/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:05
Najlepszy raper
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-21, 10:12   

O ile dobrze pamiętam to nutka Kaliber 44 - psy to jest solo Magika.
I zgodzÄ™ siÄ™ z Kodex,
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Kodex




Imiê: Robert
Do³±czy³: 23 Wrz 2009
Posty: 18
Sk±d: Knurów

Wys³any: 2009-10-21, 11:26   

http://www.youtube.com/watch?v=DQXdNerxBEs

Kto to z was zna?
***
Wróćmy do tematu...
_________________

***
Pomocny.
 
 
 
niewyspana



Imiê: Natalia
Wiek: 32
Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009
Posty: 86
Sk±d: Zabrze

Wys³any: 2009-10-21, 13:34   

Kodex napisa³/a:
Rozgadana napisa³/a:
niewyspana napisa³/a:
To była ekipa i nie wywyższajcie Maga ponad wszystkich, tylko dlatego, że to on odszedł.

A co tutaj ma jedno do drugiego ?? I kto w ogóle mówi coś o tym, że go wywyższamy bo nie żyje to nie ma znaczenia liczy się to co robił kiedyś a nie to, że teraz nie żyje.


Dokładnie!
Twierdząc, że go wywyższamy dlatego że nie żyje, obrażasz ludzi którzy wiedzą o nim więcej od Ciebie. Dla mnie Magik to jest najlepszym w historii polskiego hip-hopu raperem. Żyjemy w wolnej Polsce i masz prawo się ze mną nie zgodzić.

Tak dla ścisłości jest jeden solowy kawałek Magika, postaram się go poszukać i dam znać.


Ok, może źle się wyraziłam. Nie chciałam nikogo z was obrazić. Ale słuchając muzyki Pfki czy Kalibra na np. youtube, pod spodem większość komentarzy to typu "Magik [*]". Czytając je nietrudno odnieść wrażenie, że bardzo dużo ludzi ma go za najlepszego tylko dlatego, że się zabił, że no można powiedzieć był bardziej tragiczną osobą z reszty ekipy.

A pisząc o solowych kawałkach, to nie miałam na myśli tych, które były nagrane jak Magik był w zespole. Chodziło mi o całkiem osobne projekty. Wtedy można by tu jakoś porównać, który z nich sam sobie najlepiej daje radę.

Jeśli na prawdę lubicie go i szanujecie za to, co robił to ja to rozumiem, ale po naczytaniu się o nim jaki to on boski, bo się zabił i tytuł najlepszego mu się należy, to dlatego tak zareagowałam. Nie bądźcie źli ;*
 
 
Kodex




Imiê: Robert
Do³±czy³: 23 Wrz 2009
Posty: 18
Sk±d: Knurów

Wys³any: 2009-10-21, 17:22   

niewyspana rozumiem Cię, wychowałem się na polskim hip-hopie i gdybym posłuchał innych raperów z zagranicy, prawdopodobnie zmienił bym zdanie. Podobnym idolem jest 2Pac, wokół niego utworzono już całą teorie spiskową.
Ja jestem politycznie prawicowy, więc zawsze powiem że polak lepszy. Lecz w tym temacie kieruje się własnym upodobaniem muzycznym.
_________________

***
Pomocny.
 
 
 
niewyspana



Imiê: Natalia
Wiek: 32
Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2009
Posty: 86
Sk±d: Zabrze

Wys³any: 2009-10-21, 21:40   

Ja od Eminema dopiero dowiedziałam się dopiero co to jest w ogóle muzyka rap. Więc pierwsze kilka lat tylko amerykański był dla mnie na co dzień, o polskim nie chciałam nawet słyszeć. Ale od przypadkowo wysłuchanego WWO dopiero zaczełam słuchać tego, co naprawdę dobre czyli naszego polskiego rapuu ;)
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-25, 09:31   

Cytat:
Jeśli na prawdę lubicie go i szanujecie za to, co robił to ja to rozumiem, ale po naczytaniu się o nim jaki to on boski, bo się zabił i tytuł najlepszego mu się należy, to dlatego tak zareagowałam. Nie byćcie źli ;

To ja Ci powiem tak osoby, które uważają Magika za najlepszego dlatego, że się zabił to za przeproszeniem mają coś nie tak z głowami i w ogóle nie wiedzą co on tworzył w zespołach.
Można również powiedzieć, że jakaś osoba sobie coś przeczytała jakiś wątek o nim i to źle np: sformułowany a w ogóle o nim nic nie wiedzą twierdzo, że jest najlepszy bo sobie coś takiego gdzieś przeczytał.

A to ja Ci powiem, że ja np Eminema nie lubię nie mam powodów, ale go nie lubię i wiele bardziej wolę rap polski niż angielski
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-10-25, 15:56   

Nie słucham rapu, ale jeśli miałabym wybrać najlepszego, to z tych co słyszałam zdecydowanie Eminem. Nie mówię że mi się podoba jego muzyka, ale ujdzie, przynajmniej to co słyszałam.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Javor




Imiê: 100 % Libero !
Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009
Posty: 100
Sk±d: Skarżysko-Kamienna

Wys³any: 2009-10-25, 20:02   

Tede jest spoko a Magik był i jest świetny nie dlatego,że się zabił,tylko dlatego,że faktycznie był genialny !
_________________


Nie bój się wstać rano i powiedzieć " Dziś zrobię coś wielkiego "..
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-26, 07:55   

Jeżeli chodzi o raperów to też O.S.T.R jest nie zły..
A jeżeli chodzi o Ś.P Magika to teksty miał na prawdę genialne zresztą muzyka też..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Pudi91




Imiê: Krystian
Wiek: 33
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009
Posty: 9
Sk±d: Oleszyce

Wys³any: 2009-10-29, 09:07   

Dla mnie najlepsze teksty ma Ostry i Eldo.
Ale rowniez stare kawalki DGE sÄ… nieczego sobie :)
_________________
Nie kupuj jej
tylko siej :)
 
 
 
Kamil




Imiê: Nie pamiÄ™tam
Wiek: 37
Do³±czy³: 02 Lis 2009
Posty: 56
Sk±d: Wyspy Goa

Wys³any: 2009-11-02, 01:34   

Temat raczej powinien brzmieć "ulubiony raper", bo ciężko zadecydować, który jest najlepszy. Każdy lubi co innego i ma swoje zdanie wyrobione.

U mnie na podium: O.S.T.R., Eldo i TeTris. Znalazłoby się jeszcze kilku dobrych.
_________________


MajSzajs.
MajJutjup.
MajLastFM.
 
 
 
Pipi




Imiê: Konrad
Do³±czy³: 19 Sie 2009
Posty: 123
Sk±d: Å»ywiec

Wys³any: 2009-11-16, 16:57   

Dla mnie najlepszym raperem jest Eldo
_________________
Nie wiesz ? Czy po prostu nie chcesz wiedzieć
co trzeba robić by przetrwać w tym świecie.
Przecież każdy z nas na tym samym wózku jedzie,
będziesz przegrany jak nie spojrzysz sam na siebie.
 
 
martucha1231




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 06 Mar 2010
Posty: 86
Sk±d: GdaÅ„sk

Wys³any: 2010-03-07, 15:19   

Najlepszy raper : Ostr
Najlepsze teksty : Eldo
Jesli mialabym wymiec czolowke to moim zdaniem: Ostr, Eldo, Fenomen, PIH.
_________________
"Kiedy wreszcie uda ci się coś, to za ciosem wyprowadź cios
Dobrej passy nie można marnować, los może drugiej szansy
Ci nie podarować"
 
 
Abarth
Terror. :D




Imiê: Radek
Do³±czy³: 26 Lip 2009
Posty: 368
Sk±d: Å»ywiec

Wys³any: 2010-08-18, 11:10   

Moim zdaniem najlepsi raperzy to:
O.S.T.R.
Eldo
Pelson
WÅ‚odi
Rahim
Magik
TeTris

To by było na tyle. :)
_________________
Nadzieje dał mi Bóg, Matka miłość, Ojciec siłę to nie czekam na cud w kolejce po zasiłek.
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 35
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-08-21, 09:29   

Abarth napisa³/a:
O.S.T.R.
Eldo

Abarth napisa³/a:
Rahim
Magik


zgadzam sie ;d
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: