/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pamiętnik / dziennik
Autor Wiadomo¶æ
alien0409



Imiê: Aleksandra
Do³±czy³a: 27 Maj 2012
Posty: 1
Sk±d: Z Polski. :)

Wys³any: 2012-05-27, 18:07   PamiÄ™tnik / dziennik

Co sądzicie o prowadzeniu pamiętnika/dziennika? Prowadziliście, prowadzicie? Jak wyglądają?
Ja chcę zacząć właśnie prowadzić pamiętnik. Prowadziłam jak miałam 9 lat i jak go teraz czytam... Z wyglądem właśnie mam problem , bo sama nie wiem czy ozdabiać czy nie. Kartek chyba wezmę 96, powinno starczyć. ;]
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-05-27, 18:38   

Ja prowadzę bo czasem lubię się wyzalic na kartce, wiem że tego nikt nie przeczyta, mogę wylać całą moją złość i to co czuje.. Nie muszę liczyć się że słowami, myśleć że ktoś zrozumie mnie źle poprostu mogę pisać co mi się podoba.. A co do ozdub to jak chcesz to możesz trochę przyozdobic, po prostu zrob jak chcesz on ma wyrażać ciebie a nie kogoś innego ;-)
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2012-05-27, 22:26   

Kiedyś prowadziłam, ale później często o nim zapominałam i przestałam. Moim zdaniem ozdoby nie miały znaczenie , ważę dla mnie mnie było to co było w nim napisane.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2012-05-28, 11:20   

Pamiętnik to strasznie fajna sprawa. Miałam ich z 7 jak byłam nastolatką, jak ostatnio sprzątałam to znalazłam je i przez pół dnia płakałam i się śmiałam. Cudowne.
 
 
nieperfekcyjna
*angel from hell*




Imiê: J...
Do³±czy³a: 28 Lip 2012
Posty: 147
Sk±d: far away

Wys³any: 2012-07-29, 22:48   

Pisałam pamiętniki. Teraz już w coś takiego się nie bawię, ale czytanie starych to nie zła frajda
 
 
Moniu




Imiê: Monia
Wiek: 26
Do³±czy³a: 27 Lip 2012
Posty: 16
Sk±d: KoÅ›cierzyna

Wys³any: 2012-07-29, 23:24   

Ja podobnie jak ty ostatnio znalazłam pamiętnik z czasów dzieciństwa i teraz sobie piszę w nowym od czasu do czasu coś ; D . Ja nie ozdabiam .. Zresztą w jakim celu . ? Trochę bez sensu .. No chyba, że o swoje bazgroły ale talentu plastycznego nie mam więc ograniczam się tylko do pisania ; p
Pamiętnik fajna sprawa ... Po latach się fajnie czyta ; 3 . Polecam xd
_________________
Życie to nie kredki nie zawsze jest kolorowe ; )
 
 
 
brygidka13




Imiê: Brygida
Wiek: 28
Do³±czy³a: 02 Sie 2012
Posty: 11
Sk±d: Podkarpacie

Wys³any: 2012-08-04, 20:41   

Piszę od czasu do czasu gdy jestem wściekła... pamiętnik to naprawdę bardzo fajna sprawa ;p
 
 
 
Alicja




Imiê: Ala
Wiek: 28
Do³±czy³a: 02 Sie 2012
Posty: 102
Sk±d: w-ce

Wys³any: 2012-08-04, 21:19   

Cytat:
Piszę od czasu do czasu gdy jestem wściekła...

Mam tak samo :)
_________________
Za zakochiwanie się w idiotach odpowiada ta część głowy, w której nie ma mózgu.
 
 
holmes



Imiê: iga
Wiek: 33
Do³±czy³a: 05 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: lublin

Wys³any: 2012-08-05, 21:41   

Prowadzę pamiętnik od około sześciu lat i nie zapowiada się na to, żebym miała przestać. Fajna sprawa, żeby rozładować emocje i poukładać myśli. I zakonserwować wspomnienia - czytam swoje wpisy i uśmiecham się do starych czasów. Poza tym to niesamowite, jak się człowiek zmienia z biegiem czasu i to doskonale widać jak się zajrzy do pamiętnika. Można powiedzieć, że mam spisane na papierze swoje dojrzewanie. ;)
 
 
orzeszek




Imiê: Tomek
Do³±czy³: 03 Lip 2012
Posty: 13
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2012-08-06, 13:32   

Ja chciałem, ale z lenistwa skończyłem. Prowadź bloga, nie pisz do zeszytu. Emocjonalny ekshibicjonizm jest dziś modny ;-)
_________________
Demotywatory różne... a tutaj tylko miłosne <3
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-08, 13:34   

Ja prowadziłam swego czasu, parenaście razy. Jestem cholernie niesystematyczna i jednocześnie jestem perfekcjonistką, więc jak przestałam na jeden dzień pisać, to miałam przerwę roczną czy dwuletnią.
Od wczoraj znów zaczęłam, sama nie wiem po co, pewnie dlatego, że nie mogę uporządkować myśli. Jak zwykle. :P
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Unloved




Imiê: Patrycja
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-27, 23:38   

Prowadziłam, prowadzę. To kolejny genialny sposób, aby wyrazić swoje myśli nie mówiąc ich. Najlepsze w tym jest to, że zawsze można do nich wrócić, przeanalizować. A ja uwielbiam analizować. Dzięki czytaniu starych wpisów od razu wiem jak się wtedy czułam i jak wiele zmieniło się do teraz. Genialna rzecz.
_________________
"Jeśli sprawisz, że ludzie pomyślą, iż są myślący, to cię pokochają; ale jeśli naprawdę zmusisz ich do myślenia, znienawidzą cię."
 
 
lunatyk
I wish I was special



Imiê: Jackie
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 63
Sk±d: unknown

Wys³any: 2012-08-27, 23:47   

Prowadzę, ale często jest to forma krótkich opowiadań, które opisują moje poglądy i myśli, a nie takiego czystego "Drogi Pamiętniczku".
_________________
all I want is to see you in terrible pain
though we won't ever meet I remember your name

nie lubię uzależniać się.
 
 
nika.



Imiê: po co mi siÄ™
Wiek: 38
Do³±czy³a: 24 Lip 2012
Posty: 165
Sk±d: :)

Wys³any: 2012-08-28, 00:14   

Czasem zdarza mi się napisać coś w niby-pamiętniku, czasem opisuję ważniejsze chwile i sytuacje, czasem wylewam swoje odczucia.
 
 
intrempi7




Imiê: Kasia
Do³±czy³a: 09 Wrz 2012
Posty: 14
Sk±d: ÅšwiÄ™tokrzyskie

Wys³any: 2012-09-09, 21:03   

W podstawówce aktywnie prowadziłam pamiętniku typu "dzień po dniu", który z biegem czasu zamieniał się "raz na tydzień", "raz na miesiąc", aż w końcu w gimnazjum kompletnie mi się odechciało. Myślę, żeby powrócić do prowadzenia - tyle, że tym razem jakieś w miarę konkretnego dziennika, ale spotykam się jakże poważnym problemem: trzeba znaleźć odpowiedni do tego notes;P
_________________
All you need is love. But a little chocolate now and then doesn’t hurt.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: