/


Poprzedni temat «» Następny temat
Tradycyjne listy
Autor Wiadomo¶ć
mirinda



Imię: Agata
Doł±czyła: 03 Lut 2014
Posty: 2
Sk±d: DÄ…rowa GĂłrnicza

Wysłany: 2014-02-03, 21:14   Tradycyjne listy

Ostatnio dużo o tym myślałam.
Kiedyś ludzie pisali ze sobą listy. Kilka lub kilkanaście dni czekali na odpowiedź, a w listach umieszczali swoje uczucia. Czuś zapach papieru, widzieć słowa, które wyszły spod ręki całkowicie obcej osoby. Co sądzicie o takiej korespondencji? Nie chcielibyście wymieniać się listami z całkowicie obcą osobą?
 
 
Juki



Imię: Beata
Wiek: 28
Doł±czyła: 22 Sty 2014
Posty: 46
Sk±d: WrocĹ‚aw

Wysłany: 2014-02-05, 11:30   Re: Tradycyjne listy

mirinda napisał/a:
Co sÄ…dzicie o takiej korespondencji?


Ja uwielbiam listy i do tej pory koresponduję z niektórymi osobami z innego kraju :) Widok czegoś nowego w skrzynce, otwieranie koperty i czytanie listu sprawia mi wielką radość.


mirinda napisał/a:
Nie chcielibyście wymieniać się listami z całkowicie obcą osobą?


Hmm czasem koresponduję z osobami, z którymi wcześniej zamieniłam tylko kilka zdań :)
 
 
Szkolnis_pl
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-06, 18:49   

Moim zdaniem jest to bardzo klimatyczne i szkoda ze w dzisiejszych czasach tak mało osób decyduje sie na pisanie tradycyjnych listów. teraz mamy e-maile lub portale społecznościowe,dzięki którym wiemy wszystko o każdym.
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imię: Damian
Wiek: 28
Doł±czył: 13 Lip 2012
Posty: 162
Sk±d: Lubelskie

Wysłany: 2014-03-11, 23:12   

też utrzymuje kontakt z kilkoma osobami zza granicy pisząc listy ;) teraz w erze nowych technologii gdzie można pogadać z drugą osoba przez skype zamiast męczyć się pisząc list, kontynuowanie tego sposobu komunikacji jest może nie na czasie ale bardzo przydatne i z pewnością nikomu nie będzie przeszkadzał list w skrzynce, a może wywołać wiele uśmiechu czytanie niektórych słów po kilkanaście razy zamiast usłyszeć je tylko raz przez kamerki ;) jak pisała Beata otrzymanie listu wywołuje wiele radości a nawet niekontrolowanego uśmiechu :)
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
dwukropek



Imię: Ewela
Doł±czyła: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wysłany: 2014-06-16, 20:17   

Muszę przyznać, że nie dość, że nie piszę tradycyjnych listów to nawet nigdy nie tworzę bardziej rozbudowanych maili. Zdecydowanie wolę rozmowę tu i teraz, a nie wymienianie się poglądami, czy ostatnimi wydarzeniami w ten sposób.
 
 
Marcin87



Imię: Marcin
Doł±czył: 05 Lip 2014
Posty: 16
Sk±d: Olsztyn

Wysłany: 2014-07-09, 17:52   

To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.

WejdĹş na tÄ… stronÄ™: http://zlokalizujtelefon.pl/?ref=be99e60e

Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: