/

Poprzedni temat «» Następny temat
wakacyjne kursy językowe
Autor Wiadomość
Przemek

Imię: Przemek

Wysłany: 2013-12-04, 10:19   wakacyjny kurs języka angielskiego

wakacyjne kursy językowe, chciałbym dowiedzieć się, czym podróżujecie na jakieś wakacje. Zbliża się zima więc trzeba chociaż myślami wrócić do miłych klimatów. Tak więc chwalcie się jakie macie pomysły.

Ja osobiście od kilku lat regularnie wynajmuje campery. Fajnie tak czasem spotkać się ze znajomymi i uciec z nimi w świat. Na początku nie uważałem, że to może być dobra opcja na wakacje aż do pierwszego przełamania. Nie chcę Wam tu opisywać wszystkiego bo chcę żebyście mogli to przeżyć tak samo spontanicznie jak ja. Jedynie to mogę polecić firmę Rentur. Bardzo żetelna i konkretna, właśnie tam wynajmuję co roku pojazdy. Możecie zobaczyć jak to wygląda i polecam agroturystyka mazury.

atlantyda

Imię: Atlantyda
Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2013-12-04, 14:16   

Camper to fajna sprawa, jednak muszę przyznać że chyba jestem zbyt wygodna na takie rozwiązania :)

Przemek

Imię: Przemek

Wysłany: 2013-12-05, 12:47   

Każdy inaczej rozumie pojęcie "wygoda" ;pp

adpel

Imię: Adam

Wysłany: 2013-12-08, 17:48   

najlepszy sposób na podróż - na stopa! :D

TuKonRafal

Imię: Jacuś

Wysłany: 2013-12-11, 11:31   

adpel napisał/a:
najlepszy sposób na podróż - na stopa! :D
Lecz dość ryzykowny jeśli jesteś kobietą, niestety. Dlatego najlepiej parami :)

babestworzylbog

Imię: Wiola

Wysłany: 2013-12-16, 12:15   

Ja na wakacje raczej lecę samolotem-dogodne oferty zazwyczaj znajduję na kochamwakacje.com. Po prostu moim zdaniem samolot to o wiele wygodniejszy środek podróży-na dodatek szybszy, więc możemy zaoszczędzić sporo cennego czasu.

adpel

Imię: Adam

Wysłany: 2014-01-30, 15:07   

najlepiej podrozowac w kazdy mozliwy sposob - samolor, prom, samochod, na stopa, rower itd. pokonywanie drogi na rozne sposoby sprawia na prawde duzo przyjemnosci. to jest pewna przygoda.

chelena

Imię: gacek

Wysłany: 2014-01-31, 11:21   

Najlepszy sposób to stopem ;) najtaniej, ale jak już podróżować własnym środkiem transportu to chyba autko najlepsze.

Szkolnis_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 18:54   

Najdrożej i zarazem najwygodniej jest podróżować własnym samochodem,kiedy to szybko przemieścimy się tam gdzie chcemy. Stopem jest dosyć ryzykowne w dzisiejszych czasach,nie sądzicie?

gadula

Imię: Julia
Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2014-02-07, 13:46   

Ostatnio na wakacje pojechałam z rodzinką własnym samochodem,wcześniej pczywiście zaklepane mieliśmy noclegi. A byłam na Chorwacji.

dwukropek

Imię: Ewela

Wysłany: 2014-02-20, 13:35   

My z mężem zawsze jeździmy samochodem, mogę wtedy zabrać sporo bagażu, a po drodze można się zatrzymywać w różnych ciekawych miejscach i zwiedzać. W zeszłym roku, wracając z wakacji w Chorwacji, zahaczyliśmy np. o Austrię i zwiedziliśmy Wiedeń :)

Heheszka

Imię: Janek

Wysłany: 2014-02-20, 16:42   

z buta

Juki

Imię: Beata

Wysłany: 2014-02-21, 13:27   

Najlepiej samochodem ;)

Jabłko

Imię: Marek

Wysłany: 2014-03-10, 14:59   

Lubię pociągi ! :P dlatego jakaś wycieczka to pociągiem. Ostatni raz jechałem nad morze ze znajomymi pociągiem to było mega dobrze już w pociągu się działo a co dopiero jak dotarliśmy ^^ Klimacik

rozgadany87

Imię: Krzysiek

Wysłany: 2014-04-01, 07:18   

Ja jeszcze do niedawna myślałem, że pociąg to jest właśnie przyjemny środek podróżowania. Jak niedawno wyszukałem świetną okazję pensjonatu na visitzakopane.pl i postanowiłem pojechać tam ze znajomymi, to mocno się zdziwiłem ile ta cała podróż trwała. Jeden pociąg miał opóźnienie, to później nam kolejny uciekł i musieliśmy w Krakowie do rana czekać, bo nic nie jechało. Po prostu koszmar. Jednak od tego czasu postanowiłem, że o wiele lepiej będzie podróżować samochodem. Jest się wtedy bardziej niezależnym i trwa to po prostu szybciej.

Odpowiedz do tematu