/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
psycholog dziecięcy Warszawa
Autor Wiadomo¶æ
SÅ‚onek




Imiê: Vanirr
Do³±czy³a: 02 Maj 2010
Posty: 91
Sk±d: Okolice Lublina

Wys³any: 2010-06-27, 19:00   wychowanie dziecka

psycholog dziecięcy Warszawa twierdzi, że są różne dzieci nie ma się tym co przejmować. A Ty jakim byłaś dzieckiem - Rozgadanym, nieśmiałym... Jakieś śmieszne historie z dzieciństwa? Ja np. uwielbiałam tapety dla dzieci i rodzice musieli kilka razy je zmieniać zamiast kupować Książki dla dzieci i gry dla dzieci.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-06-28, 11:19   

Aaa ja byłam jak to mi mama mówiła roztrzepanym dzieckiem wszędzie mnie słychać, wszędzie mnie pełno, zawsze wesoła i zostało mnie to, że mnie pełno i wszędzie słychać do dzisiaj. Jakieś śmieszne historie z dzieciństwa mam jedno jak mi mama opowiadała jak się modliłam jak byłam mała. Tata zawsze wracał z pracy i kupował taki napój kaskada może ktoś z was wie co to jest bo aktualnie tego teraz nigdzie nie ma, no ale modliłam się tak: "Panie Boże dopomóż żeby mój tatuś przywiózł mi kaskade z pracy i dużo dużo słodyczy amen".
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Babol
Zielonooka




Imiê: Kamila
Do³±czy³a: 24 Cze 2010
Posty: 127
Sk±d: z domku.

Wys³any: 2010-06-28, 18:08   

Jakim byłam dzieckiem? :P Spokojnym, nieśmiałym i cichym, ale też bardzo radosnym :D
_________________
-Dlaczego Ty jesteÅ› taka wyjÄ…tkowa?
- Bo 90% mnie to choroba psychiczna a 10% głupota, a reszta ma odwrotne proporcje.
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-06-28, 18:10   

z tego co mi wiadomo, to o dziwo byłam nieśmiała i cicha. Aż trudno teraz w to uwierzyć :P
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2010-06-29, 11:18   

a ja zawsze bylam cicha i raczej do tej pory mi to zostalo wolalam bawic sie sama niz z kim ;p
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2010-06-29, 18:20   

ja w młodości zawsze potrzebowałam towarzystwa. pomimo swej wielkiej nieśmiałości potrafiłam podejśc do jakiegoś innego dziecka i zacząc z nim rozmowę. ale byłam też strasznie cicha - całkowite przeciwieństwo siebie dzisiejszej.
 
 
Anowi




Imiê: Iwona
Do³±czy³a: 26 Wrz 2009
Posty: 80
Sk±d: :)

Wys³any: 2010-07-01, 16:06   

jak byłam mała to nie potrafiłam sama wyjść z łóżeczka bo się bałam :) podobno byłam spokojna, grzeczna najspokojniejsze dziecko w rodzinie
 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2010-07-15, 15:41   

Ja podobno jak miałem te 1,5-3 lat, to nie pozwoliłem się wziąć na ręce nikomu innemu, niż mamie ;p Jak ktoś inny próbował mnie chwycić, nawet tata, to był jeden wielki ryk ;p

A no ale podobno byłem też taki, że nie dałem sobie w kaszę dmuchać, jeśli ktoś mnie denerwował, to bez wahania mu sypnąłem ;) Mój tata do teraz się śmieje, jak wspomina sytuację, gdy miałem chyba 2 lata i moja 5-o letnia kuzynka (warto dodać, że była chyba 2 razy większa ode mnie; zresztą do teraz jej to zostało ;p ) została przeze mnie brutalnie pobita, gdy zaczepiała mojego brata, który notabene jest w jej wieku.. ;p
_________________
 
 
vous




Imiê: Sylwia
Do³±czy³a: 24 Lis 2010
Posty: 225
Sk±d: Opole

Wys³any: 2010-12-10, 20:48   

Pamiętam, że byłam bardzo, bardzo niesmiała. Po tej cesze została tylko wrażliwość.
 
 
VooDoo
Pan Parapsycho




Imiê: Mateusz
Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Maj 2010
Posty: 316
Sk±d: Tarnobrzeg/Bydgoszcz

Wys³any: 2010-12-11, 11:34   

Ponoć bardzo grzeczny, cichy i nieśmiały co pozostało do dziś.
 
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2010-12-12, 15:47   

Ja byłam taka 'kochana'. Lubiłam się do wszystkich przytulać. Szybko też się rozwijałam i byłam zawsze dojrzalsza, bo całe dzieciństwo spędziłam z dorosłymi. A zabawnych historyjek znam mnóstwo.
Np. gdy uczyłam się mówić, prowadziłam z babcią taki dialog (nie mam pojęcia, skąd to znałam):
B- Z kim będziesz, jak będziesz duża?
J- Z babciÄ…!
B- A rodzice gdzie pojadÄ…?
J- W pizdu!
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
asia




Imiê: Asia
Do³±czy³a: 14 Wrz 2010
Posty: 400
Sk±d: gdzies tam

Wys³any: 2010-12-15, 13:31   

z tego co wiem to byłam bardzo grzeczna na początku a potem już coraz bardziej rozbrykana ;d
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2010-12-15, 14:27   

Oj ze mną nie mieli tak łatwo ;) Ogólnie byłam bardzo żywiołowym dzieckiem i wszędzie mnie było pełno. Z nogą w gipsie potrafiłam włazić na drzewa <hahaha> Aczkolwiek słuchałam się rodziców. Taki mały diabełek byłam,o! ;)
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
Aspołeczny
Yy?




Imiê: n/n
Wiek: 39
Do³±czy³: 15 Gru 2010
Posty: 379
Sk±d: PoniekÄ…d SkÄ…dinÄ…d

Wys³any: 2010-12-21, 18:17   

Ponoć od dzieciaka wykazywałem niechęć do wszystkiego i do wszystkich. Miałem swój "mały świat" do którego tylko kilka osób miało dostęp. Przede wszystkim byłem bardzo nerwowy (co z resztą zostało mi do teraz) i jakoś nie umiałem się przyznać do porażki. Zamiast się z rówieśnikami "bawić" ciągnęło mnie zawsze do starszych "kumpli" .. wiadomo pierwszy alkohol, pierwsze papierosy pierwsza próba dragów.
Tak czy siak ponoć "czarna owca" i "Aspołeczny diabeł" jak to babcia mówi ;)
_________________
TrisH UC :* <3m siÄ™>
"..wole być głupi i ślepy niż mądrym i jebnięty - pełnym pędem wchodzę w każde zakręty kręte.."
 
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2010-12-21, 19:52   

User, ale ładnie Cię babcia nazywa :D Ten mały świat to chyba do dziś dnia Ci pozostał i ta nerwowość? ;p
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: