/

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:02
Koncerty w Jeleniej Górze
Autor Wiadomość
tifani

Imię: Zosia

Wysłany: 2012-02-15, 20:23   Koncerty w Jeleniej Górze

Hej wie kto? mo?e czy w marcu co? dzieje si? w Jeleniej? Interesuj? mnie najbardziej koncerty elektro, trans, house. Gdzie mog? to sprawdzi?? Jak macie jakie? informacje to podajcie mi gdzie, kiedy i ile bilet kosztuje.

anderson

Imię: Andrzej

Wysłany: 2012-02-16, 23:05   

Znalaz?em fajn? stron? na której wystarczy wpisa? miasto i wyskakuje kalendarium wszystkich imprez muzycznych, jakie s? tam organizowane. Szuka?em dla siebie to wpisa?em i Jeleni? Gór?, z electro du?o nie ma, 24 marca gra zespó? Das Moon. Osobi?cie nigdy o nim nie s?ysza?em, mo?e kto? co? wie?

tifani

Wysłany: 2012-02-20, 22:10   

Kojarz? ten zespól, ostatnio kumpel na youtube podes?a? mi ich kawa?ek i tak si? wci?gn??am ?e masakra :) Mo?e warto by si? wybra?... Ciekawe ile bilety kosztuj?...

anderson

Imię: Andrzej

Wysłany: 2012-02-20, 22:13   

Widz? ?e w takim razie pomog?em z tym koncertem :) Ciekawe czy bilety s?, skoro mówisz ?e maj? dobr? muzyk?... Radzi?bym szybko sprawdzi?. A mo?esz poda? przyk?adowy kawa?ek który Ci si? spodoba?? Mo?e i mi wpadnie w ucho :)

tifani

Wysłany: 2012-02-20, 23:40   

Das Moon - I like it - ten kawa?ek jak dla mnie jest mistrzowski. Wokal pp prostu hipnotyzuje. ?wietne elektro, a nie jaka? zwyk?a ?upanka. Bilety ogarn? sobie jutro ... mam nadzieje ?e jeszcze b?d?.

Odpowiedz do tematu