/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:04
Kapela metalowa
Autor Wiadomo¶æ
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2011-05-30, 20:13   

co do Szwecji - zgadzam się. Stamtąd pochodzi najwięcej 'najnowszych' naprawdę DOBRYCH zespołów.
 
 
Acid




Imiê: Kwach
Do³±czy³: 05 Cze 2011
Posty: 24
Sk±d: Fabryka tanich win

Wys³any: 2011-06-05, 13:19   

RocketQueen napisa³/a:
Stamtąd pochodzi najwięcej 'najnowszych' naprawdę DOBRYCH zespołów.

Polemizował bym ;)
No chyba, że reszta świata za bardzo Cię nie interesuje. Równie dobrze można powiedzieć, że z Polski też pochodzi całkiem sporo dobrych kapel które grają świetne kawałki, tylko z tą różnicą, że w naszym dziwnym kraju ten gatunek muzyki jest raczej słabiutko promowany.
Wystarczy włączyć byle jakie radio. Głównie leci jakaś komercyjna papka powtarzana do znudzenia. Ciężko znaleźć jakiś porządny rock, nie mówiąc nic o metalu.

Mam jedną ulubioną dzięki której wkręciłem się w ten gatunek. Acid Drinkers. Większość pewnie ich zna, więc nie będę pisał dużo o nich. Reszta zmienia się z dnia na dzień, ostatnio dość często słucham grindowych kapel, szczególnie w ucho wpada mi Cliteater ;)
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2011-06-05, 22:41   

Nie twierdzę, że nie. Sama słucham kilka polskich zespołów, jednak jestem fanką glamu, który głównie rozprzestrzenił się w latach 80' i w dzisiejszych czasach trudno znakeźc taką dobrą kapelę. Jedyne dobre pochodzą ze Szwecji ;)
 
 
jelczurr




Imiê: ъ
Wiek: 50
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 417
Sk±d: ug

Wys³any: 2012-02-20, 23:43   

Zdecydowanie Gojira. Moim zdaniem to najlepszy zespół metalowy XXI w. Nagrali mnóstwo genialnych utworów, do tekstów nie można się przyczepić.

Często słucham również Decapitated, Ministry, Isis, Jesus Chrysler Suicide czy Ejsidów.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: