/

Szamba betonowe Przeworsk https://lakihurt.pl TKwood.pl meble na wymiar
Poprzedni temat «» Nastêpny temat
włosy łonowe wystające z majtek
Autor Wiadomo¶æ
malgosia1212



Imiê: maÅ‚gosia
Do³±czy³a: 15 Sty 2013
Posty: 2
Sk±d: Rzeszów

Wys³any: 2013-01-15, 22:32   wÅ‚osy Å‚onowe wystajÄ…ce z majtek

Cześć dziewczyny
Mam 12 lat. Jeszcze nie rosną mi włosy łonowe ale wiem że niedługo zaczną. Nie chce ich golić w tak młodym wieku jednak co tydzień chodzę na basen więc nie chce żeby mi coś tam wystawało dlatego mam do was parę pytań.
1. W jakim wieku zaczęły wam rosnąć pierwsze włosy łonowe ?
2. Czy na początku włosy rosły wam tylko na środku wzgórka łonowego i na wargach sromowych i czy na początku były one krótkie (opiszcie gdzie one się najpierw pojawiały a gdzie później)
3. W jakim wieku włosy zaczęły wam rosnąć na całym wzgórku łonowym i na całej szerokości majtek miedzy udami ?
4. W jakim wieku włosy zaczęły wam wystawać z majtek ?
5. Odkąd zaczęły wam rosnąć włosy łonowe to czy od początku goliłyście je do stroju kąpielowego a jeśli nie to kiedy zaczęłyście tzn. jak rosły już na całym wzgórku czy dopiero jak wystawały one z majtek ?
6. Zawsze goliłyście wszystkie włosy na zero czy tylko te które wystawały z majtek ?
7. Czy kiedykolwiek do stroju kąpielowego nie zgoliłyście włosów łonowych ?
8. Czy ktoś kiedykolwiek mógł zobaczyć wasze wystające włosy łonowe z majtek ?
9. włosy łonowe wystające z majtek?
 
 
Lidia




Imiê: Lidia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 27 Gru 2012
Posty: 83
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-15, 22:56   

U każdego pojawiają się w innym czasie więc pytanie o wiek nic ci nie da. Porozmawiaj z mamą, to do niej powinnaś kierować takie pytanie. Ale jak już to ogól tylko te wystające z majtek, w twoim wieku nie powinnaś za bardzo podrażniać tych okolic.
_________________
"...Każdy chce mówić, nie każdy potrafi słuchać..."
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-18, 11:16   

Lepiej zgolić jeśli będziesz miała, niż chodzić jak szympans, bo serio to mało apetyczny widok gdy idzie sobie dziewuszka, a w dolnych partiach jej ciała widniej gąszcz.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
BlueSeeker
Smile!




Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 05 Sty 2013
Posty: 122
Sk±d: Gliwice

Wys³any: 2013-01-18, 11:45   

cygaretka napisa³/a:
serio to mało apetyczny widok gdy idzie sobie dziewuszka, a w dolnych partiach jej ciała widniej gąszcz.

;)
_________________

 
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2013-02-04, 09:45   

Póki ich nie masz to się nie przejmuj, a jak już będą to gól tylko te wystające, bo też sądzę że to jeszcze nie czas, na golenie całości.
_________________
Blog na każdy temat
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-02-11, 09:58   

Ojej ile szczegółowych pytań, kompletnie nie pamiętam jak to u mnie było:) Nie wiadomo jak będziesz miała zarost, być może martwisz się na wyrost!:)
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-03-06, 09:06   

ja też nie pamiętam w jakim wieku wyrosły mi pierwsze włosy łonowe, ale wiem, że było do bardzo uciążliwe do momentu kiedy nie zrobiłam sobie zabieg depilacji laserowej teraz już mam z włoskami spokój, ale jak jeszcze nie miałam to pamiętam, ze one chyba nawet jak ogoliłam to za 12 godzin już zaczynały się przebijać przez skórę :/
 
 
jadziula



Imiê: Jadzia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 54
Do³±czy³a: 22 Sty 2013
Posty: 36
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-03-06, 12:03   

jak beda bardzo widoczne to bedziesz pewnie i tak je golic
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-03-06, 21:23   

Cytat:
1. W jakim wieku zaczęły wam rosnąć pierwsze włosy łonowe ?
2. Czy na początku włosy rosły wam tylko na środku wzgórka łonowego i na wargach sromowych i czy na początku były one krótkie (opiszcie gdzie one się najpierw pojawiały a gdzie później)
3. W jakim wieku włosy zaczęły wam rosnąć na całym wzgórku łonowym i na całej szerokości majtek miedzy udami ?
4. W jakim wieku włosy zaczęły wam wystawać z majtek ?
5. Odkąd zaczęły wam rosnąć włosy łonowe to czy od początku goliłyście je do stroju kąpielowego a jeśli nie to kiedy zaczęłyście tzn. jak rosły już na całym wzgórku czy dopiero jak wystawały one z majtek ?
6. Zawsze goliłyście wszystkie włosy na zero czy tylko te które wystawały z majtek ?
7. Czy kiedykolwiek do stroju kąpielowego nie zgoliłyście włosów łonowych ?
8. Czy ktoś kiedykolwiek mógł zobaczyć wasze wystające włosy łonowe z majtek ?



Ad. 1 Bardzo wcześno, może przed 12 r ż w ogóle ja bardzo szybko zaczełam dojrzewać.
Ad. 2 Nie pamiętam. Ale myślę że najlpierw pojawiają się bliżej warg sromowych. Ponieważ włosy zaiste mają chronić czy coś w tym stylu a dopiero potem się rozprzestrzeniają.
Ad. 3 Też jakoś wcześno, ja należę do tych bujnoczupryniastych.
Ad. 4 Podobnie jak w 3.
Ad. 5 Włosy trzeba zacząć golić wtedy gdy je widać.
Ad. 6 Chyba raczej te wystające, raz na jakiś czas jednak ze względów higienicznych wolę oglić na zero.
Ad. 7 Raczej nie. Jestem w bikini = wcześniejsza depilacja.
Ad. 8 Nie nigdy.

Jeszcze radziłabym ci żebyś nie goliła tamtych włosów maszynką. Bo maszynka + włosy to jak amfetamina. Przez chwilę jest dobrze a potem jeszcze gorzej. Poleciłabym ci kremy do depilacji, po nich włosy nie stają się twardsze i gęstsze niż w przypadku maszynki i tak szybko nie odrastają.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-03-08, 10:23   

Ale nie wszyscy mogą kremów używać. Ja np. mam podrażnienia straszne od kremów depilacyjnych i mnie swędzi wszystko.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-03-08, 11:30   

No tak to jest właśnie minus. Ale są też kremy delikatniejsze które tak nie podrażniają.
 
 
panda



Imiê: Julia
Wiek: 36
Do³±czy³a: 09 Kwi 2013
Posty: 19
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-04-09, 22:54   

Ja na początku przycinałam, później już zaczęłam golić. Jednak ze względu na to, iż czułam się po prostu nie komfortowo taka zarośnięta robiłam to regularnie i skóra strasznie była podrażniona. Teraz wszystko depiluje i jest ok ;>
Nie zaczynaj od razu od golenia póki na prawdę nie będzie takiej potrzeby. Poczekaj,aż rozrosna się na uda :)
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-04-10, 12:06   

Moja dziewczyna (super młoda nie jest, ale stara też nie) poszła sobie w technikum na laserowe usuwanie włosów... i nie ma żadnego problemu... a i ładnie wygląda :P
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-04-10, 13:46   

Tak ale taki zabieg to wydatek rzędu 300-400 zł. A jeden nie wystarczy trzeba go powtó0rzyć jakieś 3 razy, albo i więcej jak włosy są grube. A swoją drogą nie zastanawiałeś się skąd twoja dziewczyna na to miała?
 
 
panda



Imiê: Julia
Wiek: 36
Do³±czy³a: 09 Kwi 2013
Posty: 19
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-04-10, 17:22   

iblue napisa³/a:
poszła sobie w technikum


Więc pewnie sobie zarobiła. Albo miała kaskę z praktyk. A z resztą co za różnica skąd miała? A co do samego zabiegu to się robi go raz, a po pół roku trzeba powtórzyć. Ma sie na jakieś 4 lata spokój ;o
A też takie strasznie drogie to nie jest.Co prawda, sumując to nie jest już tak mało, ale porównując z tym co przez te 4 lata wydałoby się na kremy, woski, golarki i ilość poświęconego na to czasu to się opłaca.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: