/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Mam dość siebie przez seriale!
Autor Wiadomo¶æ
gope



Imiê: Marek
Do³±czy³: 14 Maj 2013
Posty: 1
Sk±d: LÄ™dziny

Wys³any: 2013-05-14, 22:15   Mam dość siebie przez seriale!

Witam. Jestem Marek.
Mianowicie od nie dawna zaczynam oglądać zagraniczne reality show i dokumentalne.
Jednym z nich jest Ekipa Z Newcastle.
A teraz mój problem. Po obejrzeniu programu tak z 2h jest ok. Później zaczyna się szok dociera do mnie że moje życie jest do dupy i że chciałbym by było przynajmniej w połowie takie jak ich czyli zabawy super przygody może trochę alkohol ale to tylko trochę. Jestem Facetem ale gdy dochodzi do mnie ta myśl to zaczynam czasem wyć jak baba!

Problem polega na tym że nie umie się pogodzić z mym koszmarnym życiem.

Pomocy. Jak to skończyć. Przecież nie mogę cały czas oglądać tych kilku serialów by nie mieć załamki ani doła. Mam też szkołę i prace domowe.

Dodam że w szkole i przed rodzicami udaję zże jest ok.

POMOCY!


* Jeżeli jest to zły dział proszę o przeniesienie tematu.
 
 
Laurita



Imiê: Aska
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 14
Sk±d: Krakow

Wys³any: 2013-05-22, 13:40   

Chyba sobie jaja robisz, moze wykorzystaj czas ktory spedzasz na ogladaniu jakis glupich seriali na cos pozytecznego (ciekawego), siedzenie przed telewizorem napewno ci nie pomoze..
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-05-22, 13:49   

Tutaj poważna sprawa widzę, bo ja po przeczytaniu
gope napisa³/a:
Witam. Jestem Marek.
, pomyślałem, że to ten z M jak Miłość i tęsknisz za Hanką w kartonach...

Rozwiązań jest pewnie mnóstwo, ja osobiście polecam poszukać jakiegoś zajęcia, które spowoduje, że staniesz się bardziej otwarty. :)
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-05-22, 14:58   

Oni nie mają takiego życia na co dzień. Przez to że sa w tym, programie mają sponsorów, którzy im to wszystko opłacają i na tym polega ten program. Poza tym jak sie ruszysz gdzieś ze znajomymi to tez możesz się dobrze bawić
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-05-22, 15:55   

Pewnie to każden jeden by chciał nocą bawić się w dzień spać, a robić to niema komu. Prostym wyjściem będzie oglądanie bardziej prozaicznych seriali np. Klanu, albo Plebani. Życie nie polega na tym żeby się bawić, tylko człowiek musi zapeprzać a to w szkole a to w pracy ale sa takie chwile w życiu które ten trud wynagradzają i nie mówie o imprezach.
_________________
zobacz chłopie co zrobiłeś, życie babie obrzydziłeś
!!
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-05-22, 15:56   

ja też oglądam dużo seriali i jest to trochę dołujące, bo przedstawiane w nich życie jest lepsze od mojego, ale z drugiej strony trzeba mieć świadomość, że to tylko film
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-05-23, 07:53   

lastrada napisa³/a:
Prostym wyjściem będzie oglądanie bardziej prozaicznych seriali np. Klanu, albo Plebani.

I być tak jałowym jak "aktorzy" grający role w tych serialach ??? To ja dziękuję wole sie zabawić jak ci z tej ekipy :P
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-05-23, 09:48   

Gope - przeczytałam i nie wierzyłam własnym oczom, co Ty wypisujesz? zachowujesz się moim zdaniem jak rozkapryszone dziecko,któremu nie kupiono ulubionej zabawki. Ja także oglądam różne reality show, różne filmy dokumentalne, ale potem wracam do realiów, żyjemy tu i teraz i w takiej a nie innej rzeczywistości. A nasze życie tak wygląda jak myśmy sami nim pokierowali. To od nas załeży co i gdzie robimy.Jest takie powiedzenie... jak sobie pościelesz,tak się wyśpisz.... wypisz ,wymaluj pasuje do opisanego przez Ciebie przypadku. Gdybym się miała opierać na serialach,bo w nich pokazane są luksusy, bezproblemowe życie - już pewnie dawno wylądowałabym w wariatkowie.Weź się chłopie w garść, bo takie zachowanie do niczego mądrego nie doprowadzi.Zrób coś właśnie ze sobą,nie oglądaj bzdetów,po których potem dostajesz "głupawki" sorki, ale taka jest prawda i ja tak to widzę.Programy telewizyjne to jedno, a życie w dzisiejszych czasach to drugie. Wróć na ziemię, nie bujaj w obłokach,bo tam się z pewnością znajdziesz,jak przyjdzie odpowiednia pora.Zawsze możesz porozglądać się wokół i zobaczyć jak inni żyją, z pewnością z nimi byś się nie zamienił. Jesteś zdrowy? - to już wygrałeś los na loterii, a o resztę niestety musisz się sam postarać. Dla chcącego nie ma nic trudnego,więc chciej zmienić coś w swoim życiu. Bo to wszystko leży tylko i wyłącznie w Twoich rękach. Pamiętaj, że takim swoim zachowaniem jeszcze pogarszasz swoją i tak niezbyt wesołą sytuację.Pozdrawiam.:)
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Laurita



Imiê: Aska
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 14
Sk±d: Krakow

Wys³any: 2013-05-23, 12:33   

nic dodac nic ujać, zawsze wiedziałam że telewizja jest szkodliwa...
 
 
Nicolett



Imiê: Nikola
Do³±czy³a: 02 Lis 2013
Posty: 3
Sk±d: Tajemnica

Wys³any: 2013-11-02, 21:03   

Myślę, że skończy się to, jak przestaniesz oglądać seriale, albo po prostu zrobisz coś niesamowitego w życiu :)
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-11-06, 11:27   

Mógł się zgłosić do Warsaw Shore.
 
 
malogsia323



Imiê: MaÅ‚gosia
Do³±czy³: 16 Lis 2013
Posty: 4
Sk±d: Nowy SÄ…cz

Wys³any: 2013-11-18, 18:34   

Znajdź sobie zajęcie i je rozwijaj np: siłownia, sztuka walki,taniec
 
 
Tytanka




Imiê: Magda
Do³±czy³a: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Sk±d: PÅ‚ock

Wys³any: 2013-11-21, 13:16   

To jak wygląda twoje życie zależy od Ciebie, bo przecież możesz być kim chcesz ;) Znajdź jakąs swoją pasje, próbuj wszystkiego co jest w zasięgu ręki.. Może to pomoże Ci bardziej cieszyć się z tego jak to twoje życie wygląda :)
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
DeJaVu




Imiê: Atreju
Do³±czy³: 12 Wrz 2012
Posty: 34
Sk±d: Thorshavn

Wys³any: 2013-12-11, 21:04   

Znam nieco to "uczucie". Nie układa mi się w życiu to uciekam w świat filmów, książek, seriali. Żyje tamtym życiem. Życiem bohaterów, nie swoim, bo w ich życiu coś się dzieje, w tamtym świecie wszytko może się zdarzyć, nie to co tu. Dobry sposób na życie to nie jest, bo kończysz oglądać i wychodzisz z domu a wtedy uderza w Ciebie tsunami zwane rzeczywistością, która wszystko weryfikuje.
Najlepszym sposobem na uniknięcie tego, byłoby zajęcie się wszystkim innym co wypełni czas. No ale z tym bywa różnie.
_________________
Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia.
To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-12-15, 12:55   

gope-Marku - czasami mówi się,że telewizja otępia, ogłupia itd - i jak sam widzisz ,patrząc na Ciebie - to prawda. Musisz oddzielić fikcję od prawdy , przecież jesteś inteligentnym facetem i potrafisz zrozumieć co jest wyimaginowaną bujdą,a co prawdą. Musisz te dwie rzeczy oddzielić od siebie,bo inaczej można popaść w paranoję. Lepiej posłuchaj sobie dobrej muzyki, kabaretów, programów rozrywkowych - gdzie pośmiejesz się ,a śmiech to jak wiesz - samo zdrowie. Nie dajmy się zwariować.Trzymaj się i przestań oglądać bzdurne programy,bo one nic nie są warte. Ostatnio zresztą ciągle nadają jakieś bzdety, powtarzają po kilkadziesiąt razy jedno i to samo,a reality show trzeba brać na wesoło i z przymrużeniem oka.Telewizja to telewizja, w życiu trzeba patrzeć realistycznie.Trzymaj się i zacznij działać z korzyścią dla siebie,nie opierając się na kretyńskich programach.:)
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: