/

regeneracja dpf
Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
100 pytań do dziewczyny
Autor WiadomoŠ
Kasia

Imiŕ: Kasia
Do│▒czy│a: 01 Kwi 2014
Sk▒d: Gda┼äsk

Wys│any: 2014-04-01, 10:30   zboczone pytania do ch┼éopaka

Poci─ůgami si─Ö ci─Ö┼╝ko podr├│┼╝uje tym bardziej w okresie wakacyjnym gdy remontuj─ů tory itp. Ja w te wakacje planuj─Ö samochodow─ů wycieczk─Ö do Niemiec i postanowi┼éam wykupi─ç zboczone pytania do ch┼éopaka , nigdy nie wiadomo czy si─Ö nam co┼Ť nie stanie a jednak wizyta w szpitalu mo┼╝e by─ç sporo kosztowna , korzystacie z takich ubezpiecze┼ä ?

hosezbsk

Imiŕ: Marcin
Do│▒czy│: 01 Kwi 2014
Sk▒d: Lublin

Wys│any: 2014-04-01, 15:17   

Orientujecie si─Ö mo┼╝e ile tych darmowych kupon├│w do Multikina mo┼╝na odebra─ç ze strony http://odbierz-bon.pl/bilety/dab78 ?? Jeden ju┼╝ bez problemu zrealizowa┼éem i nie wiem czy zn├│w mog─Ö zam├│wi─ç kolejny na swoje dane czy lepiej na kogo┼Ť znajomego ?

janiołek

Imiŕ: Maciek
Do│▒czy│: 22 Sty 2014
Sk▒d: st─ůd

Wys│any: 2014-04-07, 14:01   

Wyb├│r ┼Ťrodka transportu zale┼╝y od miejsca do jakiego si─Ö wybieram. Jak poruszam si─Ö po terenie naszego kraju wybieram auto lub poci─ůg, a gdy planuj─Ö wyjazd za granic─Ö, zawsze lec─Ö samolotem.

maratonczyk7

Imiŕ: Grzegorz
Do│▒czy│: 10 Kwi 2014
Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2014-04-10, 17:15   

albo rower albo samochód. Najtańsze i najlepsze, dopóki się nie zapsuje

Juki

Imiŕ: Beata
Do│▒czy│a: 22 Sty 2014
Sk▒d: Wroc┼éaw

Wys│any: 2014-04-17, 09:04   

Ja najbardziej lubi─Ö podr├│┼╝owa─ç busem lub samochodem. :)

rozgadany87

Imiŕ: Krzysiek
Do│▒czy│: 20 Sie 2012
Sk▒d: Pozna┼ä

Wys│any: 2014-06-08, 12:33   

Warto si─Ö zastanowi─ç gdzie b─Ödziemy jechali. Je┼╝eli jest dobre po┼é─ůczenie autostrad─ů, to na pewno samochodem, a jak kolejowe, to poci─ůgiem. Na zagraniczne wyjazdy tylko samolot. Przyk┼éadowo ja jad─ůc do Zakopanego do apartamentu Janosik, w kt├│rym by┼éem miesi─ůc temu wybra┼éem si─Ö wyj─ůtkowo poci─ůgiem i to by┼é najgorszy pomys┼é. Sp─Ödzi┼éem a┼╝ 15 godzin na je┼║dzie, wraz z kilkoma godzinami we Wroc┼éawiu, bo poci─ůg mia┼é op├│┼║nienie i mi kolejny uciek┼é. Po prostu koszmar.

dwukropek

Imiŕ: Ewela
Do│▒czy│a: 21 Gru 2012
Sk▒d: Zewsz─ůd

Wys│any: 2014-06-16, 16:34   

Z dotychczasowych do┼Ťwiadcze┼ä najbardziej podoba┼éo mi si─Ö podr├│┼╝owanie samolotem i ┼╝a┼éuj─Ö, ┼╝e tak rzadko mam ku temu okazj─Ö - a ┼Ťci┼Ťlej m├│wi─ůc okazja by┼éa tylko raz. Niesamowite prze┼╝ycie, a na dodatek jest to bardzo szybkie podr├│┼╝owanie.

Marcin87

Imiŕ: Marcin
Do│▒czy│: 05 Lip 2014
Sk▒d: Olsztyn

Wys│any: 2014-07-09, 17:52   

To adres satelitarnego lokalizatora os├│b posiadaj─ůcych w┼é─ůczony tel kom├│rkowy.

Wejd┼║ na t─ů stron─Ö i odnajd┼║ dziewczyna w glanach

Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdj─Öcie z satelity mo┼╝e by─ç troch─Ö zamazane.)

mata
[Usuniŕty]

Wys│any: 2014-07-18, 10:01   

Dla mnie najwygodniejsze podr├│┼╝e to te poci─ůgiem :P Nie trzeba sie wogole zajmowa─ç drog─ů i mo┼╝na po┼Ťwi─Öci─ç czas na czytanie ksi─ůzki :)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Wersja do druku

Skocz do: