/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Emotion control
Autor Wiadomo¶æ
Catchmybeat



Imiê: Marta
Wiek: 27
Do³±czy³a: 30 Sty 2013
Posty: 63
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-09-11, 14:52   Emotion control

No właśnie , nagłówek mówi sam za siebie, "kontrola emocji". Po krótce , mianowicie ja mam z tym problem. Cokolwiek , co uważam ze negatywne z czyjejś strony w stosunku do mnie sprawia , że wybucham , wyrzucam komuś wszystko co mi ślina na język przyniesie , a później jak ochłonę , to dopiero to przemyślę i dochodzę do wniosku po czasie; że zrobiłam źle oceniając i krzycząc na tą osobę. Ale niech mi ktoś odpowie; ile ta druga strona może razy to wybaczać? przecież jej sie to też w końcu znudzi. Mam tak z chłopakiem . Wiem , że go tym ranię , chociaż on tego nie pokazuje. Ale w głębi na pewno jest mu przykro , ale tak mam nie tylko z nim. Kłócę się również coraz częściej z ojcem. Nie umiem nad tym zapanować. Czy terapia z psychologiem pomogłaby? Co wy na to? Poproszę o szczere i wyczerpujące odpowiedzi.
 
 
Bestwishes



Imiê: Justyna
Do³±czy³a: 25 Cze 2013
Posty: 4
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-11-02, 17:18   

Na pewno słyszałaś o metodzie liczenia po cichu do 10,wychodzenia z pokoju, robienia pajacyków, przysiadów, zanim coś powiesz... Nie działa ? Jeśli ten problem jeszcze aktualny, to faktycznie, dobrze byłoby dla Ciebie iść do psychologa... Pomógłby Ci, zrozumiał na pewno. Myślę, że potrzebujesz kogoś takiego :)
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2013-11-04, 09:58   

Może to problem z hormonami? Moja siostra miała podobnie do czasu jak zdiagnozowali jej chorobę tarczycy.
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 35
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-11-22, 15:07   

Też tak czasami mam, ale staram się nad tym panować. U mnie działa ogólna poprawa humoru - tzn. zauważyłam, że jak mam dobry humor, widzę, że świat jest piękny i wmawiam, że ludzie są super, piję jakieś uspokajające herbatki, itp. to wtedy mniej się denerwuję i mniej wybucham. Poprosiłam też ludzi mi bliskich żeby mi mówili jak zaczynam się na nich wyżywać... I póki co jest lepiej. Także pozytywne myślenie to chyba najlepsze lekarstwo. ;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: