/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
mężczyzna płacze?
Autor Wiadomo¶æ
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-02-25, 19:04   

The man napisa³/a:
I taka ciekawostka, co by na nowym forum ze starymi ludźmi przy szpanować zupełnie nie potrzebnymi w życiu codziennym ciekawostkami: Wiecie, że płacz pozbawiony łez [tak, tak niemowlaki np. takim płaczą] jest mniej przekonywujący niż płacz ze łzami. Gdzieś tam, zapewne w Ameryce bo to im się aż tak nudzi, przeprowadzono eksperyment. Pokazano grupie ludzi pokaz slajdow. Każdy slajd uwieczniał plącząca widocznymi łzami osobę, lub tę samą, ale ze łzami wyretuszowanymi. "Ankietowani" :crazy: powszechnie uznali, że to postaci ze łzami w oczach i na policzkach odczuwały i wyrażały głębsze emocje, niż komputerowo ich pozbawione odpowiedniki, choć przecież były to te same osoby, w tych samych pozach i ujęciach.

Pewnie płacz bez łez uważamy za nienaturalny, nieprawdziwy może.

Mężczyźni płaczą i mają do tego prawo.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
The man




Imiê: Ecr. l'inf.
Do³±czy³: 23 Lut 2012
Posty: 33
Sk±d: ToruÅ„

Wys³any: 2012-02-25, 20:49   

ho napisa³/a:
Pewnie płacz bez łez uważamy za nienaturalny, nieprawdziwy może.

Nieautentyczny to jest idealne słowo.
ho napisa³/a:
Mężczyźni płaczą i mają do tego prawo.

No pewnie, że mają prawo.
Monia* napisa³/a:
Nigdy nie widziałam płaczącego mężczyzny (nie mówię tu o chłopcach).

A jak płacze bo mu źle, to już nie jest mężczyzną? Traci penisa, wyrastają mu piersi i udaje się na zakupowe łowy z koleżankami? :crazy:
Śmieszne jest takie postrzeganie męskości, bycia mężczyzną. Można być nieodpowiedzialnym i tchórzliwym, ale nie na polu bitwy.. w tych wrażliwych sprawach. Ale kto powie, że to złe i niemęskie? Nikt, bo odpowiedzialnych mężczyzn którzy znają wartość każdej strefy życia jest bardzo, bardzo niewielu. Zamiast tego istnieje przekonanie, z którym widzę Moniu, że się zgadasz, że kawałki mięsa hodowane tucznikową dietą, samochód i brak kultury osobistej to cechy predysponujące do bycia męskim.
_________________

Życie może mieć dla ciebie i twej rodziny sens, co nie zmienia faktu, że jest bezsensem.
Bo tak jest napisane w wielkiej mudżahedińskiej księdze przypraw, rozdział drugi, werset czternasty.

 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-02-26, 00:09   

The man napisa³/a:
A jak płacze bo mu źle, to już nie jest mężczyzną? Traci penisa, wyrastają mu piersi i udaje się na zakupowe łowy z koleżankami?
Chodziło mi o wiek. Widziałam jedynie płaczące dziecko-chłopca, jak tam wolisz.
 
 
Toužím




Imiê: Patryk
Do³±czy³: 16 Lut 2012
Posty: 44
Sk±d: Sosnowiec

Wys³any: 2012-02-26, 12:43   Re: mężczyzna pÅ‚acze?

[quote="Fragles"]Czy prawdziwy mężczyzna płacze?/quote]

Ja myślę, że tak!
Mężczyzna też człowiek :crazy: i też może mieć powody.
Chociażby takie skrajne jak śmierć najbliższej osoby - każdego jest w stanie ruszyć.

Fragles napisa³/a:
tyle sie słyszy, że facet który płacze to cienias itp..

To chyba jakieś kręgi JP, siłownia, budka z piwem, ławka pod blokiem etc...

Fragles napisa³/a:

Czy łzy u mężczyzny wykluczają go bycia męskim itp.. ?

Nie.
Takie stwierdzenie dla mnie jest ignorancjÄ….
To takie generalizowanie, i segregowanie ludzi, wynikałoby z tego, że kobiety zaś nic nie robią tylko płaczą.
_________________
¡¡¡ǝɔuoɹpǝıq ʍ ɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu
 
 
 
Aveyron




Imiê: Martyna
Do³±czy³a: 21 Lut 2012
Posty: 228
Sk±d: zewszÄ…d

Wys³any: 2012-03-03, 23:13   

Zabraniając płakać mężczyznom zabijamy w nich wrażliwość, której tak usilnie od nich później oczekujemy.

Cytat:
Czy prawdziwy mężczyzna płacze?

Nie wiem co jest wyznacznikiem prawdziwego mężczyzny.

Cytat:
Czy łzy u mężczyzny wykluczają go bycia męskim?

nie.
_________________
Jak to możliwe, dziwna dziewczyno,
że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?
Sylvia Plath
 
 
unreal




Imiê: unr
Pomog³a: 3 razy
Do³±czy³a: 16 Lut 2012
Posty: 325
Sk±d: ZnikÄ…d

Wys³any: 2012-03-03, 23:18   

Każdy ma prawo do płaczu.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-03-03, 23:22   

Tylko geje płaczą, a w nazistowskich obozach koncentracyjnych było lepiej, bo nie trzeba było zapinać pasów.
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-05-24, 18:31   

Ja powiem tak. Meżczyzna może uronić łzę , a chłopczyk popłakać.

Chociaz widzac dzisiejszych "mezczyzn" krew mnie zalewa.. Mam 19 lat, a teskno mi za latami w ktorych bylem malym szczylem latajacym z lizakiem. Dlaczego?
Dlatego ze gdy widze dzisiejszy wzor prawdziwego faceta to mam ochote wyleciec w kosmos.
Kilka dni temu , wyskoczylem do sklepu nagle patrze mysle dwie dziewczyny z przodu hmm nawet fajne, jakis koles zatrabil samochodem i doznalem szoku.. Dwoch chlopakow w obcislych spodniach z dlugimi wlosami, chudzi jak Victoria Beckham.. Ja wiem ze taka jest teraz moda i nie mowie ze mamy ubierac sie jak wiesniacy, ale ciuchy dla kobiet zostawcie im..
Najbardziej boli mnie to ze to jest terazniejszy ideal poszukiwany przez kobiety :(

Tesknie za latami gdzie wojsko bylo obowiazkowe.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-05-24, 21:10   

Płacz faceta (przynajmniej dla mnie) jest intymny. I zniosę jego łzy tak sam na sam, ale jakby miał tak ryczeć w towarzystwie i na każdym kroku obnosić się ze swoją wrażliwością to byłoby kiepsko.
Wiadomo, jesteśmy tylko ludźmi, bez względu na płeć, ale mazgaja nie chciałabym mieć.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-24, 21:14   

pioter0 napisa³/a:
Ja wiem ze taka jest teraz moda i nie mowie ze mamy ubierac sie jak wiesniacy, ale ciuchy dla kobiet zostawcie im..
Daj spokój, moda ewoluuje, teraz modne są rurki, za dwa lata będzie coś zupełnie innego, jeszcze nie tak dawno szczytem mody były bojówki. Zresztą od kiedy ubiór faceta świadczy o jego męskości?
pioter0 napisa³/a:

Najbardziej boli mnie to ze to jest terazniejszy ideal poszukiwany przez kobiety :(
Powiedz mi od ilu dziewczyn słyszałeś, że szukają właśnie takiego faceta, ile z nich z takim było, a ile z nich z takim nadal jest. To, że szukają nie oznacza jeszcze, że z nim będą, gusta się zmieniają przecież.
Problemem nie są obecne trendy tylko zachowanie współczesnych facecików, mam tu na mysli sytuację, w której taki facecik woli zrzucać winę na obowiązujące trendy zamiast wziąć się za siebie i oczarować/zdobyć kobietę na swój sposób. Nie każda kobieta leci na to co świat mody stara się wcisnąć jako fajne.
pioter0 napisa³/a:

Tesknie za latami gdzie wojsko bylo obowiazkowe.
Nie, to nie było rozwiązanie.
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-24, 22:12   

Ploaie napisa³/a:
Zresztą od kiedy ubiór faceta świadczy o jego męskości?
Oj, wygląd jednak trochę to pokazuje. Jak widzę faceta w rurkach, szkieletorka i jeszcze z ulizanymi włosami, to jakoś mało to dla mnie męskie, tak po prostu. Tak samo jak z kobietami. Kobieta w sukience będzie bardziej kobieca, niż w jakiś luźnych, długich spodniach.

pioter0 napisa³/a:
Najbardziej boli mnie to ze to jest terazniejszy ideal poszukiwany przez kobiety
Nie zwróciłabym uwagi na faceta w rurkach, żeby nie wiem co. Ogólnie lubię męskich facetów, moje koleżanki też, więc nie wiem skąd ten wniosek.

Ploaie napisa³/a:
Nie, to nie było rozwiązanie.
Było. Uczyło. Chociaż bardziej to wojsko z przed 20-stu lat, niż te ostatnie lata.
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-05-24, 22:35   

Wedlug mnie wojsko kreowało taki solidny meski charakter. Nie mówie tutaj o typowych generałach tak bo wiadomo, że Ci ludzie już ciut za bardzo trzymaja sie zasad. Moj śp. Dziadek opowiadał mi nie raz jak było w wojsku. Tam nie było miejsca na płacz czy wznoszenie ramionami. Wchodziło sie chłopakiem, wychodziło mężczyzną. Monia* u mnie w mieście jest troche takich dziewczyn co sie jarają chłopczykami z grzywką na bok. Idealnie też widać to na facebook'u powstają profile np. Prawdziwe Lubońskie Dupeczki.
Jako iż mam kumpla z tego miasta, postanowiliśmy zobaczyć i kto wie może bedzie akurat jakiś znajomy. Przeglądałem te zdjecia i jak widziałem te komentarze to mnie poprostu zatkało.. Wybaczcie , ale nie widziałem tam ani jednego faceta.. Chłopczyki na styl Justysia Biebera. Komentarze pod tymi zdjeciami , zabijaja moja nadzieje mianowicie jakies serduszka czy podpisy "ale słodki, chcę Cię mieć!"
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-25, 00:18   

pioter0 napisa³/a:
"ale słodki, chcę Cię mieć!"
Chcieć to sobie mogą :D Przecież takie komentarze to dzieciarnia, dobra właśnie na facebooku, nie w realnym życiu. Serio, znałam mnóstwo dziewczyn, które jarały się "chłopczykami", a jak przyszło co do czego to narzekały, że szukają mężczyzny.
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-05-25, 00:35   

Tak tylko później człowiek wychodzi na ulice i widzi taka pare, całkiem fajna dziewczyna i chłopak chudszy od niej z czupryna na głowie i w rurkach :| Wtedy trace nadzieje, że znajdzie się jeszcze dla mnie dziewczyna :D Zostaje jeszcze opcja zrezygnowania z siłowni, schudniecia z kości na ości , zapuszczenia włosów i udawać wielkiego skate'ra, a w życiu na desce się nie stało :D (chociaż sam kiedyś śmigałem, ale to były inne czasy)
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-25, 00:47   

Pewnie, sil się na kogoś kim nie jesteś, narzekaj, że dziewczyny patrzą tylko na wygląd.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: