/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Mieliście kiedys świadomy sen ?
Autor Wiadomo¶æ
amazonka


Imiê: Justyna
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 15
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-30, 23:48   MieliÅ›cie kiedys Å›wiadomy sen ?

Świadome śnienie, czyli takie, że w pełni kontrolujemy nasz sen (możemy w nim robić wszystko co chcemy)
Czy doświadczyliście kiedyś OOB lub LD ?
Podzielcie się swoimi wrażeniami :)
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2013-01-30, 23:55   

Nie przypominam sobie, aby taka sytuacja miała miejsce o_O No, ale muszę przyznać, że to wydaje mi się bardzo interesujące. Ej, chcę tak ;D
 
 
amazonka


Imiê: Justyna
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 15
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-31, 00:06   

Oj, kto by nie chciał :P Tutaj możesz sobie pocztać trochę o tym : http://www.paranormalium....oria,alfab.html

Dodam, że jest to trochę trudne do osiągnięcia i trzeba ćwiczyć, ale efekt tego jest nie do opisania.. zapewniam, że nikt by tego nie pożałował. Jest to tak jakby 2 życie. :)
 
 
Artemis94x



Imiê: Artemida
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 52
Sk±d: wziąć na piwo?

Wys³any: 2013-01-31, 00:13   

Ja praktykuję LD, czasem wychodzi, czasem nie. Ogólnie fajne doświadczenie. Z kolei oobe jest dość niebezpieczne, dlatego wolę tego nie robić. Spróbowałam, doświadczyłam paraliżu sennego, niemiłe uczucie, nie polecam.
 
 
amazonka


Imiê: Justyna
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 15
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-31, 00:27   

Paraliż nie robi żadnej szkody - jedynie powoduje strach :)
_________________
Faith, love & happiness
 
 
Artemis94x



Imiê: Artemida
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 52
Sk±d: wziąć na piwo?

Wys³any: 2013-01-31, 15:51   

A czy ja gdzieś powiedziałam, że to niebezpieczne ze względu na paraliż? Po prostu paraliż senny to niemiłe uczucie, a Oobe jest niebezpieczne z innych powodów. Radzę Ci o tym poczytać zanim się do tego zabierzesz. No ale połowa informacji na necie o tym to stek bzdur.
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-01-31, 15:54   

Mnie siÄ™ zdarzajÄ…, niestety nie zawsze mam nad nimi kontrolÄ™.
 
 
amazonka


Imiê: Justyna
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 15
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-31, 15:55   

Każdy doświadcza paraliżu sennego w mniejszym lub większym stopniu :)
Ale prawda, lepiej praktykować LD, przynajmiej na początek.
_________________
Faith, love & happiness
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-01-31, 16:07   

amazonka, Wypowiadałam się już w temacie o ostatnim śnie. Zdarza mi się myśleć o tym, że zasypiam,myślę o czymkolwiek i gapię się w ściane, po czym spadam i budzę się. Wręcz jestem przerażona.
 
 
sikora



Imiê: Patryk
Wiek: 26
Do³±czy³: 13 Gru 2012
Posty: 116
Sk±d: BÅ‚Ä…dzim

Wys³any: 2013-01-31, 17:40   

Ja mam takie sny, które nazywam,,proroczymi"
PolegajÄ… one na tym, że Å›ni mi siÄ™ dana sytuacja, w której np. pytam siÄ™ koleżanki, dlaczego sie poķłóciÅ‚a z OlÄ…(imiÄ™ zmyÅ›lone), gdy obok np. jeden kolega je buÅ‚kÄ™ z szynkÄ…, a innych dwóch siÄ™ tÅ‚ucze. I faktycznie po iluÅ› tam dniach, tygodniach czy miesiÄ…cach dana sytuacja siÄ™ wydarza, co do szczegółów! Dlatego nie lubiÄ™ swoich snów, gdyż nie raz mi siÄ™ Å›niÅ‚o jak ktoÅ› ze znajomych, czy bliskich umieraÅ‚... Na szczęście żaden siÄ™ na razie nie sprawdziÅ‚. Pewnie uznacie mnie za wariata, ale to mnie niepokoi...
Może już były jakieś takie przypadki? Czy to choroba?
_________________
Jak masz jakąś sprawę do mnie to pisz na gadu(nawet jak jestem niedostępny- przeczytam i tak) lub pw.
 
 
 
Artemis94x



Imiê: Artemida
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 52
Sk±d: wziąć na piwo?

Wys³any: 2013-01-31, 19:22   

sikora napisa³/a:
Ja mam takie sny, które nazywam,,proroczymi"
PolegajÄ… one na tym, że Å›ni mi siÄ™ dana sytuacja, w której np. pytam siÄ™ koleżanki, dlaczego sie poķłóciÅ‚a z OlÄ…(imiÄ™ zmyÅ›lone), gdy obok np. jeden kolega je buÅ‚kÄ™ z szynkÄ…, a innych dwóch siÄ™ tÅ‚ucze. I faktycznie po iluÅ› tam dniach, tygodniach czy miesiÄ…cach dana sytuacja siÄ™ wydarza, co do szczegółów! Dlatego nie lubiÄ™ swoich snów, gdyż nie raz mi siÄ™ Å›niÅ‚o jak ktoÅ› ze znajomych, czy bliskich umieraÅ‚... Na szczęście żaden siÄ™ na razie nie sprawdziÅ‚. Pewnie uznacie mnie za wariata, ale to mnie niepokoi...
Może już były jakieś takie przypadki? Czy to choroba?


Nie chciałabym robić tu OT ale odpowiem Ci, żebyś się trochę uspokoił. Nie Ty jeden miewasz takie sny, tzn. znam osoby, których sny się rzekomo czasem sprawdzają, albo, które mówią, że jak parę razy przyśnił im się jakiś element, potem ktoś umierał itd. Ja generalnie chyba nie wierzę w coś takiego, ale przecież nikt nie miał powodu, żeby kłamać, więc może coś w tym jest.

A co do świadomego śnienia, to rzeczywiście na początku może być tak, że wiesz, że śpisz ale nie masz nad tym kontroli, a opanowywanie biegu wydarzeń przychodzi później, z czasem.
 
 
sikora



Imiê: Patryk
Wiek: 26
Do³±czy³: 13 Gru 2012
Posty: 116
Sk±d: BÅ‚Ä…dzim

Wys³any: 2013-01-31, 19:41   

Ja wiem jak to zabrzmiało z tym umieraniem itd. tyle że mi to przychodzi nieświadomie, nie wierze że coś takiego się stanie, bo to wszystko zależy od Boga. Po prostu chciałem to opisać, gdyż ciekawiło mnie to czy tylko ja tak mam. Może po prostu opisałem to zbyt dramatycznie, za co najmocniej przepraszam.
_________________
Jak masz jakąś sprawę do mnie to pisz na gadu(nawet jak jestem niedostępny- przeczytam i tak) lub pw.
 
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-01-31, 20:37   

Nie miałam nigdy żadnych OOB ani LD. Ale zdażało mi się śnić i myśleć racjonalnie we śnie. Np w czasie snu kiedy przyśnił mi się sw pamieci Dziadek, wiedziałam że nie żyje a jednak śniąc odpowiadałam mu logicznie na pytania co u mnie itd;]
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-31, 22:52   

No ja tak miałam, że wiedziałam, że śnie i tak jakby sama kierowałam tym co się w tym śnie dzieję.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-02-11, 10:12   

Mnie również kilka razy zdarzyło się mieć w pewien sposób kontrolowany sen. Proroczych snów nie miewam. Bardzo nie lubię snów w których moi bliscy umierają:/
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: