/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kilka moich uwag!
Autor Wiadomo¶æ
Dzika_kotQa
mmmrrraaauuu




Imiê: Renia
Wiek: 113
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 26
Sk±d: z brzuszka mamusi!

Wys³any: 2009-07-17, 19:48   Kilka moich uwag!

Po pierwsze-bardzo rażą mnie błędy w tematach jakie założono, np. w dziale erotyka... od kiedy to "piguka gwałtu" jest na rynku, takiej nazwy jeszcze na oczy nie widziałam.
Po drugie-styl forum, nie uważacie że jest on szary i bez wyrazu? a co więcej kiedy przewijam stronę w dół to najpierw mam ciemno szare tło a potem białe...dziwne!
Po trzecie-rozkład tematów, patrząc na wszystkie działy widzę liczby typu 30 tematów, 1 temat...dziwnie to wygląda tym bardziej że np. temat z działu erotyka "piguka gwałtu" mógłby równie dobrze znaleźć się w dziale o dojrzewaniu tak samo jeśli chodzi o temat "sex wśród nastolatków", który bardziej tyczy się dojrzewania niż samego sexu bo ja np. nie zauważyłam w tym temacie nic erotycznego.

C.D.N...

/Bartek/Jeszce raz napiszesz posta z ukośnikiem to poleci ostrzeżenie.
 
 
grochowska




Imiê: grochowska
Do³±czy³a: 15 Lip 2009
Posty: 185
Sk±d: from the hell

Wys³any: 2009-07-18, 10:34   

Ja tylko napiszę, że w opisach działów są błędy interpunkcyjne.
 
 
Dinal
Czarna Miłość.




Imiê: Maciek
Zaproszone osoby: 4
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 294
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

Wys³any: 2009-07-18, 10:45   

grochowska napisa³/a:
Ja tylko napiszę, że w opisach działów są błędy interpunkcyjne.


Może nie powinienem się wypowiadać, ale fakt, że ta interpunkcja w podpisach okropnie razi.

Co do literówek w nazwach tematów, to postaram się je kontrolować po każdym założeniu.
 
 
 
grochowska




Imiê: grochowska
Do³±czy³a: 15 Lip 2009
Posty: 185
Sk±d: from the hell

Wys³any: 2009-07-18, 10:46   

Pseudonim szkolny, o tam.
 
 
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-07-18, 11:59   

Dzika_kotQa napisa³/a:
Po pierwsze-bardzo rażą mnie błędy w tematach jakie założono, np. w dziale erotyka... od kiedy to "piguka gwałtu" jest na rynku, takiej nazwy jeszcze na oczy nie widziałam.

Jest to potoczna nazwa więc powinnaś słyszeć. Jeśli nie słyszałaś to obwiniaj za to tylko siebie, a nie Nasze forum.

Dzika_kotQa napisa³/a:
Po drugie-styl forum, nie uważacie że jest on szary i bez wyrazu? a co więcej kiedy przewijam stronę w dół to najpierw mam ciemno szare tło a potem białe...dziwne!

Layout dopracuje w wolnym czasie.

Dzika_kotQa napisa³/a:
Po trzecie-rozkład tematów, patrząc na wszystkie działy widzę liczby typu 30 tematów, 1 temat...dziwnie to wygląda tym bardziej że np. temat z działu erotyka "piguka gwałtu" mógłby równie dobrze znaleźć się w dziale o dojrzewaniu tak samo jeśli chodzi o temat "sex wśród nastolatków", który bardziej tyczy się dojrzewania niż samego sexu bo ja np. nie zauważyłam w tym temacie nic erotycznego.

Do wyboru był przykładowo dział Erotyka i Dojrzewanie. No i wybraliśmy, że temat będzie w dziale Erotyka. Równie dobrze mógł być w Dojrzewanie. Pasuje do obydwóch kategorii. Musieliśmy wybrać jeden. Puste działy to te, które powstały niedawno. Zapewne niebawem zostaną one zapełnione :)
 
 
Pharaoh




Imiê: Maksymilian
Do³±czy³: 05 Lip 2009
Posty: 46
Sk±d: DolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2009-07-18, 13:51   

Bartek napisa³/a:

Jest to potoczna nazwa więc powinnaś słyszeć. Jeśli nie słyszałaś to obwiniaj za to tylko siebie, a nie Nasze forum

Jej nie chodziło zapewne o to, że nie wie co to jest, a o literówkę, przypatrz się dobrze, że pisze "piguka gwałtu" specjalnie.
_________________
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-07-18, 16:44   

Człowiek nie jest istotą doskonałą i każdemu się może zdarzyć zgubić literki..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Dzika_kotQa
mmmrrraaauuu




Imiê: Renia
Wiek: 113
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 26
Sk±d: z brzuszka mamusi!

Wys³any: 2009-07-18, 18:27   

Bartek napisa³/a:
Jest to potoczna nazwa więc powinnaś słyszeć. Jeśli nie słyszałaś to obwiniaj za to tylko siebie, a nie Nasze forum.
Wiem co to znaczy i jak to kolega dobrze napisał bardziej chodziło mi o literówki... i na pewno nie jest to specjalnie napisane bo kawałek dalej jest już "pigułka gwałtu". Dodam że to przykład, bo takich literówek jest więcej.
No ale tak uszczypliwe wypowiedzi może dawać tylko ktoś kto nie polubił drugiej osoby, dziwne bo administrator powinien być neutralny z tego co wiem...

Gabcia:* napisa³/a:
Człowiek nie jest istotą niedoskonałą i każdemu się może zdarzyć zgubić literki..
Oczywiście że tak, i chyba lepiej jak ktoś już na początku funkcjonowania forum zwraca na to uwagę niż aby później kiedy będzie nas tu więcej ktoś to zauważył...tym bardziej że temat napisał administrator, który powinien świecić przykładem. Więc nie róbcie ze mnie kogoś źle nastawionego do was, po prostu zgłaszam błędy jak to ma miejsce na wszystkich portalach, stronach i forach w sieci.
Cytat:
/Bartek/Jeszce raz napiszesz posta z ukośnikiem to poleci ostrzeżenie.
Dziwne podejście kogoś kto sam mnie tu zaprosił z innego forum, gdzie też pisałam ukośnie...zresztą robię to od 5 lat.
Inną kwestią jest regulamin forum, w którym nie ma wzmianki na ten temat [no chyba że zaraz dopiszecie] bo i takie przypadki się zdarzały :D ...

Cytat:
Nieuzasadnione powiększanie, kolorowanie, pogrubianie czcionki również zalicza się do zjawisk sprzecznych z regulaminem.
Nie widzę tam nic na temat kursywy więc nie powinieneś się czepiać, no ale jeśli chcesz już na początku istnienia forum zrobić tu pewnego rodzaju reżim ro proszę bardzo ale beze mnie... ja nie przestanę tak pisać a jeśli dostanę ostrzeżenie to odejdę więc wybór należy do Ciebie...i wcale tu nie straszę bo pewnie na moje miejsce przyjdzie wielu innych. Więc jestem mało ważną personą dla pana admina :)
Co dziwniejsze-jest tu jeszcze jedna osoba, której posty też były pisane kursywą...więc wczoraj wręcz ucieszyłam się że nie jestem pod tym względem sama. No ale jak widać życie forumowa też może być przewrotne, i są osoby które lubią je utrudniać bo mają takie widzi misie.
Pozdrawiam :)
 
 
margolcia



Imiê: Paula
Do³±czy³a: 18 Lip 2009
Posty: 2
Sk±d: z bajki

Wys³any: 2009-07-18, 19:51   

Gabcia:* napisa³/a:
Człowiek nie jest istotą niedoskonałą

Gabi,podwojne zaprzeczenie-nie jest niedoskonaly-czyli jest goskonaly <dokuczacz>
Zaczynam od czepiania sie,wiec pewnie podpadne <strach> <głupek>
 
 
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-07-18, 21:58   

Cytat:
Dziwne podejście kogoś kto sam mnie tu zaprosił z innego forum, gdzie też pisałam ukośnie...zresztą robię to od 5 lat.
Inną kwestią jest regulamin forum, w którym nie ma wzmianki na ten temat [no chyba że zaraz dopiszecie] bo i takie przypadki się zdarzały :D ...

Kod:
5. Zabrania się używania w postach setek znaków zapytania, znaków specjalnych oraz nadmiernej ilości emotikon. Niemile widziane jest pisanie wielkimi literami, gdyż nikt nie lubi jak się na niego krzyczy. Nieuzasadnione powiększanie, kolorowanie, pogrubianie czcionki również zalicza się do zjawisk sprzecznych z regulaminem.


Napisane jest o tylko pogrubianiu, racja. Ale w grę wchodzi także podkreślanie i pisanie kursywą. Zaraz to dopiszę, więc już od zaraz będzie to brane pod uwagę.
Kod:

5. Zabrania się używania w postach setek znaków zapytania, znaków specjalnych oraz nadmiernej ilości emotikon. Niemile widziane jest pisanie wielkimi literami, gdyż nikt nie lubi jak się na niego krzyczy. Nieuzasadnione powiększanie, kolorowanie, pogrubianie, podkreślanie czcionki, dodawanie kursywy również zalicza się do zjawisk sprzecznych z regulaminem.


Teraz lepiej?

margolcia, winę biorę na siebie, gdyż zagadałem Naszą administratorkę w tym momencie jak to pisała. Więc poprawiam posta i jest już wszystko ok :)
 
 
Dzika_kotQa
mmmrrraaauuu




Imiê: Renia
Wiek: 113
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 26
Sk±d: z brzuszka mamusi!

Wys³any: 2009-07-19, 10:57   

A ja mam na to tylko jedną odpowiedź :|
Dzika_kotQa napisa³/a:
Inną kwestią jest regulamin forum, w którym nie ma wzmianki na ten temat [no chyba że zaraz dopiszecie] bo i takie przypadki się zdarzały :D ...

No i jeszcze to...
Dzika_kotQa napisa³/a:
życie forumowa też może być przewrotne, i są osoby które lubią je utrudniać bo mają takie widzi misie.

Nie chce mi się nic więcej pisać bo widzę że to sensu większego nie ma, swoją opinię na ten temat wyraziłam... a takie Twoje zachowanie jest niczym innym jak "humorkami nastolatka".
Pozdrawiam.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: