/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Podział działów na forum
Autor Wiadomo¶æ
Reque



Imiê: ...
Wiek: 34
Do³±czy³: 25 Lip 2009
Posty: 29
Sk±d: ......

Wys³any: 2009-08-01, 20:56   

Ja chce dzial grafika :(
zle sie czuje bez niego :(
 
 
Dinal
Czarna Miłość.




Imiê: Maciek
Zaproszone osoby: 4
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 294
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

Wys³any: 2009-08-05, 15:32   

A więc administracja postanowiła utworzyć zaproponowane przez nas działy, czy postanowiła się wstrzymać na moment?

[ Dodano: 2009-08-18, 21:42 ]
Wpadłem na pewną idee, aby co nieco zmodernizować pewne działy na forum. Przechodzę do sedna, a więc zamiast działu "Poważne tematy" moglibyśmy wprowadzić dział "Nasze problemy", które dzieliłyby się na poddziały tj. "Miłość", "Rodzina", "Otoczenie", "Prawo". Następnie utworzyć główny dział "Wiadomości", który dzieliłby się na te ze "Świata", oraz na te z "Kraju". Zresztą dział "Poważne sprawy" mógłby pozostać zawierając "Wiarę i Religię", "Filozofię", "Dojrzewanie" - usunąć, ponieważ jeżeli ktoś będzie mieć problem, to napisze w zdrowiu. Zostawić "Psychologię" i doczepić dodatkowo "Biznes", lub "Politykę". A co do działu pozostałe hobby, to za "Znaczki i pocztówki" podczepić "Paranormalne". Sugeruję wam, abyście stworzyli dział "Twój komputer", który zawierałby min. "Ogólną informatykę, "Grafikę", "Programy", oraz "Gry". Dział "Nowe Technologie" możecie pozostawić, ale zmieńcie nazwę na "Telekomunikacja", która zawierałaby "Telefony komórkowe", "Połączenie z Internetem, "Rozmowa o sieciach", "Wasze problemy".
_________________
LAST FM
  
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-08-18, 22:02   

Na razie koniec z modernizacjami. Może kiedyś..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Dinal
Czarna Miłość.




Imiê: Maciek
Zaproszone osoby: 4
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 294
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

Wys³any: 2009-08-18, 23:19   

Tak, ale niektóre podkategorie wchodzą niepotrzebnie w paradę tym kategoriom, które się w zupełności rozróżniają od siebie. Nie ma, że boli, bo trzeba prędko działać. Ta orkiestra powinna świetnie ze sobą grać.
_________________
LAST FM
 
 
 
Kara14101




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Sie 2009
Posty: 104
Sk±d: Niedaleko Iwonicz :P

Wys³any: 2009-08-19, 07:19   

Dinal napisa³/a:
[ Dodano: 2009-08-18, 21:42 ]
Wpadłem na pewną idee, aby co nieco zmodernizować pewne działy na forum. Przechodzę do sedna, a więc zamiast działu "Poważne tematy" moglibyśmy wprowadzić dział "Nasze problemy", które dzieliłyby się na poddziały tj. "Miłość", "Rodzina", "Otoczenie", "Prawo". Następnie utworzyć główny dział "Wiadomości", który dzieliłby się na te ze "Świata", oraz na te z "Kraju". Zresztą dział "Poważne sprawy" mógłby pozostać zawierając "Wiarę i Religię", "Filozofię", "Dojrzewanie" - usunąć, ponieważ jeżeli ktoś będzie mieć problem, to napisze w zdrowiu. Zostawić "Psychologię" i doczepić dodatkowo "Biznes", lub "Politykę". A co do działu pozostałe hobby, to za "Znaczki i pocztówki" podczepić "Paranormalne". Sugeruję wam, abyście stworzyli dział "Twój komputer", który zawierałby min. "Ogólną informatykę, "Grafikę", "Programy", oraz "Gry". Dział "Nowe Technologie" możecie pozostawić, ale zmieńcie nazwę na "Telekomunikacja", która zawierałaby "Telefony komórkowe", "Połączenie z Internetem, "Rozmowa o sieciach", "Wasze problemy".



Z tym się troszke pośpieszyłeś . Mogłeś to pooddzielać , i dać tego mniej .. np : administratorzy dodadzą to wszystko i zal forum bedzie zalosne . Moim zdaniem juz nic nie trzeba dodawac . Wszystko jest jak nalezy .
Pozdro
_________________
Heh :P
 
 
 
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-08-19, 08:24   

Dinal, moim zdaniem wszystko gra wyśmienicie. I na razie zostanie tak, jak jest.

Kara14101 napisa³/a:
np : administratorzy dodadzÄ… to wszystko i zal forum bedzie zalosne . Moim zdaniem juz nic nie trzeba dodawac . Wszystko jest jak nalezy .

Popieram :)
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-08-19, 08:42   

Ale można było mówić jak się dodawało wszystko i zmieniało a nie tak bawić się co chwilę..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-08-19, 08:44   

Rozgadana napisa³/a:
Ale można było mówić jak się dodawało wszystko i zmieniało a nie tak bawić się co chwilę..

Popieram w stu procentach. Także przykro nam, ale zostanie tak jak jest :)
 
 
Dinal
Czarna Miłość.




Imiê: Maciek
Zaproszone osoby: 4
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 294
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

Wys³any: 2009-08-19, 10:20   

Jak chcecie, ale moim zdaniem nie rozumiem, co ma filozofia do naszych problemów i co komórki do komputerów, albo co w ogóle robią te znaczki, skoro można je zaliczyć na 'inne hobby'...
_________________
LAST FM
 
 
 
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-08-19, 11:12   

Dinal napisa³/a:
co ma filozofia do naszych problemów

To, że nauki tego typu, są jakby problemami społeczności, i trzeba nad nimi rozmyślać, by to rozwiązać.
Dinal napisa³/a:
komórki do komputerów

Obydwie rzeczy to tzw. nowe technologie.
Dinal napisa³/a:
znaczki, skoro można je zaliczyć na 'inne hobby'...

Ty na przykład lubisz z tego co wiem muzykę i chciałeś mieć podzielony dział. To uszanuj innych i może na tym forum też znajdą sie jacyś pasjonaci znaczków i pocztówek.

Niestety Twoja propozycja odpada :)
 
 
Dinal
Czarna Miłość.




Imiê: Maciek
Zaproszone osoby: 4
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 294
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

Wys³any: 2009-08-19, 11:26   

Cytat:
To, że nauki tego typu, są jakby problemami społeczności, i trzeba nad nimi rozmyślać, by to rozwiązać.


Prawdę mówiąc kategoria "Nasze problemy" praktycznie nie jest widoczna dla gołego oka na forum. W ten dzień, co dokonywaliście podziału nie miałem czasu na spontaniczne propozycje. Sądzisz, że społeczność interesuje się nauką? To nie należy do ich głównym problemów życiowych, podobnież, jak religia.

Cytat:
Obydwie rzeczy to tzw. nowe technologie.


To również do nowej technologii powinniśmy zaliczyć zabawki odpustowe. Komórka a komputer mija się odrobinę z celem. Telekomunikacja byłaby odpowiednim rozwiązaniem.

Cytat:
Ty na przykład lubisz z tego co wiem muzykę i chciałeś mieć podzielony dział. To uszanuj innych i może na tym forum też znajdą sie jacyś pasjonaci znaczków i pocztówek.


Tak, ale w dziale z muzyką w ogóle coś tam się wyrabia, zresztą nie od dziś wiadomo, że muzyka napełnia człowieka niesamowitym wigorem. Dział ze znaczkami mógłby być przeznaczony dla weteranów na emeryturze. Mimo tego będę walczyć zacięcie. ;>
_________________
LAST FM
 
 
 
endriu



Imiê: Andrzej
Do³±czy³: 28 Lip 2009
Posty: 85
Sk±d: pomorze

Wys³any: 2009-08-19, 11:57   

znałem kiedyś jedną osobę zbierającą znaczki... tylko jedną.
dział dla znaczkowiczów jest moim zdaniem zbędny, bo co tam robić-zakładać tematy "pokaż swój klaser", "ile masz znaczków" i "mój najnowszy nabytek"? xD
 
 
Kara14101




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Sie 2009
Posty: 104
Sk±d: Niedaleko Iwonicz :P

Wys³any: 2009-08-19, 14:27   

endriu napisa³/a:
znałem kiedyś jedną osobę zbierającą znaczki... tylko jedną.
dział dla znaczkowiczów jest moim zdaniem zbędny, bo co tam robić-zakładać tematy "pokaż swój klaser", "ile masz znaczków" i "mój najnowszy nabytek"? xD

Może to forum jest o wszystkim. Ale to ma byc nowoczesne a znaczki juz przeterminowane sa . Sorki ;p ale to moje zdanie .

[ Dodano: 2009-08-19, 14:27 ]
Rozgadany napisa³/a:
Dinal, moim zdaniem wszystko gra wyśmienicie. I na razie zostanie tak, jak jest.

Kara14101 napisał/a:
np : administratorzy dodadzÄ… to wszystko i zal forum bedzie zalosne . Moim zdaniem juz nic nie trzeba dodawac . Wszystko jest jak nalezy .

Popieram :)


BO taka prawda rozgadany :P
_________________
Heh :P
 
 
 
endriu



Imiê: Andrzej
Do³±czy³: 28 Lip 2009
Posty: 85
Sk±d: pomorze

Wys³any: 2009-08-19, 15:53   

Kara14101 napisa³/a:
Może to forum jest o wszystkim.

oj, no jasne, że o wszystkim, nie rozumiesz. jak ktoś jest pasjonatem znaczków, to niech sobie zakłada. ale ile może być tematów o znaczkach? dwa? trzy? dział jest niepotrzebny.
 
 
Kara14101




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Sie 2009
Posty: 104
Sk±d: Niedaleko Iwonicz :P

Wys³any: 2009-08-19, 17:22   

No to poprostu niech piszą w podobnym temacie . Np: Ogólna dyskusja .
OO w Pozostałe Hobby jest temat " Znaczki i Pocztówki " ... Wystarczy tylko poszukać ....
_________________
Heh :P
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: