/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Data urodzenia zdradza prawdę o człowieku?
Autor Wiadomo
Cynamonka




Imi: Klementyna
Doczya: 22 Lut 2012
Posty: 99
Skd: Częstochowa

Wysany: 2012-03-02, 21:13   

Cytat:
cechy osoby urodzonej w dniu 26 LIPCA:

"... Nie lubi się krępować i pozwala sobie na wybryki ..."

Jest to człowiek ognisty, mocno zbudowany, mówiący głośno, o przenikliwym spojrzeniu. Dzielny, rezolutny, wymowny, wspaniałomyślny - wystarcza sam sobie. Z powodu swej dużej odwagi przechodzącej nawet czasem w zuchwałość - naraża się niepotrzebnie na niebezpieczeństwa. Pragnie władzy i zaszczytów - ale odznacza się też dużym poczuciem honoru i godności własnej. Umysł jego jest zdolny i bardzo elastyczny; wykazuje często duże zdolności literackie i krasomówcze. Interesuje się wszystkim co piękne i wzniosłe a jego wyobraźnia jest bardzo żywa. Jest pełnym entuzjazmu, ale jego ufność łatwo może przerodzić się w niedowierzanie. Gdy się raz zrazi do kogoś - nie da się później przekonać. Prowadzi życie dość nieregularne, niczym się nie krępuje i pozwala sobie na wybryki.


Szczerze mówiąc z większością się nie zgadzam, ale niektóre zdania trafione i to mocno :)
_________________
Fakty nie istnieją, jedynie interpretacje.
 
 
ZonaJackaDanielsa




Imi: Magdalena
Doczya: 12 Mar 2012
Posty: 3
Skd: Poznań

Wysany: 2012-03-12, 19:20   

"Wspaniałomyślny, sympatyczny, odznacza się zdrowym rozsądkiem i trafnoscią swych spostrzeżeń. Gościnny, uprzejmy - troszczy się o wygody i rozrywki swych gości. Wywiera wpływ przyciągający na innych, a w zyciu nie zabraknie mu przyjaciół i zwolenników. Posiada wielką wyobraźnię, ale przy swych niezwykłych zdolnościach może okazać też usposobienie kapryśne lub fantastyczne. Moze też przejawiać pewien talent w jakimś określonym kierunku. Intelekt jego jest bardzo aktywny i ostry: niezwykle trafnie obserwuje wydarzenia i ludzi, a sądy jego są przeważnie słuszne."

Z tym zdrowym rozsądkiem niezbyt się zgodzę, to znaczy nie zawsze. Częściej działam pod wpływem silnych emocji, czy to negatywnych czy też pod presją znajomych, rodziców. Kiedyś miałam wyobraźnię, teraz ona gdzieś uciekła, zniknęła, nie ma. Co do talentu to nie przypominam sobie, musiałabym spróbować i szukać jakiegoś ukrytego talentu, który posiadam, a o którym jeszcze nie wiem.
 
 
Czeko




Imi: Karolina
Doczya: 08 Mar 2012
Posty: 19
Skd: Andalasia

Wysany: 2012-03-13, 15:31   

... Jest inteligentny, władczy i lubi spokój domowy ..."

Jest to człowiek o charakterze dość sympatycznym, uczuciowy, wrażliwy, odznaczający się swą inteligencją, zdolny do głębokiej miłości. Wysokie uświadomienie połączone z dobrocią - to najgłówniejsze cechy jego charakteru. A jednak potrafi on być również surowy i bez skrupułów, a chociaż jest usposobiony pokojowo - dąży jednak do władzy i osiągnięcia autorytetu. Wierzy niezachwianie we własną potęgę i jest przekonany o swych zdolnościach. Ma wielu przyjaciół i znajomych - ale tylko nieliczni z nich okażą się pożyteczni w życiu. Związki z przyjaciółmi w interesach przynioną straty!

Zgadza się :D
_________________
Czeko.
 
 
Diamond7




Imi: Ola
Doczya: 30 Cze 2012
Posty: 4
Skd: Fiarytale

Wysany: 2012-06-30, 16:25   

17 kwietnia

"... Uzdolniony wszechstronnie, zręcznie przemawia publicznie i zyskuje zwolenników. ..."

Chechuje go wielka aktywność w połączeniu z przedsiębiorczością. Jest to człowiek przyjemny, usposobiony pokojowo i szlachetny. Potrafi on bardzo zręcznie przemawiać publicznie i posiada łatwość stylu. Jest to bowiem natura bogato obdarzona przez opatrzność - człowiek uzdolniony wszechstronnnie. Poważny, zamknięty w sobie -jasno i wyraziście określa swe zasadnixcze cele zyciowe o zazwyczaj dąży do nich z wytrwałością.
Średnio do mnie pasuje.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imi: Rozgadana
Pomg: 3 razy
Doczy: 15 Lut 2012
Posty: 478
Skd: Rozgadana

Wysany: 2012-06-30, 16:50   

W tych oczywistych bzdurach prawdy tyle, że każdy człowiek posiada talenty, które powinien rozwijać.
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-07-02, 10:07   

Niby się zgadza, ale jak dla napisane jest to w taki sposób, że każdy się tam może dopasować i wielka podnieta, że się zgadza.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
minnie44



Imi: Minnie
Doczya: 03 Lip 2012
Posty: 6
Skd: Poznan

Wysany: 2012-07-03, 21:16   

Dokładnie. Był kiedyś taki program na discovery czy gdzieś tam gdzie jakiś psycholog każdemu z grupy 10 osób opowiedział historię ich życia, czy zapisał na kartce i każdy twierdził że się zgadza z rzeczywistością a potem okazało się że każdemu opowiedział to samo :P

To tak jak z horoskopem jak ktoś w nie wierzy to zawsze tak je sobie dopasuje że mu się zgadza

Siła sugestii i tyle
_________________
ad mortem usrandum ;)
 
 
Masked




Imi: Natalia
Wiek: 27
Doczya: 04 Lip 2012
Posty: 14
Skd: Nieważne

Wysany: 2012-07-04, 22:46   

Ja tam nie wierze w takie rzeczy - to wszystko kwestia dobrze dobranych słów, wpłynięcia na naszą psychologię nic więcej, ale cóż mogę wrzucić to, czego się o sobie "dowiedziałam". Przyznam szczerze, że oprócz kilku pierwszych linijek to większych bzdur o sobie jeszcze nie słyszałam <lol>

Cytat:
... Ambitny, samowolny - nie zwraca uwagi na żadne względy ..."

W sprawach społecznych i politycznych okazuje duże zdolności i szybko prześciga innych ludzi. Zna on doskonale swe możliwości i swój umysł, decyduje się tak szybko i przejawia taką bystrość działania - że potrafi skutecznie zwalczać ludzi stojących znacznie wyżej pod wszystkimi względami, wykorzystując ich chwilowe wątpliwości lub wahanie. Gdy jednak zetknie się z całkowicie nowymi problematami i porzuci bity gościniec przeciętnych interesów życiowych - może okazać się zupełnie nie na wysokości zadania i zawieść pokładane nadzieje. W miłości jest wymagający i konwencjonalny, zmysłowy, egoistyczny, namiętny. Nie dochowuje wierności. Kobieta dziś urodzona jest niezwykle niezależna, aktywna i niewiele sobie robi z konwenansów światowych. Jej życie domowe niezawsze układa się szczęśliwie. W stosunkach z podwładnymi i dziećmi jest uprzejma i szlachetna, okazuje wspaniałomyślność - ale mniej zastanowienia. Najlepsze rezultaty osiągnie zarówno we współdziałaniu jak i w małżeństwie z ludźmi urodzonymi od 23 lipca do 24 sierpnia i od 23 listopada do 22 grudnia.
_________________
` Fundamentalna zasada rządząca wszechświatem:
przyczyny występują przed skutkami, nigdy odwrotnie.
 
 
 
ScaryyBoyy
Gimbus ! ;x




Imi: Damian
Wiek: 26
Doczy: 07 Lip 2012
Posty: 35
Skd: FrugoLand

Wysany: 2012-07-08, 12:44   

Hmmm to by się zgadzało :crazy:

"... Robi doskonały użytek ze swych zdolności ..."

Jest to człowiek wyższy, świadomy swych sit i zdolności, oraz zdający sobie sprawę ze swej przewagi nad innymi ludźmi. Świadomy swej potęgi, pełen ambicji - ze swych zdolności niezwykłych czyni jak najlepszy użytek. Najczęściej okazuje zdolności w jakimś kierunku całkiem specjalnym. Okazuje toż wielką zdolność do panowania nad innymi. Spełnia to dzięki specjalnemu wrodzonemu poczuciu, jakiego nie mają w sobie inni ludzie - ma zatem jakby nad nimi pewną przewagę. Podobnie do działania słońca - pragnie wywierać na swe otoczenie wpływ ożywiający i organizujący, co potęguje się z wiekiem. Dużo uczy się w życiu dzięki swym uczuciom. Jego przywiązania są niezwykle głębokie, a w życiu praktycznym wyrażają się bardzo silnie. Łatwo go poruszyć lub podrażnić - jednakże szybko się znowu uspokaja. Nic jest mściwy. Lubi odbywać podróże z przyjaciółmi i urządzać u siebie przyjęcia, występując okazale
_________________
Jestem tylko głupiutkim "GIMBUSEM"
 
 
 
Mogik




Imi: Michał
Pomg: 1 raz
Wiek: 38
Doczy: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Skd: Wawa

Wysany: 2012-07-09, 15:53   

Zgadza się ale nie wierze w takie rzeczy. Tylko sprawdzałem kilka innych dat i żadna już tak nie pasowała. :P Moja racjonalność walczy:)
_________________
Mogilk
 
 
LadyZgaga




Imi: Anka
Doczya: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-07-11, 11:58   

do mnie akurat pasowało ;)

Jakieś ziarno w tym może być. W końcu pora roku i takie srutu tu też ma wpływ na nasz rozwój. ja np. zauważyłam, że osoby urodzone jesienią są zwykle mniej towarzyskie od tych urodzonych w okresie wiosenno-letnim...

Ale fakt, ze większość jest tak napisana, by pasowałao niemal do każdego, to jednak tylko jakies luźne wskazówki, a nie wyznacznik życia.
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
Mogik




Imi: Michał
Pomg: 1 raz
Wiek: 38
Doczy: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Skd: Wawa

Wysany: 2012-07-11, 12:47   

Wiem, tylko akurat ta jedna data najbardziej do mnie pasuje więc trochę to intrygujące.
_________________
Mogilk
 
 
HappyFace16




Imi: Bożena
Wiek: 25
Doczya: 10 Lip 2012
Posty: 31
Skd: Muszaki

Wysany: 2012-07-11, 12:51   

Cechy osoby urodzonej w dniu 20 MAJA:

"... Stały, nieugięty, nieustępliwy - jest przyjazny, sympatyczny i uczuciowy. ..."

Zdecydowany, cierpliwy, wytrwały i praktyczny - wyróżnia się swymi zdolnościami wykonawczymi. Jest dość konserwatywny, ale przytem jego zainteresowania umysłowe sa wszechstronne. Im bardziej się starzeje, tym bardziej staje się stały, nieugięty, zamknięty w sobie, poważny, nakazujący szacunek. Trzeba jednak podkreślić, że mimo nieustępliwości odznacza się swymi gorącymi uczuciami. Jest to przeważnie dobrze usposobiony, przyjazny, sympatyczny i szlachetny człowiek. Ostrożny, rozważny - decyduje się powoli, ale jego zdanie jest zawsze solidne i ma dużą wartość praktyczną.
_________________
Każdy ma swój wehikuł czasu. Gdy chcesz się cofnąć w czasie - masz wspomnienia. A gdy chcesz zobaczyć przyszłość - masz marzenia ; )
 
 
 
LadyZgaga




Imi: Anka
Doczya: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-07-11, 13:19   

no do mnie też moja najbardziej jakby...
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
wiki.p



Imi: Wiktoria
Doczya: 20 Lip 2012
Posty: 14
Skd: Skierniewice

Wysany: 2012-07-21, 17:38   

Tak się dziwnie złożyło, że jestem urodzona właśnie 24 września więc nie będę wklejać niczego. Powiem tylko że zgadzam się z tym co jest tam napisane oprócz jednej połówki rzeczy. Odwaga. Odważna nie jestem ale wyrabiam u siebie tą cechę. Więc można powiedzieć że zgadzam się z tym co jest napisane. Troszkę zawiłe ale chyba da się zrozumieć.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: