/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Masturbacja :/
Autor Wiadomo¶æ
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-10, 15:38   

Kościół mówi, że masturbacja jest "niegodna człowieka". Ale dlaczego Kościół tak uważa, to nie wiem. W ewangeliach nie ma wzmianki o tym, a starego testamentu nie można traktować poważnie..
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-10, 20:21   

Ale katolik przyjmuje punkt widzenia Kościoła katolickiego, więc nie wiem w czym problem.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-08-11, 10:02   

Powie wam tak , mimo że w teori jestem katolikiem, w praktyce tylko zasady moralne z niego wykorzystuje, nic wiecej. bo to jest smieszne. wg koscioła małżeństwa nie powinny uprawiać nigdy seksu ale dzieci mieć powinny, co znowu jest smieszne, bo jakby były ciągle niepokalane poczęcia to ile było by tych jezusków ?
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-11, 10:26   

qwerasd1234, no to przyjmujesz zasady kościoła katolickiego czy uważasz je za śmieszne?
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-08-11, 15:29   

Uwazam je za śmieszne ;p
Bo ci co powinni dawać przykład, go nie dają,
jakby to było jedno słuszne wyznanie, to by bog sam im dał kase ,

W skrócie, Kościół jest spoko, kosciół natomiast jest to dobrze prosperująca Mafia.
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
Paweł16



Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 02 Sie 2012
Posty: 13
Sk±d: Bydgoszcz

Wys³any: 2012-08-11, 16:08   

Każdy prawdziwy chrześcijanin powinien czytać czasami Biblię i sam ją interpretować, bo według mnie Bo dał nam dobre prawo ale to nie znaczy że kościół je dobrze zinterpretował. kościół to tylko ludzie a ludzie się mylą bo przecież Bóg na pewno nie chciałby wypraw krzyżowych ani inkwizycji. Myślę że każdy powinien interpretować Biblię po swojemu i spowiadać się z tego co uważa za grzech lub zostało bezpośrednio zapisane np. w dekalogu.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-08-11, 16:37   

qwerasd1234, to jakim cudem jesteś katolikiem, skoro uważasz, że są śmieszne?
PaweÅ‚16 napisa³/a:
sam ją interpretować,

Mylisz się. Trzeba mieć sporo pokory i wiedzy, żeby dobrze zrozumieć biblię, sam tego nie osiągniesz, bo nie jesteś w stanie ogarnąć takiej całości. Po to jest Kościół i ludzie w nim, po to mają takie a nie inne wykształcenie i takie a nie inne święcenia i łaski, żeby ją zrozumieć.
PaweÅ‚16 napisa³/a:
przecież Bóg na pewno nie chciałby wypraw krzyżowych ani inkwizycji.

Poczytaj sobie o przyczynach, bo chyba masz błędny obraz.

Generalnie to diabeł tkwi w szczegółach,pycha też.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-08-11, 18:29   

Normalnie xd Zasad moralnych nigdy sie nie wyparłem, zyje w zgodzie z sumieniem, moge najezdzac na kosciół jako instytucje.
i teraz pytaie, jakie zachowanie jest lepsze, moje czy osoby ktora jest ave kosciół, ave dawanie do koszyczka, ale w glebi siebie to swinia, brak zasad, ale po co sie przejmowac , przeciez chodzi do koscioła.
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
Hajime
Sam sobie posmyraj




Imiê: Hajime
Wiek: 73
Do³±czy³: 25 Cze 2012
Posty: 52
Sk±d: Tokio

Wys³any: 2012-08-11, 21:07   

qwerasd1234 napisa³/a:
jakby to było jedno słuszne wyznanie, to by bog sam im dał kase ,

W skrócie, Kościół jest spoko, kosciół natomiast jest to dobrze prosperująca Mafia.
Zadziwiasz mnie, kolego. Jak kosciol jako budynek moze byc mafia? I jeszcze 'mafia' z dużej litery, a 'Bog' z malej. Taki z ciebie katolik, jak ze mnie zakonnica.
_________________
Udawaj, żeś szczęśliwy, gdy ci smutno
To nie takie trudne
 
 
qwerasd1234




Imiê: Tomek
Wiek: 29
Do³±czy³: 10 Cze 2012
Posty: 184
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-08-11, 23:24   

No niestety, dla 98 % katolikow, nie jest do ogarniecia to, z reszta rozumie . To tak jak w korei, dyktator jest, wszyscy myśla jak im karzą.

Szkoda to tłumaczyć. Te wnioski to są koncowe wnioski.
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
JanuszPavulon



Imiê: Adam
Do³±czy³: 12 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: OleÅ›nica

Wys³any: 2012-08-12, 18:55   

Szczerze to wolę masturbacje od seksu <dokuczacz> jest ciaśniej, seks ma taką zaletę, że jest satysfackcja w postaci obecności drugiej osoby
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-08-12, 20:28   

JanuszPavulon napisa³/a:
Szczerze to wolę masturbacje od seksu jest ciaśniej, seks ma taką zaletę, że jest satysfackcja w postaci obecności drugiej osoby


<co jest> <co jest> <co jest> <co jest> <co jest> <co jest>

Nie śmieje się z Ciebie, tylko to co napisałeś było śmieszne. Sytuacja Ty z dziewczyną:
Ona: Kotku masz ochotÄ™?
Ty: Nie dzięki, wolę rękę!

:crazy:

Zawsze myślałem, że ludzie masturbują się dlatego, że nie mają drugiej połówki. Dziwne...
 
 
JanuszPavulon



Imiê: Adam
Do³±czy³: 12 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: OleÅ›nica

Wys³any: 2012-08-12, 21:42   

Taka jest prawda.

Przyzwczyczailem sie do mocnego sciskania penisa podczas masturbacji a gdy pochwa jest bardzo mokra, szczególnie po minecie to jeśli chodzi o same odczucia to ręka>pochwa
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-08-12, 22:19   

JanuszPavulon napisa³/a:
Przyzwczyczailem sie do mocnego sciskania penisa podczas masturbacji


Ja wiem, że to nie boli, ale po co?! Chcesz z niego wycisnąć więcej soku? :crazy:

Kurcze trochę Ci współczuję, bo z tego co napisałeś, wynika że nie masz przyjemności z seksu. Może spróbuj w drugi otwór znienacka, jak się partnerka wystraszy, zepnie pośladki i efekt lepszy od ręki! :crazy:

Swoją drogą jak tak dalej będziesz go ściskał, to niedługo, aby dojść będziesz musiał drzwiami go trzaskać.
 
 
JanuszPavulon



Imiê: Adam
Do³±czy³: 12 Sie 2012
Posty: 7
Sk±d: OleÅ›nica

Wys³any: 2012-08-12, 23:05   

Nie ściskam tak by sprawiało to ból, ale lubię ciasnotę. Oczywiście, ze taki seks sprawia mi przyjemność, ale wolałbym to trochę zmienić, słyszałem o ćwiczeniach mięśni kegla. Być może moja dziewczyna ma zbyt luźną pochwę lub wydziela dużo śluzu, mój penis powyżej przeciętnej. A taka masturbacja to stary nawyk, z drugiej strony wyszło mi na +, bo nie skompromitowałem się przed partnerką szybkim wytryskiem przy naszym pierwszym seksie
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: