/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Torby podróżne na kółkach / plecaki
Autor Wiadomo¶æ
mateush



Imiê: Mateusz
Do³±czy³: 02 Sie 2012
Posty: 1
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-08-02, 12:57   Torby podróżne na kółkach / plecaki

Witajcie.
Od października zaczynam studia, kolejny etap w moim życiu, i w związku z tym, że październik zbliża się może jeszcze nie tak na sto procent, ale powoli,powoli, a ja nie chciałbym zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, toteż zastanawiam się nad zakupem torby podróżnej na kółkach (nie walizki) oraz wygodnego plecaka.
Torba musi mieć jakieś pewnie minimum 80l, ponieważ musi się mieścić do niej parę rzeczy, głównie ubrania i takie tam. Fajnie byłoby, gdyby był zrównoważony stosunek jakości do ceny, jako że jest to moja pierwsza torba a i fundusze dość okrojone, to niech będzie w cenie 90-150 PLN. O ile uda się jakąś sensowną znaleźć.
Myślałem o czymś takim, aczkolwiek nie jestem zainteresowany kolorem czerwonym, a innego gość nie posiada.
A plecak? No chodzi mi przede wszystkim o to, żeby był wygodny, pojemny. Znaczy taki big big być nie musi. Dobrze byłoby, gdyby miał przegrodę na laptopa. Co prawda mam osobny pokrowiec na komputer, ale jeśli byłoby w plecaku wszystko, no to git. Cena również gdzieś tak 100-150.
Może macie jakieś doświadczenia z tym związane? Coś polecacie? Najlepiej byłoby linki z allegro z możliwością zakupu, ale innymi również nie pogardzę.
Za udzielone rady, wskazówki, dziekuję
 
 
lopezhot



Imiê: Jack
Wiek: 35
Do³±czy³: 14 Gru 2013
Posty: 1
Sk±d: Opole

Wys³any: 2013-12-14, 14:25   Torby podróżne

Ja przy wyborze swojej torby podróżnej kierowałem się ceną bo podobnie jak Ty jestem studentem. Niestety mam niemiłe doświadczenia związane z serwisem aukcyjnym dlatego zdecydowałem się na zakup w jakimś sklepie gdzie oferują tanie walizki, torby podróżne itp. i mój wybór padł na niedrogą, a w miarę porządną torbę marki Airtex



Co do wyboru plecaka, w którym przenoszony miałby być laptop to polecam się rozejrzeć w sklepach dla DJ, oferują tam właśnie plecaki dedykowane pod transport tego typu sprzęta ;)
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-12-15, 12:31   

Kiedyś może i bywały problemy z zakupem odpowiedniej torby, plecaka, ale dzisiaj już jest wszystko w sklepach,ostatecznie mamy ten XXI wiek i weszliśmy do Europy ;) Niestety czasami trzeba się jednak troszkę nachodzić, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, ale wydaje mi się, że stabilniejsze są jednak walizki na kółkach - nic się nie zniszczy,na przemoknie itd. zawsze można postawić pionowo gdzieś za komodą,stafą, żaden brud,kurz też się nie dostanie do wewnątrz.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-12-19, 11:21   

A ja myślę, że torba na kółkach jest równie praktycznym rozwiązaniem, nawet się więcej zmieści niż do walizki ;)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: