/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 10:45
Miejsca, które chcielibyście odwiedzić.
Autor Wiadomo¶æ
Gadka



Imiê: Rabunia
Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010
Posty: 15
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-03-28, 15:06   

Ja na święta zamierzam wyjechać w Bieszczady. Znalazłam świetną ofertę- http://gruper.pl/x.php/1,...la-1-osoby.html Dwa noclegi w domku myśliwskim, pełne wyżywienie, basen, sauna oraz masa innych atrakcji tylko za 289 zł. Może ktoś z Was też się zdecyduje?
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2013-03-28, 16:27   

Zawsze mnie ciągnęło w góry. Jestem typem włóczykija - lubię łazić po lasach (u mnie ani jezior ani gór, nawet pagórków...), zaglądać tam, gdzie jeszcze nikogo nie było. A tym bardziej mnie tam ciągnie dlatego, że rodzinka ma zupełnie odwrotnie (wiecie, jak to jest, im człowiek bardziej człowiek wygłodniały, tym bardziej mu później smakuje (: ). Tylko by w domu siedzieli, a nie bardzo mnie stać na wycieczki szkolne w góry po 600 zł. Dlatego mogę powiedzieć odważne zdanie: "Jak już będę duży i będę miał własne pieniądze to pojadę w góry". Najlepiej Tatry. W lato. Połazić (:
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
Szehe




Imiê: Szehe
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 102
Sk±d: Å›wiÄ™tokrzyskie

Wys³any: 2013-03-30, 08:54   

Drakhtul napisa³/a:
Ja bardzo bym chcial odwiedzic Paryz i Ateny ale poki co studia i nie mam za bardzo z kim jechac :/

Po studiach więcej czasu nie będziesz miał.

Mam straszna ochotę na polskie morze, ale kiedy mi się to uda nie wiem. Podróże zagraniczne- na ten moment nie jestem w stanie i jakoś nie mam ochoty. Chciałabym zwiedzić Polskę, jeziora, góry, morze, a potem myśleć o reszcie świata.
_________________
I can't think about that right now. If I do, I'll go crazy. I'll think about that tomorrow.
 
 
andrewK



Imiê: Andrzejek
Do³±czy³: 06 Maj 2013
Posty: 1
Sk±d: Katowice

Wys³any: 2013-05-06, 13:31   

<dokuczacz> a takie miejsca też się liczą: http://www.archirama.pl/o...ro,77_2338.html ? Bo jeśli tak to ja z przyjemnością tam pojadę :)
 
 
kuku.na.muniu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 25 Mar 2013
Posty: 79
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-07-23, 10:01   

W sumie czemu nie. Też chętnie bym się tam wybrała :) . Póki co, aktualnie marzy mi się jakaś Turcja last minute. Mam ochotę się porządnie wygrzać i zobaczyć tamtejsze cudowne i niesamowite krajobrazy, podobno wręcz księżycowe.
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2014-05-09, 13:19   

Ja bardzo chciałabym pojechać do Zakopanego. Chyba każdy kogo znam tam był, a ja jakoś nigdy nie miałam okazji. Z reguły z rodzicami jeździłam tylko nad morze i nad jeziora. Za to w tym roku razem z moim chłopakiem wybieram się na wakacje do Zakopanego. Wpadliśmy na genialny pomysł wynajęcia apartamentu AquaPark Kobalt w Zakopanem. Dzięki temu nie będziemy gnieździć się w żadnym pensjonacie i będziemy mieli okazję do spędzenia wielu romantycznych wieczorów ze sobą. Już nie mogę się doczekać na te wszystkie górskie specjały, które można kupić w okolicznych restauracjach :-)
 
 
torentino.1990



Imiê: ola
Do³±czy³a: 13 Maj 2014
Posty: 2
Sk±d: wawa

Wys³any: 2014-05-13, 15:14   

Ogólnie to cały Świat, heheh :) . Ale na samym początku Dubaj tam jest przepięknie. Później Pompeje, a później Rzym :D
_________________
zajrzyj tu
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2014-06-16, 17:37   

Byłam jakiś czas temu w Zakopanem z rodzicami - uwielbiam to miejsca. I może będą to bardziej prozaiczne marzenia niż mojego przedmówcy, ale chciałabym się w tym roku udać na Mazury - już tak dawno tam nie byłam, że aż mi wstyd.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: