/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
studniówka
Autor Wiadomo¶æ
lilania



Imiê: Maria
Wiek: 32
Do³±czy³a: 22 Lis 2012
Posty: 44
Sk±d: jelenia góra

Wys³any: 2012-11-22, 23:51   

ja byłam na 3 studniówkach i mogę powiedzieć po latach że to wszystko i tak nie ma znaczenia później wspomina się ogólne wrażenia a nie czy kiecka była czerwona czy niebieska. a czy chłopak to blondyn czy brunet
 
 
lusia07




Imiê: Lusia
Do³±czy³a: 21 Wrz 2012
Posty: 103
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-11-23, 19:23   

Tak,aczkolwiek nie chciałabym się czuć źle wokół odstrojonych kobiet. ; )
_________________
`Pielęgnuj swoje szczęście aby trwało wiecznie.` ; )
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2012-11-25, 00:30   

Studniówka dzisiaj to co innego niż ta 5 lat temu. Ja swoją miałam w styczniu i byłam wręcz zgorszona niektórymi sukienkami pannic. Ubrały sie typowo jak na tanią dyskotekę. Ta co Ty pokazałaś, wydaje mi sie odrobinę za krótka, +10 cm i byłoby okey, ale to tylko moje zdanie. Nie ma co przesadzać z dodatkami.

A! bzdury, że nie da się wytrzymać w obcasach całą noc! Swoich nie ściągnęłam ani razu a tańczyłam do 6 rano ;D
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-11-25, 10:40   

http://allegro.pl/olsniew...2788450608.html coś w tym stylu może? Ta kokarda taka średnia, ale ogólnie krój i długość ok. Chociaż jak jest ta kokarda w tym samym kolorze, to nawet, nawet.

Ta, którą pokazałaś to faktycznie zbyt wyzywająca jak uczennice.
 
 
Miguela




Imiê: Michalina
Do³±czy³a: 18 Lut 2012
Posty: 156
Sk±d: R.

Wys³any: 2012-11-25, 16:07   

Swoją sukienkę kupiłam już kilka miesięcy temu, jednak po przeglądaniu wszelakich zdjęć i po przyjrzeniu się koleżankom z klasy stwierdziłam, że będę wyglądać zbyt grzecznie. Czasy się zmieniły, wszystkie (tzn. wyjątki oczywiście są!) dziewczyny czekają na studniówkę tylko po to, żeby jak najbardziej się rozebrać.
RocketQueen napisa³/a:
Ta co Ty pokazałaś, wydaje mi sie odrobinę za krótka, +10 cm i byłoby okey
Na połowinkach miałam również koronkową sukienkę, aczkolwiek sięgającą kolan. W otoczeniu miniówek czułam się jak babcia. Poważnie. :(
_________________
ZazdroszczÄ™ Ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2012-11-25, 17:12   

Ja swoją studniówkę miałam rok temu, z koleżankami umówiłyśmy się na długie suknie i prezentowałyśmy sie zdecydowanie lepiej niż te biedne dziewczyny w przykrótkich spódniczkach.
To, że inne ubierają mega krótkie sukienki wcale dobrze o nich nie świadczy.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-11-25, 17:21   

A ja uważam, że już nie ma co przesadzać z tą "grzecznością" stroju. Wiadomo, że nie chodzi o to, aby przyjść tam ubranym jak na tanią potancówę, ale też nie ma co świrować z sukienkami za kolana. Każdy się ubiera tak jak lubi, a studniówka to też okazja do świętowania i dobrej zabawy, więc po co ubierać się jak na imieniny ciotki?
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
lusia07




Imiê: Lusia
Do³±czy³a: 21 Wrz 2012
Posty: 103
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-11-25, 21:43   

długość tej koronkowej wydaje mi się okej, strasznie źle bym się czuła w sukience do kolan. Ponieważ z tego co się widzi teraz już nie zakłada się sukienek takiej długości. Nie chodzi także o coś wyzywającego. Ale o jakiś klasyk, który można ubrać na studniówkę,jak i na imieniny babci. ; )
Przypominam,że nie idę jako uczeń szkoły, lecz jako osoba towarzysząca i wydaje mi się że nie muszę być odwalona w typowo wieczorową suknię.
_________________
`Pielęgnuj swoje szczęście aby trwało wiecznie.` ; )
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2012-11-25, 23:29   

Studniówka to nie dyskoteka, to nie zapominajcie o tym.
 
 
gat



Imiê: szymon
Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010
Posty: 48
Sk±d: pl

Wys³any: 2014-01-15, 10:00   

Proste i elegenckie czółenka, będą idealne, zobaczcie:



Macie przede wszystkim wyglądać estetycznie, a nie rzucać się w oczy!

http://www.merg.pl/produc...e-Czolenka.html
 
 
Gadka



Imiê: Rabunia
Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010
Posty: 15
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-16, 17:22   

Obawiam się, że te które pokazujesz będą zdecydowanie zbyt wysokie. Ciężko na takim obcasie dużo tańczyć.
Jeśli już to mając jakieś buty na zmianę - moim zdaniem mało kto rzeczywiście jest w stanie na takim obcasie długo przetrwać.
Bo niby jak?
 
 
gat



Imiê: szymon
Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010
Posty: 48
Sk±d: pl

Wys³any: 2014-01-17, 08:37   

Nie napisałam, że to buty dla każdego, dla mnie byłyby idealne, bo w takim właśnie obcasie chodzę na co dzień. Buty dobiera się pod siebie - przecież zawsze możesz iść w balerinach, ale czy to jest dobry pomysł?
 
 
Lidia




Imiê: Lidia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 27 Gru 2012
Posty: 83
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2014-01-18, 22:24   

Według mnie, nie ma nic złego w założeniu krótkiej sukienki na studniówkę. Oczywiście o ile zachowa się granice dobrego smaku:p Ja swoją studniówkę mam dopiero za rok, ale zamierzam założyć sukienkę z przodem mini i tyłem maksi chyba wiecie o jaką mi chodzi:)
_________________
"...Każdy chce mówić, nie każdy potrafi słuchać..."
 
 
gat



Imiê: szymon
Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010
Posty: 48
Sk±d: pl

Wys³any: 2014-01-20, 10:40   

Słowo "krótka" dla każdego może mieć całkowicie inne znaczenie - jeśli długość sukni jest rozsądna, to oczywiście nie widzę w tym nic złego. Za to jeśli sukienka ledwo zakrywa tyłek, to chyba jednak ktoś się zagalopował, co nie?
 
 
Gadka



Imiê: Rabunia
Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010
Posty: 15
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-01-22, 08:57   

Co sÄ…dzicie o tych bucikach - http://www.merg.pl/produc...ka-w-Szpic.html
Nadają się? Szczególnie pod względem wysokości? Da radę przetańczyć na takich całą noc? ;-)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: