/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
psycholog dziecięcy Warszawa
Autor Wiadomo¶æ
Aspołeczny
Yy?




Imiê: n/n
Wiek: 39
Do³±czy³: 15 Gru 2010
Posty: 379
Sk±d: PoniekÄ…d SkÄ…dinÄ…d

Wys³any: 2010-12-21, 19:54   

Cytat:
Ten mały świat to chyba do dziś dnia Ci pozostał i ta nerwowość? ;p

Nie no co ty akurat co do małego świata to nie przeczę - lubię mieć swój hermetyczny "mały świat" ;)
Co do nerwowości - no ale już nie tak jak kiedyś ;) Kiedyś wszystko powodowało atak agresji. A na dzień dzisiejszy już się hamuję. <cwaniak> ;>
_________________
TrisH UC :* <3m siÄ™>
"..wole być głupi i ślepy niż mądrym i jebnięty - pełnym pędem wchodzę w każde zakręty kręte.."
 
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2010-12-21, 20:10   

User napisa³/a:
lubię mieć swój hermetyczny "mały świat"

Hehe,to bardzo dziwnie zabrzmiało :D
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
Abarth
Terror. :D




Imiê: Radek
Do³±czy³: 26 Lip 2009
Posty: 368
Sk±d: Å»ywiec

Wys³any: 2010-12-22, 13:54   

Ze mnie to był sadysta. :D Moja siostra miała lalkę i to laleczkę sobie "zapożyczyłem" wpadłem do kuchni w mojej babci domu i zabrałem ketchup polałem tą lalkę i niby że ją tak mocno skatowałem a po całej akcji lalka wylądowała w świeżo wypranych ręcznikach. :D Raz wziąłem kota wyciągnąłem go na pierwsze piętro i nim rzuciłem, ładnie podobno poleciał. ;) A jak poszedłem do lekarza i chciał mi zrobić zastrzyk to mu powiedziałem spadaj Ciulu. Ogólnie było mnie pełno, zawsze coś narobiłem.
_________________
Nadzieje dał mi Bóg, Matka miłość, Ojciec siłę to nie czekam na cud w kolejce po zasiłek.
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2010-12-24, 19:20   

byłam cicha, grzeczna, nieśmiała.
 
 
Fragles




Imiê: Mirek
Do³±czy³: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wys³any: 2011-01-22, 09:15   

Z tego co wiem to byłem bardzo grzecznym dzieckiem, spokojnym i bardzo wstydliwym.. :D

Abarth napisa³/a:
Moja siostra miała lalkę i to laleczkę sobie "zapożyczyłem" wpadłem do kuchni w mojej babci domu i zabrałem ketchup polałem tą lalkę i niby że ją tak mocno skatowałem a po całej akcji lalka wylądowała w świeżo wypranych ręcznikach. :D


hahaha XD ostro ;p
_________________
;]
 
 
aniołek




Imiê: Sara
Do³±czy³a: 14 Lis 2009
Posty: 457
Sk±d: z nieba

Wys³any: 2011-01-22, 19:37   

Abarth napisa³/a:
Ogólnie było mnie pełno, zawsze coś narobiłem.

ze mną było tak samo.. jeszcze jak mówić i chodzić nie umiałam to zawsze jakoś udało mi się jakoś wypaść <bezradny> z łóżeczka, przegryźć język, itd.. w późniejszym wieku 5-10 lat było chodzenie i spadanie z drzew, kilka razy rozwalona głowa (raz porządnie o kowadło się uderzyłam podczas zabawy z kuzynką), sypanie soli do cukru, perfumowanie świnki morskiej, itd itp..

a rodzicom to wszystkie kryształy ze ślubu pobiłam, bo zachciało mi sie po szafach chodzić <bezradny>
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-02-25, 21:17   

Jak byłam młodsza to byłam bardziej śmielsza niż tera jestem, bo teraz jestem nieśmiała. kiedyś nawet powiedziałam wierszyk na festynie teraz bym nigdy nie powiedziała przy ludziach.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Jubar



Imiê: ---
Do³±czy³: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wys³any: 2011-02-27, 12:19   

Ja byłem małym psują. Albo rysowałem po ksiazkach długopisem albo mazakiem. Pamiętam jak z siostrą jak jeszcze byliśmy mali wsypaliśmy całą karmę dla rybek do akwarium wujka. 2 dni zajęło mu jego czyszczenie. :D Afera z klockami lego też była, jak zapchałem nimi magnetowid. Wszyscy to mnie normalnie kochali....
Co do czasów podstawówki byłem bardzo nieśmiały i nie miałem wielu kolegów. Potem to się jakoś unormowało, chociaż nadal byłem cichy i zamknięty w sobie. Jakoś to przeżyłem.
 
 
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-04-05, 13:38   

Z tego co mama mi mówiła zawsze to wiem, że zawsze było mnie pełno nigdy nie słuchałam nikogo i darłam się strasznie i codziennie bardzo rano wstawałam..
musiałam mieć to co chciałam bo inaczej się darłam ;d
_________________
 
 
rafciq




Imiê: RafaÅ‚
Do³±czy³: 23 Lut 2011
Posty: 352
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2011-04-05, 20:26   

z tego co ja wiem byłem bardzo grzecznym i cichym chłopczykiem tylko jeść nie chciałem a później jak już podrosłem zawsze lubiłem sie kłocić z siostrą ;p
_________________
Moja pasja to mój rap pisząc opisuje ten liryczny świat. ...
 
 
kinia




Imiê: Kinga
Do³±czy³a: 17 Lip 2011
Posty: 320
Sk±d: JesteÅ›my

Wys³any: 2011-07-25, 14:57   

Hah :D z tego co mi wiadomo byłam strasznie niegrzeczna nie słucham i wszystko rozwalałam i tak mi zostało raczej do dzisiaj jestem trochę pyskata i potrafię wszystko zepsuć :D
_________________
Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2011-07-26, 15:47   

Trudno orzec. Trochę był ze mnie diabełek, trochę aniołek. To zależało od dnia.
Raz byłam do rany przyłóż, a następnego dnia pyskowałam, wszystko psułam.
Kobieta zmienną jest, nawet taka mała ;d
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2012-01-25, 14:16   

Jubar napisa³/a:
Ja byłem małym psują.

Ja w dzieciństwie też posiadałam tą niezwykłą zdolność niszczenia różnych rzeczy tak od ręki, niby przypadkowo. <bezradny> Na szczęście z tego wyrosłam.
_________________
Blog na każdy temat
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-02-20, 15:57   

Otwarta, roześmiana, grzeczna i spokojna. Ciapa trochę, lubiłam wyłazić na drzewa i z nich spadać :P Nie lubiłam się kłócić i zawsze mi się za to obrywało.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Aveyron




Imiê: Martyna
Do³±czy³a: 21 Lut 2012
Posty: 228
Sk±d: zewszÄ…d

Wys³any: 2012-02-23, 20:54   

Często zamykałam się w bibliotekach, ale to trochę poźniej. Dziwnym byłam dzieckiem, głośnym, wszędzie mnie było pełno, każdego miałam za przyjaciela, myślałam, że zostanę księżniczką i takie różne. A, no i oczywiście nikogo nie słuchałam, zawsze robiłam po swojemu, bawiłam się z chłopcami i wracałam do domu z rozwalonymi kolanami. Ach, wieki temu to było.
_________________
Jak to możliwe, dziwna dziewczyno,
że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?
Sylvia Plath
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: