/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Gwałt
Autor Wiadomo
Borderline




Imi: Tomasz
Doczy: 15 Mar 2011
Posty: 280
Skd: Z serca

Wysany: 2011-03-17, 22:47   Gwałt

Gwałt to najstraszniejsza krzywda, jaką można wyrządzić kobiecie. Te przeżycia zostają w pamięci kobiety do końca życia. To wyjątkowe szczęście, gdy potrafi się z tym uporać i żyć normalnie. Moja ukochana, która została zgwałcona przez przyjaciela nie miała tyle szczęścia. To wydarzenie towarzyszyło jej cały czas. Gwałcicieli powinno się surowo karać i ucinać przyrodzenie.
Teraz pewnie zostanę skazany na rozstrzelanie, bo uważam, że w pewnym stopniu kobiety, które ubierają się wyzywająco, są winne. Dlaczego? Ano dlatego, że nie rozumiem, po co się tak skąpo ubierać? Na myśl przychodzi mi jedno wytłumaczenie - by się podobać. Pewnie mężczyznom. Ok. Każdy chce się podobać płci przeciwnej. Ale nie żyjemy od dziś, by nie wiedzieć, że po świecie chodzą takie ścierwa, jak gwałciciele. Dla gwałciciela skąpe wdzianko kobiety to jak zaproszenie do jej ciała. Nie tylko dla niego, dla każdego mężczyzny, ale to gwałciciel nie potrafi się oprzeć i pohamować.
Kobiety są winne w niewielkim stopniu. Najbardziej winien jest przestępca. Mężczyzna, który nie może znaleźć swojej drugiej połówki, mężczyzna, który został zraniony przez kobietę. Można nawet rzec, że to kobiety są winne! Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma usprawiedliwienia dla gwałciciela. A ja mogę jedynie radzić, żeby płeć piękna chodziła na jakiś kurs sztuki walki. Przyda się.
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2011-04-08, 08:50   

Są jakieś teraz te kursy samoobrony i nie ma ich mało.. Nie znam takie osoby co ją to spotkało nie wiem jakie są to odczucia po takim czymś na pewno nie jest łatwo..
Nie chciałabym żeby mnie takie coś spotkało ani żadna inną dziewczynę czy tam kobietę.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wyobraznia__




Imi: Klaudia
Wiek: 31
Doczya: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Skd: ...

Wysany: 2011-07-09, 12:37   

Nie przeżyłam gwałtu jako gwałtu, ale próbę gwałtu owszem.
Dzięki Bogu, że akurat zawinęli się moi znajomi.
Gdyby nie oni, to nie wiem co by było.
Mimo, iż nie zrobił mi krzywdy, to mimo wszystko ślad na psychice został. I to dość duży.
 
 
Codenka



Imi: Amelia
Wiek: 29
Doczya: 15 Lip 2012
Posty: 5
Skd: Mińsk Mazowiecki

Wysany: 2012-07-16, 12:17   

Ja niestety przeżyłam gwałt i nie byłam wcale wyzywająco ubrana, wręcz przeciwnie... normalnie - dżinsy, bluza... nic nadzwyczajnego...
Ofiara gwałtu długo obwinia siebie za to, czasem do końca życia, bo może jednak czymś go sprowokowała- uśmiechem, spojrzeniem... Nigdy ofiara gwałtu nie podniesie się po tym do końca, nie pomogą wizyty u psychologa, pomoc rodziny, przyjaciół, miłości życia... Owszem można nauczyć się z tym żyć, trochę to ułatwia jeśli ma się wsparcie kogoś, lecz pozostawia to bardzo dużo blizn...
Aby zacząć po tym współżycie seksualne potrzeba bardzo duż czasu... mimo iż wiemy, że osoba którą kochamy nie jest w stanie nam nic zrobić to boimy się... Strach, poczucie winy, poczucie odrzucenia, a nawet myśli, że jest może jak kobieta lekkich obyczajów...
Gwałt jest najgorszym przeżyciem dla kobiety, z doświadczenia (heh, pewnie myślicie, że skoro mam dopiero 17 lat to mało wiem o życiu.. niestety nie...) mogę stwierdzić, że nie ma gorszej rzeczy, która może się jej przytrafić...
 
 
Gall



Imi: anonim
Doczya: 26 Cze 2012
Posty: 35
Skd: z pudełka ^^

Wysany: 2012-07-19, 23:17   

Podobno gwałcicieli podnieca to, że kobieta stawia opór. Moja koleżanka powiedziała, że najlepiej się poddać, bo napastnik powinien dać spokój. Ale według mnie to czysta głupota, bo przecież nie wiadomo co się stanie. Chociaż z drugiej strony, jakby gwałciciel tak bardzo chciał uprawiać sex, to poszedł by sobie do burdelu, tak?
Jak na mnie mężczyzna, który dopuści się gwałtu jest najgorszym śmieciem na świecie.
 
 
Apila
devil's sister




Imi: Dorota
Doczya: 15 Lip 2012
Posty: 94
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-07-21, 14:41   

Gall napisa/a:
Podobno gwałcicieli podnieca to, że kobieta stawia opór. Moja koleżanka powiedziała, że najlepiej się poddać, bo napastnik powinien dać spokój.

Poddać się? To najgorsze co można zrobić. Walcząc z nim, możesz sobie stworzyć szansę na ucieczkę.


Nigdy nie przeżyłam i mam nadzieję nie przytrafi mi się to. To najgorsza krzywda jaką można wyrządzić kobiecie. Nie życzę tego żadnej.
 
 
wiki.p



Imi: Wiktoria
Doczya: 20 Lip 2012
Posty: 14
Skd: Skierniewice

Wysany: 2012-07-21, 18:25   

Gall napisa/a:
Podobno gwałcicieli podnieca to, że kobieta stawia opór. Moja koleżanka powiedziała, że najlepiej się poddać, bo napastnik powinien dać spokój.


Napastnik nie da spokoju, no bo tacy ludzie potrafią nawet zabić ofiarę dla współżycia (że tak to delikatnie ujmę). Zgadzam się z Apilą. Poddanie się to najgorsze co można zrobić.

...

Hmmm... To trochę inaczej brzmiało w mojej głowie...
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-07-22, 23:40   

Nie przeżyłam i oby mnie los od tego uchował. W mojej opinii ofiara w ogóle nie jest winna. Gwałt to gwałt, a gdyby facet miał poukładane w bani to by nie reagował nawet na wyzywający strój.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Mateusz301



Imi: Mateusz
Wiek: 37
Doczy: 12 Lut 2014
Posty: 2
Skd: Poznań

Wysany: 2014-02-12, 13:16   

Dobry spam nie jest zły...
_________________
naświetlacz halogenowy
 
 
AceVentura




Imi: Mateusz
Pomg: 1 raz
Doczy: 07 Wrz 2012
Posty: 122
Skd: Parafia w Bullerbyn

Wysany: 2014-02-15, 12:35   

Znam osoby, które były zgwałcone. Długie lata dochodziły do siebie.
 
 
Nevadda



Imi: qwe
Doczya: 07 Mar 2014
Posty: 7
Skd: Gdynia

Wysany: 2014-03-19, 14:36   

takie gadanie że kobiety ubierające się skąpo same się narażają to głupota... przecież zboczeniec który ma "chcice" nawet gdyby zobaczył laskę w worku i tak by ją pewnie napadł
 
 
 
 
MGrzegorz12



Imi: Grzegorz
Doczy: 23 Mar 2014
Posty: 5
Skd: Łódzkie

Wysany: 2014-03-23, 09:37   

Moim zdaniem Kobiety powinny nosić przy sobie jakieś srodki typu gaz pieprzowy czy cos innego. Wiem, że teraz będziecie po mnie jechać, że moga nie zdąrzyć wyjąć z torebki w czasie ataku. A dwa to radziłbym chodzić w grupie niż samej. W grupie raźniej

szambo
  
 
 
diddl.1992



Imi: vfgds
Doczya: 15 Kwi 2014
Posty: 3
Skd: poznan

Wysany: 2014-04-15, 11:34   

Każdy kij ma dwa końce i kobiety są winne w pewnym stopniu, ale nie zawsze. Gwałciciele to są najczęściej chorzy psychicznie ludzie, których podnieca przemoc i robienie czegoś wbrew komuś. Powinno się takich mężczyzn obrzezać i zamykać w ośrodkach dla psychicznie chorych. Nigdy nie wiadomo co takiemu do głowy strzeli. Kobiety za to nie powinny prowokować, mamy takie, a nie inne czasy i wiemy doskonale jak jest i jak to bywa. Mimo wszystko, drogie panie, zachowujcie zawsze najwyższy stopień ostrożności.
_________________
http://twojprogram.tv/hity-tygodnia
 
 
Antek1986



Imi: Antek
Doczy: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skd: Wieluń

Wysany: 2014-06-10, 01:49   

Kobiety powinny uczyć się samoobrony np kravmagi
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: