/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
MiesiÄ…czka
Autor Wiadomo¶æ
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2013-01-22, 12:52   

Może i boli, ale za to można miętolić cycki jak ciepły agar. :crazy:
 
 
stokrotka_polna




Imiê: Lexie
Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2012
Posty: 91
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-01-22, 13:37   

a mnie raczej nie boli, a jak już to tylko trochę i chyba bardziej kręgosłup, co do obfitości to raczej mniej niż więcej i od 3 dnia tylko w ciągu dnia

przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne, więc może trochę mi pomogły i teraz tak nie cierpię :)
_________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi:)
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-01-22, 16:07   

Polecam Aulin, jak ręką odjął. Tylko to na receptę. Całe życie się strasznie męczyłam, wymiotowałam, prawie mdlałam i umierałam. Żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagały, nawet kilka na raz.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-22, 22:29   

Ja też używam ten Aulin, ale niestety u mnie przy bardzo mocnych bólach to niewiele pomaga.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-01-25, 12:15   

Nigdy nie miałam większych problemów z bólem, zwykle 2 tabletki pyralginy dobrze sobie radzą. Natomiast przez pewien czas ból był koszmarny i okazało się, że przyczyną była torbiel, więc dziewczyny, jeśli kiedyś nie miałyście przykrych dolegliwości przy okresie, a teraz macie, to lepiej się porządnie przebadać!
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-01-26, 10:27   

cygaretka napisa³/a:
Mnie przez pierwsze dwa lata nic nie bolało, a ostatnio to mam takie miesiączki, że przez dwa dni z łóżka nie mogę wyjść, bo tak mnie wszystko boli.


To tak samo jak ja miałam na początku zero bólu, od jakiegoś roku czy tam dwóch lat zwijam się co miesiąc z bólu, że masakra. Jedyne co mi pomaga na ból brzucha i krzyży wtedy to jest Ketonal ubóstwiam ten lek może i jest mocny, ale zawsze mi pomaga w ciężkich chwilach.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-01-27, 20:34   

Ja miesiączkę mam od trzeciej klasy podstawówki. Jestem wcześniakiem sześciomiesięcznym, a to są efekty leków na rozwój, które prawdopodobnie dostawałam.
Niestety w dalszym ciągu okres nie jest regularny, a ostatnio coraz bardziej bolesny. Do bólów brzucha dochodzi ból pleców. Żadne leki dostępne w aptece nie pomagają, jedyna nadzieja w lekarzu, który może przepisze mi coś mocniejszego.
O dziwo to dobre wyjście, o ile ktoś nie jest podatny na uzależnienia i nie boi się o efekty uboczne. Jeżeli środki ogólnodostępne nie pomagają, warto poprosić lekarza o mocniejsy lek.
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-01-28, 11:14   

Rozgadana napisa³/a:
cygaretka napisa³/a:
Mnie przez pierwsze dwa lata nic nie bolało, a ostatnio to mam takie miesiączki, że przez dwa dni z łóżka nie mogę wyjść, bo tak mnie wszystko boli.


To tak samo jak ja miałam na początku zero bólu, od jakiegoś roku czy tam dwóch lat zwijam się co miesiąc z bólu, że masakra. Jedyne co mi pomaga na ból brzucha i krzyży wtedy to jest Ketonal ubóstwiam ten lek może i jest mocny, ale zawsze mi pomaga w ciężkich chwilach.


A badałaś się ginekologicznie pod kątem torbieli? Bo u mnie właśnie tak było, na początku w ogóle nie odczuwałam, że mam okres, a ostatnie 2 lata był masakrą i comiesięcznym wycięciem kilku dni z życiorysu... A teraz po leczeniu znów mnie prawie nic nie boli.
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2013-01-28, 22:13   

dwukropek, nie sądziłam, że torbiel jajnika może być powodem aż tak silnego bólu o_O Kiedy ja miałam torbiel, to okresu nie miałam wcale.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-29, 10:06   

Ja mam za niedługo wizytę u ginekologa i mu powiem o tych bólach. Zobaczymy jak wyjdzie.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-01-29, 10:30   

dwukropek, ja mam pierwszy dzień z takim bólem a później już jest ok tak, że wydaję mi się, że to nie ma nic z tym wspólnego.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
myszak



Imiê: Hania
Do³±czy³a: 12 Gru 2012
Posty: 26
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2013-01-29, 15:15   

Ja od jakiegoś czasu mam takie okresy, że pierwszego dnia zawsze umieram.
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2013-01-29, 18:51   

Ja praktycznie teraz po urodzeniu syna nie odczuwam okresów. W sumie wcześniej też nie miałam z nimi większego problemu.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-01-30, 11:44   

No nie będę Wam wmawiać, że wszystkie macie torbiel jajnika, bo to by było z mojej strony niepoważne, tym bardziej, że nie jestem lekarzem ;-) Ale mnie też bolało podczas pierwszego dnia i często też w czasie owulacji, czułam takie kłucie chwilowe, jakby mi ktoś cyrkiel do jajnika wsadził :P
 
 
Pyskata.



Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 28 Kwi 2013
Posty: 24
Sk±d: SkÄ…dÅ›.

Wys³any: 2013-04-28, 19:50   

Okres jest dla mnie nielitościwy. Zawsze umieram z bólu. Zażywam silne tabletki, bo takie paracetamole nie działają. Kompres kompresem, działa na chwilkę. Zawsze mam przy sobie tabletkę w czasie tych dni,
_________________
Jeżeli jedna osoba cierpi na jakieś urojenie - nazywamy to chorobą psychiczną ale jeżeli grupa osób cierpi na to samo urojenie - nazywamy to religią.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: