/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:02
Koncerty w Jeleniej Górze
Autor Wiadomo
tifani



Imi: Zosia
Wiek: 40
Doczya: 15 Lut 2012
Posty: 3
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-02-15, 20:23   Koncerty w Jeleniej Górze

Hej wie ktoś może czy w marcu coś dzieje się w Jeleniej? Interesują mnie najbardziej koncerty elektro, trans, house. Gdzie mogę to sprawdzić? Jak macie jakieś informacje to podajcie mi gdzie, kiedy i ile bilet kosztuje.
 
 
anderson



Imi: Andrzej
Wiek: 34
Doczy: 16 Lut 2012
Posty: 2
Skd: Łódź

Wysany: 2012-02-16, 23:05   

Znalazłem fajną stronę na której wystarczy wpisać miasto i wyskakuje kalendarium wszystkich imprez muzycznych, jakie są tam organizowane. Szukałem dla siebie to wpisałem i Jelenią Górę, z electro dużo nie ma, 24 marca gra zespół Das Moon. Osobiście nigdy o nim nie słyszałem, może ktoś coś wie?
 
 
tifani



Imi: Zosia
Wiek: 40
Doczya: 15 Lut 2012
Posty: 3
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-02-20, 22:10   

Kojarzę ten zespól, ostatnio kumpel na youtube podesłał mi ich kawałek i tak się wciągnęłam że masakra :) Może warto by się wybrać... Ciekawe ile bilety kosztują...
 
 
anderson



Imi: Andrzej
Wiek: 34
Doczy: 16 Lut 2012
Posty: 2
Skd: Łódź

Wysany: 2012-02-20, 22:13   

Widzę że w takim razie pomogłem z tym koncertem :) Ciekawe czy bilety są, skoro mówisz że mają dobrą muzykę... Radziłbym szybko sprawdzić. A możesz podać przykładowy kawałek który Ci się spodobał? Może i mi wpadnie w ucho :)
  
 
 
tifani



Imi: Zosia
Wiek: 40
Doczya: 15 Lut 2012
Posty: 3
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-02-20, 23:40   

Das Moon - I like it - ten kawałek jak dla mnie jest mistrzowski. Wokal pp prostu hipnotyzuje. Świetne elektro, a nie jakaś zwykła łupanka. Bilety ogarnę sobie jutro ... mam nadzieje że jeszcze będą.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: