/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Lęki i fobie
Autor Wiadomo
nika.



Imi: po co mi się
Wiek: 37
Doczya: 24 Lip 2012
Posty: 165
Skd: :)

Wysany: 2012-11-11, 11:42   

Mokate napisa/a:
PS jak się można bać gołębi?

nie rozumiem tego, tak samo jak nie rozumiem jak się można bać pająków. jednak tych pierwszych się boję i nic na to nie poradzę.
 
 
Gatto




Imi: Majka
Wiek: 27
Doczya: 11 Lis 2012
Posty: 5
Skd: Łódź

Wysany: 2012-11-11, 15:28   

Panicznie się boję os, pszczół i pająków.
W dodatku, kiedy jestem sama w domu to boję się tej ciszy.
A, albo kiedy jestem na jakimś polu z aparatem i robię zdjęcia, to boję się, że ktoś przyjdzie i mnie zabije :crazy:
_________________
Born to die
 
 
 
szymoniks



Imi: Szymon
Wiek: 26
Doczy: 09 Sie 2012
Posty: 220
Skd: dolnośląskie

Wysany: 2012-11-11, 16:35   

Mokate napisa/a:
Arachnofobia i wydaje mi się, że ciężką. Jak widzę pająka to cała sztywnieję, zaczynam płakać, mam stany lękowe a już nie powiem co się dzieje, jak ten pająk się rusza i idzie w moją stronę.
Próbowałam się leczyć oglądając jakieś zdjęcia z pająkami, ale zdjęcie jest wporządku, a pająk na żywo już nie.
Do tego nie lubię insektów latających, nie brzydzą mnie chyba tylko małe komary, biedronki i muchy, chociaż wszystkie działają na nerwy :D

PS jak się można bać gołębi? :)


Też nie lubię pająków, nie aż tak ale one są straszne.
 
 
lusia07




Imi: Lusia
Doczya: 21 Wrz 2012
Posty: 103
Skd: Polska

Wysany: 2012-11-11, 18:55   

Boję się utraty bliskich osób. Rozczarowania.
_________________
`Pielęgnuj swoje szczęście aby trwało wiecznie.` ; )
 
 
Zatori




Imi: Zatori
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Lis 2011
Posty: 275
Skd: z gór

Wysany: 2012-11-13, 13:48   

boję się zdrady, konsekwencji złych czynów i pająków ;P
_________________
Blog na każdy temat
 
 
ChaotyczneMyśli



Imi: Noemi
Pomoga: 1 raz
Doczya: 24 Lis 2012
Posty: 92
Skd: z bliska

Wysany: 2012-12-10, 20:31   

Panicznie boję się podróżować windami, kiedy jadę ze znajomymi to jest w porządku, daje się zagadać, ale sama autentycznie panikuję, kiedy usłyszę choćby najmniejszy stukot, czy poczuję drżenie. Obrzydzają mnie też ślimaki i wszelkie inne, śluzowate stworzenia. Pamiętam sytuację, jak raz wyszłam przed dom, po kota, a tam wiadomo, po deszczu- gigantyczny ślimak. Boże, miał chyba z 30cm! Nie jestem pewna czy był to ślimak, ale na nic innego to nie wyglądało.. I bywało niegdyś, że bałam się ludzi, wstydziłam choćby przejść obok nich. Kiedy byłam mała, jeszcze w przedszkolu, miałam coś, na kształt wf`u. O, nazwijmy to gimnastyką! Czemu nie. Do rzeczy, druga grupa miała wówczas zajęcia w sali. Nie znałam tych dzieci, więc bardzo się wstydziłam. Musiałam udać się do toalety, ale to by było równoznaczne z przemknięciem koło nich. Po chwili zastanowienia zrezygnowałam i wróciłam na gimnastykę. Potrzeba się nasiliła, wiadomo- pęcherz mały..
_________________
Nigdy nie zamykaj oczu.

Matka Anarchia, ojciec Jabol.
 
 
koczixx



Imi: Paulina
Wiek: 26
Doczya: 10 Gru 2012
Posty: 1
Skd: Radom

Wysany: 2012-12-10, 21:27   

Klaustrofobia może nie, ale panicznie boję się wind. Nie wejdę pod żadnym pozorem, wolę biegać po 20 piętrach a windom mówię nie.
 
 
asela



Imi: Asia
Wiek: 29
Doczya: 05 Gru 2012
Posty: 14
Skd: Katowice

Wysany: 2012-12-11, 10:14   

Ja to panicznie boję się zmarłych..
Zaraz popadam w histerię i zaczynam się trząść..
Nie dotknę niczego co jest związane z osobą zmarłą i z pogrzebem..
_________________
Bo czasami wystarczy tylko zaufać..
 
 
charlotte



Imi: Charlotte
Wiek: 26
Doczya: 27 Lis 2012
Posty: 35
Skd: Wielkopolska

Wysany: 2012-12-11, 10:56   

ja boję sie pająków xd
_________________
"There are two kinds of people in this world – those what like me, and those that can go to hell."
 
 
stokrotka_polna




Imi: Lexie
Doczya: 10 Pa 2012
Posty: 91
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-12-12, 10:09   

skakania do wody, zjeżdżalni, samotnych spacerów po lesie i spania w pustym domu
_________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi:)
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-12-12, 11:13   

i boję się jeszcze konsekwencji podejmowanych decyzji, przez to zanim coś zadecyduje to mija trochę czasu i muszę to omówić z niektórymi osobami.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
fantazja




Imi: Olimpia
Wiek: 28
Doczya: 25 Lis 2012
Posty: 80
Skd: tak?

Wysany: 2012-12-13, 22:23   

A ja lubię pająki, bo są takie śmieszne.
Natomiast bardzo nie lubię os/pszczół/szerszeni/bąków/mrówek, na prawdę jak widzę jednego z tych owadów to zaczynam krzyczeć jak małe dziecko, nawet jeśli to jest środek ulicy, czy przystanek autobusowy i robi mi się słabo.

Nie lubię też ciemności, ale w domu, w pomieszczeniach, bo na zewnątrz uwielbiam. To tyle.
_________________
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
                 
 
 
 
sara



Imi: sara
Wiek: 24
Doczya: 15 Gru 2012
Posty: 10
Skd: lublin

Wysany: 2012-12-15, 22:03   

Boję się ciemności i wody.
Jednocześnie odczuwam tym fascynację.
Nie mogę chodzic po schodach!zaczynam biec czuje jak
Coś mnie łapie ... <strach>
_________________
Sara
 
 
Yuri~




Imi: Yuri
Pomoga: 1 raz
Wiek: 27
Doczya: 16 Gru 2012
Posty: 32
Skd: dreamolandia.

Wysany: 2012-12-16, 21:00   

Boję się ciemności. Panicznie. Inni się z tego śmieją, ale ja serio, gdy jest ciemno, mam jakieś schizy. ._. Rok, może dwa lata temu przerażały mnie pająki, tak bardzo, że nie mogłam złapać oddechu ani ruszyć się z miejsca, gdy jakiegoś zobaczyłam, ale na szczęście z czasem zaczęło mi przechodzić.
_________________
And i love you so much,
I'm gonna let you,
Kill me. ♥
 
 
 
Niezapominajka




Imi: Ola
Wiek: 25
Doczya: 14 Lis 2012
Posty: 26
Skd: A.....

Wysany: 2012-12-16, 21:40   

ja mam 2 fobie i lęki
1.Panicznie boje się KLESZCZY.
2Niestety wiem że to głupota bo to nie prawda,tłumaczesobie że to potwierdzono i jedna połòwka nie wierzy a druga wierzy a tak właściwie to chodzi mi o KONIEC ŚWIATA.opoiem wam kròtką historię czemu mam ten lęk
W Wakacje Kiedy byłam malutka (z 7=8 lat miałam) to nie wiedziałam że takie stwierdzenia istnieją ale po obejżeniu 2012 zaxzełam sie bać, śniło mi to się za pierwszym razem obudziłam się z płaczem ale za drugim obudziłam się wraz budząc mamę i powiedziałam że czuje jakbym miała drgawki w środku,gdy moja mam szła na chwileczkę do babci to ja w płacz żesię boję itp i ja sama tak myślałam czy nie powiedzieć mamie żeby mnie do psychologa wysłała ale zaczeła się szkoła i przestałam o tym myśleć lecz te wydarzenie zapadło mi w pamięć.
NO I TAK ZACZEŁA SIĘ MOJA FOBIA ALE BEZ MOICH PRZYJACIÒŁ I ZAUFANIA DO MAMY NAPEWNO ZAPADŁA BYM W DEPRESJE
WIECIE CO CIESZE SIĘ ŻE KTOŚ ZAŁOŻYŁ TEN TEMAT DZIĘKUJĘ MAM NADZIEJĘ ŻE WY MI TEŻ POMOŻECIE Z TĄ FOBIĄ

[ Dodano: 2012-12-16, 21:45 ]
a i mam 3 fobię a tak właściwie boję się zastrzykòw
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: