/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Prostytucja
Autor Wiadomo¶æ
Piccola
duende del sur!




Imiê: Cornelia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 32
Do³±czy³a: 23 Lip 2009
Posty: 134
Sk±d: Al-Andalus

Wys³any: 2010-05-08, 00:25   

Właściwie to ja nie oceniam. Nie można generalizować mówiąc 'Wszystkie prostytutki są złe' nie znając sytuacji każdej jednej z nich...
Ja sama jednak na pewno bym się na to nie zdecydowała, lub też tylko w ostateczności np. dla dziecka. Na pewno nie dlatego żeby szybko zarobić na ciuchy i kosmetyki.
Szanuję się i do łóżka idę tylko z osobą, którą kocham.
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-05-08, 18:33   

Joana napisa³/a:
Szanuję się i do łóżka idę tylko z osobą, którą kocham.

Wszyscy w koło tylko powtarzają szanuję się.

Może to dziwnie zabrzmi, ale czy prostytutka nie może się szanować? Może, przynajmniej uważa że ,się szanuję.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Piccola
duende del sur!




Imiê: Cornelia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 32
Do³±czy³a: 23 Lip 2009
Posty: 134
Sk±d: Al-Andalus

Wys³any: 2010-05-08, 23:50   

SzanujÄ…ca siÄ™ prostytutka?
Szanujący się człowiek nie traktuje w ten sposób swojego ciała. To się zupełnie mija z pojęciem szacunku.
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2010-05-09, 12:59   

Nie powiem, że prostytutki są złe, ani, że są dobre.

Nie znam żadnej osobiście. Słyszałam różne powody tego, że nimi zostały. Te prostytutki co chciały po prostu szybko zarobić kasę na swoje potrzeby potępiam. Wiadomo, że w naszym kraju łatwo o pracę nie jest, a jeśli już jakaś jest to płaca nie jest za ciekawa, ale myślę, że na pewno by znalazły coś ciekawszego od prostytucji. Teraz prawie wszędzie stawiane są wymagania, a jako prostytutka co musisz umieć? No właśnie. I dlatego idą na łatwiznę.

Kobiety, które np. mają chore dziecko, potrzebuję dużych pieniędzy na operację czy leczenie podziwiam, że wybierają taką formę zarobku. No może nie podziwiam, ale nie potępiam, bo sama nie wiem czy w takiej sytuacji, kiedy dziecko może mi umrzeć nie poszłabym pracować jako prostytutka.
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-05-09, 19:43   

Ja znam 2 w miarę dobrze. mnóstwo tak z widzenia .

Jak dla mnie ostatnio jest bez różnicy czy dziewczyna zarabia w ten sposób na rodzinę czy po prostu wdaję tą kasę na inne rzeczy..

jakoś nigdy nie potępię takich pań. Jeśli wybrał taki zawód, zawód swoim ciałem. To niech się w to bawią. I tak wcześniej czy później będą żałować, podjętych wcześniej decyzji :)
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-05-22, 09:47   

moze i smieszne ze ja gosc sie wypowiadam i mowie takie cos ale prostytutki tyle moga miec chorob nie wiem ja sie dziwie gosciom ktorzy ida zeby sobie ze tak powiem pobzykac bog wie z kim itd. tak samo jak to sie mowi idzie sie do burdelu zeby stracic prawictwo z dziwka no bez jaj ludzoe..
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-05-23, 12:14   

ciapek napisa³/a:
. tak samo jak to sie mowi idzie sie do burdelu zeby stracic prawictwo z dziwka no bez jaj ludzoe..


Nom to akurat moim zdaniem jest śmieszne..
Nom ale sÄ… tacy ludzie co tak robiÄ….
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
vicky




Imiê: Martucha
Do³±czy³a: 14 Mar 2010
Posty: 214
Sk±d: StÄ…d

Wys³any: 2010-05-26, 20:21   

Joana napisa³/a:
SzanujÄ…ca siÄ™ prostytutka?
Szanujący się człowiek nie traktuje w ten sposób swojego ciała. To się zupełnie mija z pojęciem szacunku.


Ale jak traktują swoje ciało? A czy osoba paląca też dobrze traktuje swoje ciało? Narkoman?
Tu chodzi o szacunek do siebie, swoich wartości, ideałów.
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-05-27, 14:33   

ogolnie to mi to jest obojetne czy sie puszcza za darmo czy bierze za to kase.. szczerze kazdy robi ze swoim zyciem to co chce..

ciapek napisa³/a:
ja sie dziwie gosciom ktorzy ida zeby sobie ze tak powiem pobzykac bog wie z kim itd.

i to sie chwali.. mam kumpli ktorzy chodza z przyzwyczajenia i dlatego ze lubia.. dziwne..

ja tam nie mam wsrod znajomych zadnych dziwek lub przepraszam prostytutek i ciesze sie bardzo.. bo takich "kolezanek" nie chce miec
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-05-27, 18:41   

anioÅ‚ek napisa³/a:
bo takich "kolezanek" nie chce miec

Ok, może nie chcesz. Ale takie osoby się niczym od nas nie różnią :)
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
vicky




Imiê: Martucha
Do³±czy³a: 14 Mar 2010
Posty: 214
Sk±d: StÄ…d

Wys³any: 2010-05-27, 21:47   

A gorzej mieć koleżankę prostytutkę, czy koleżankę która daje za spodnie?perfumy?
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2010-05-27, 22:45   

Nielegalna napisa³/a:
Ok, może nie chcesz. Ale takie osoby się niczym od nas nie różnią

ale ja wiem o tym doskonale.. sa mi obojetne.. nie ma kryteriow kto lepszy kto gorszy..
vicky napisa³/a:
gorzej mieć koleżankę prostytutkę, czy koleżankę która daje za spodnie?perfumy?
hehe dobre sobie jak dla mnie to prostytutka jest lepsza bo przynajmniej (w wiekszosci) do dojzala kobieta a nie gowniara szukajaca urozmaicenia w zycio basdz akceptacji spoleczenstwa
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-05-28, 09:04   

Ale osobiście ja sama bym nie chciała mieć takiej koleżanki prostytutki.. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-05-28, 09:34   

Cytat:
i to sie chwali.. mam kumpli ktorzy chodza z przyzwyczajenia i dlatego ze lubia.. dziwne..

ja tam nie mam wsrod znajomych zadnych dziwek lub przepraszam prostytutek i ciesze sie bardzo.. bo takich "kolezanek" nie chce miec


hahahah no bez jaj dziewczyny czym tu sie chwali xdd
tu jest chyba co wspolczuc xdd
 
 
Safari




Imiê: Adrian
Do³±czy³: 09 Sie 2009
Posty: 182
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2010-05-28, 16:16   

Prostytutką nie zostaje się z wyboru tylko z przymusu, choć są też takie z własnej woli. Niedaleko mnie, tak ok 15 domów mieszkają takie panie, co lepsze matka, córka i siostra, a tatuś jest alfonsem. Jeździ sobie wypasionym samochodem i jest obwieszony złotem, smutna prawda. Aha a jak nie wyrobią dziennej normy i przynoszą zbyt mało pieniędzy są bite. Są też dziewczyny porywane i wywożone do zagranicznych burdeli, tam na samym początku przebywają w domu tresury, są bite, kilka razy dziennie gwałcone i uzależnia się je od heroiny bo w tedy nie mogą uciec, jeśli jednak wiedzą że i tak przyjdzie z powrotem po działkę. Informacje posiadam z reportaży i filmów dokumentalnych, żeby nie było że pracuję w tej branży :D Nie chciałbym mieć nic wspólnego z taką kobietą, koleżanka, sąsiadka tym bardziej dziewczyna, nie ma mowy.
Co sądzę o prostytutkach z własnego wyboru? to samo, kobieta która nie potrafi się szanować, jest wstanie puszczać się za pieniądze. Może i dużo zarabiają lecz uważam że lepiej sprzątać za marne 1300zł niż puszczać się za grubą kasę. Kobieta która choćby nawet raz uprawiała seks za pieniądze na zawsze pozostanie już dziwką.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: