematy zostały połączone dla Twoje wiedzy.

doprawdy? to może kliknij w te linki i sprawdź...? :P
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-05-10, 09:25   

endriu napisa³/a:
na każdy temat warto mieć swoje zdanie.
a czynnik leczenia się z uzależnienia wydaje mi się dość dyskusyjny. traktuję go raczej jako wymówkę.
no ale jeśli Peja faktycznie tak źle znosi leczenie, to może na jego czas powinien się zamknąć w jakimś zakładzie, by nie być zagrożeniem?


Ja Ci powiem tylko tyle na ten temat, że ta rozmowa nie ma sensu bo i tak jak się będę
cały czas trzymać swojego a Ty swojego i to nie ma końca.

endriu napisa³/a:
doprawdy? to może kliknij w te linki i sprawdź...? :P


Przepraszam mój błąd pomyliły mi się tematy.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: