/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Homoseksualizm jest gorszy niż wszystkie klęski żywiołowe.
Autor Wiadomo¶æ
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2013-12-12, 00:35   Homoseksualizm jest gorszy niż wszystkie klÄ™ski żywioÅ‚owe.

Homoseksualizm jest "gorszy niż wszystkie klęski żywiołowe razem wzięte!" powiedział Prezydent Gambii. Prezydent Gambii oświadczył publicznie na forum ONZ, że homoseksualizm jest "bardziej śmiercionośny niż wszystkie klęski żywiołowe razem wzięte".
Nazwał go też jednym z trzech "największych zagrożeń dla ludzkiej egzystencji.
Jammeh stwierdził, że ten, kto promuje homoseksualizm, chce końca ludzkiej zagłady.
- To się staje epidemią i my Muzułmanie i Afrykanie będziemy walczyć, żeby zakończyć takie praktyki - powiedział w Nowym Jorku.
W 2009 roku Jammeh powiedział, że wyrzuci z wojska każdego żołnierza, który jest podejrzewany o bycie gejem i uprawianie seksu doodbytniczego. Dlaczego tam ludzie umieją dostrzec zagrożenie, które niesie spustoszenie naszego życia na ziemi, a nie potrafią tego dostrzec ludzie w Europie, co wy o tym myślicie, jakie wy macie zdanie na ten temat.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-12-15, 12:45   

Może ma i w tym trochę racji, bo homoseksualiści ostatnio zbytnio się z tym obnoszą, ale to raczej chorobą nie jest i tego sią jednak nie da wyleczyć,a w dodatku w Rządzie jeszcze debatowano,czy parom homoseksualnym pozwolić na adopcją dziecka, czy legalizaję związków małżeńskich pomiędzy nimi. To my w sumie możemy sobie tylko pogdybać. :) A to, że są roznoszone choroby - wiadomo, partnerów czasami zmieniają jak rękawiczki, znajdują przygodnych na jedną noc i dlatego choroby się mogą rozprzestrzeniać.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2013-12-18, 23:48   

gadula napisa³/a:
Może ma i w tym trochę racji, bo homoseksualiści ostatnio zbytnio się z tym obnoszą, ale to raczej chorobą nie jest i tego sią jednak nie da wyleczyć,a w dodatku w Rządzie jeszcze debatowano,czy parom homoseksualnym pozwolić na adopcją dziecka, czy legalizaję związków małżeńskich pomiędzy nimi. To my w sumie możemy sobie tylko pogdybać. :) A to, że są roznoszone choroby - wiadomo, partnerów czasami zmieniają jak rękawiczki, znajdują przygodnych na jedną noc i dlatego choroby się mogą rozprzestrzeniać.
Obecnie przez choroby przenoszone przez homoseksualizm, umiera na świecie rocznie ponad 30 milionów ludzi, kiedy zostanie on zalegalizowany w takich państwach jak np; Chiny gdzie mieszka większość mężczyzn, będzie to wtedy oznaczało dla świata katastrofę.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-12-19, 17:59   

Cytat:
Obecnie przez choroby przenoszone przez homoseksualizm

do tej pory myślałam, że homoseksualiści przenoszą choroby takie jak wszyscy inni. Przecież choroby weneryczne każdy może przenosić.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2013-12-19, 21:38   

cygaretka napisa³/a:
Cytat:
Obecnie przez choroby przenoszone przez homoseksualizm

do tej pory myślałam, że homoseksualiści przenoszą choroby takie jak wszyscy inni. Przecież choroby weneryczne każdy może przenosić.
Każdy nie, geje przenoszą szybciej choroby przez stosunki doodbytnicze niż normalne związki. Czemu za komuny Polacy nie umierali przez homoseksualizm i związki gejowskie, ponieważ takich nie było, ludzie zakładali wtedy rodziny na poważnie a nie traktowali wtedy seksu jako zabawy i nie robili żadnych doświadczeń z różnymi partnerami. Demokracja to czasy zboczenia, patologi i niestety co się z tym wiąże, to rozprzestrzenianie się chorób na świecie w coraz to szybszym tempie.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-12-21, 19:38   

Cytat:
Czemu za komuny Polacy nie umierali przez homoseksualizm i związki gejowskie, ponieważ takich nie było, ludzie zakładali wtedy rodziny na poważnie a nie traktowali wtedy seksu jako zabawy i nie robili żadnych doświadczeń z różnymi partnerami.

Homoseksualizm istnieję od zawsze, tyle , że nie od zawsze się o nim mówi. Długo to był temat tabu, gdzie ludzie woleli udawać, że geje/lesbijki nie istnieją, bo wtedy "problem" z głowy.
Zresztą przepraszam bardzo. Mówisz o śmierciach przez homoseksualizm. Czy ktoś kiedykolwiek miał na akcie zgonu napisane "Zmarł, bo był gejem"? Tak samo jak choroby weneryczne... Na ogół nikt się nie chwali swoimi stosunkami i osobami, z którymi je odbył, tak? Mogę powiedzieć, że zaraziłam się przez faceta, a w rzeczywistości szalałam z cycatą blondyną przenosząca syfa. Kto mi to udowodni?
Przygodni seks hetero może być tak samo niebezpieczny jak ten homo. I zaskoczę Cię... W "normalnych" związkach też istnieję seks analny, a jakoś kobiety nie padają jak muchy.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2013-12-22, 00:04   

cygaretka napisa³/a:
Cytat:
Czemu za komuny Polacy nie umierali przez homoseksualizm i związki gejowskie, ponieważ takich nie było, ludzie zakładali wtedy rodziny na poważnie a nie traktowali wtedy seksu jako zabawy i nie robili żadnych doświadczeń z różnymi partnerami.

Homoseksualizm istnieję od zawsze, tyle , że nie od zawsze się o nim mówi. Długo to był temat tabu, gdzie ludzie woleli udawać, że geje/lesbijki nie istnieją, bo wtedy "problem" z głowy.
Zresztą przepraszam bardzo. Mówisz o śmierciach przez homoseksualizm. Czy ktoś kiedykolwiek miał na akcie zgonu napisane "Zmarł, bo był gejem"? Tak samo jak choroby weneryczne... Na ogół nikt się nie chwali swoimi stosunkami i osobami, z którymi je odbył, tak? Mogę powiedzieć, że zaraziłam się przez faceta, a w rzeczywistości szalałam z cycatą blondyną przenosząca syfa. Kto mi to udowodni?
Przygodni seks hetero może być tak samo niebezpieczny jak ten homo. I zaskoczę Cię... W "normalnych" związkach też istnieję seks analny, a jakoś kobiety nie padają jak muchy.
Widzisz jak spojrzysz na starszych ludzi to zobaczysz wtedy , że oni odchodzą z tego świata tak po osiemdziesiątce dlatego bo oni żyli i myśleli inaczej, młodzi ludzie którzy żyją teraz jak dociągną oni do 60 to będzie to wielki sukces, przy obecnym myśleniu i postępowaniu. Dlaczego w Anglii teraz trzynastolatki gwałcą trzynastolatków, myślisz że dlatego bo kiedyś się o tym nie mówiło a też się tak robiło otóż nie, kiedyś młodzież żyła inaczej i postępowała inaczej, niż teraz w erze komputerów i demokracji.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2013-12-29, 13:52   

krzysztof1 napisa³/a:
bo kiedyś się o tym nie mówiło a też się tak robiło otóż nie

Oj błagam. Nie mówiło się, bo nie było wolno, bo nie wypadało. Teraz też starsi ludzie niechętnie na takie tematy się wypowiadają, bo się nauczyli, że nie wolno. To chyba jasne?

krzysztof1 napisa³/a:
Widzisz jak spojrzysz na starszych ludzi to zobaczysz wtedy , że oni odchodzą z tego świata tak po osiemdziesiątce dlatego bo oni żyli i myśleli inaczej, młodzi ludzie którzy żyją teraz jak dociągną oni do 60 to będzie to wielki sukces, przy obecnym myśleniu i postępowaniu.

Czyli np. rak to kara za grzechy czy coÅ› w ten smak? :crazy:
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-12-29, 18:44   

Cytat:
Widzisz jak spojrzysz na starszych ludzi to zobaczysz wtedy , że oni odchodzą z tego świata tak po osiemdziesiątce dlatego bo oni żyli i myśleli inaczej, młodzi ludzie którzy żyją teraz jak dociągną oni do 60 to będzie to wielki sukces, przy obecnym myśleniu i postępowaniu. Dlaczego w Anglii teraz trzynastolatki gwałcą trzynastolatków, myślisz że dlatego bo kiedyś się o tym nie mówiło a też się tak robiło otóż nie, kiedyś młodzież żyła inaczej i postępowała inaczej, niż teraz w erze komputerów i demokracji.


krzysztof1, och, a przypomnijmy sobie czasy, kiedy stare chłopy zawierały małżeństwa z młodymi dziewczynami, żeby pole było większe, żeby kilka krów doszło do gospodarstwa. Chodziło o majątek, a nie o miłość. Tak wychwalasz te stare czasy to śmiało, rozejrzyj się za seksowną siedemdziesiątko. Może Ci uszczknie trochę kasy. I co? Faktycznie fajniutkie te stare dzieje, nie?

Takie patologie jak gwałty były ZAWSZE, tylko kto by się tam dawniej o to spierał. Przecież to wstyd,że dziewczyna zgwałcona, bo na pewno ona prowokowała, a swoją drogą jak wykorzystywanie seksualne ma się do homoseksualistów?
Młodzież postępowała dokładnie tak samo, tylko, że nie mieli fejsa ani innych komunikatorów, żeby tą swoją głupotę puścić w świat, ot co.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2014-01-03, 15:11   

Może i coś jest, że taki gej uprawie seks z różnymi facetami, ale jak on ma zarażać facetów, czy kobiety hetero? ;)
Zresztą tak samo są faceci, którzy uprawiają seks z prostytutkami bez zabezpieczenia i mogą się zarazić. Coś tu jakąś apokaliptyczną wizje przedstawiasz.

Ale masz troszkę racji apropo Polski. Bo u nas są choroby weneryczne a kłamiemy na forum międzynarodowym jeżeli chodzi o skalę problemu. Albo nie mamy po prostu takich badań.
_________________
Mogilk
 
 
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2014-01-08, 22:46   

http://www.fronda.pl/a/ni...stow,33224.html
 
 
AceVentura




Imiê: Mateusz
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 07 Wrz 2012
Posty: 122
Sk±d: Parafia w Bullerbyn

Wys³any: 2014-01-11, 22:48   

Nie tragizowałbym, jestem strażakiem więc wiem jaki ogrom zniszczeń co roku dokonują klęski żywiołowe, a homoseksualiści sobie tylko manifestują, nazwałbym to mniejszym złem, co nie zmienia faktu, ze złem pozostaje. Zanim mnie jednak zlinczujecie, to zauważcie proszę, że stanowią oni całkiem poważne zagrożenie etniczno-urbanistyczne, dzieci przestaną się rodzic.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2014-01-19, 17:10   

AceVentura, dzieci ogółem jest mniej przez sam styl życia ludzi, który sie nam powoli rozwija, a mianowicie życie bez małżeństwa i pierwsze kariera, a potem rodzina. Nie neguję tego, tylko mówię, że ostatnio wiele par hetero nie decyduję się na dzieci. Homoseksualizm istniał od zawsze i jakoś się rodziliśmy, więc teraz też nie sądzę, żeby aż tak miało wpłynąć to na przyrost naturalny.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2014-01-20, 02:17   

cygaretka napisa³/a:
AceVentura, dzieci ogółem jest mniej przez sam styl życia ludzi, który sie nam powoli rozwija, a mianowicie życie bez małżeństwa i pierwsze kariera, a potem rodzina. Nie neguję tego, tylko mówię, że ostatnio wiele par hetero nie decyduję się na dzieci. Homoseksualizm istniał od zawsze i jakoś się rodziliśmy, więc teraz też nie sądzę, żeby aż tak miało wpłynąć to na przyrost naturalny.

Tak tylko nie możemy porównywać 100 gejów z czasów komuny, z tą ilością która jest teraz. Wtedy wysyłano tych ludzi na badania, a teraz się promuje, aby zakładali takie życie i takie rodziny, adoptując sobie dzieci, do takich rodzin, składających się z dwóch mężczyzn. Ty nie popieraj życia i legalizacji która jest sprzeczna z życiem które stworzył Bóg, bo człowiek który cierpi w piekle, jest potem zaskoczony dlaczego, co takiego zrobił, jeżeli ktoś błądzi i podąża tą fałszywą drogą, to wtedy dobrze wtedy też nie kończy.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2014-01-24, 22:01   

krzysztof1, cieszę się, że żyłeś w czasach komuny i liczyłeś każdego geja. Swoją drogą... Powiedz mi, skąd bierzesz te wszystkie liczby?
Dyskusja z Tobą to jak walka z wiatrakami, bo Twoje argumenty są poparte tylko i wyłącznie Twoimi teoriami,a nie życiem realnym. Tak, dalej myśl, że dawniej gejów było mniej, że teraz homoseksualiści nas zeżrą. Byłabym wdzięczna jeśli powiedziałbyś mi, gdzie promuję się zakładanie rodzin w ułożeniu 2k lub 2m ;)
Jesteś jakimś łącznikiem świata żywych i umarłych, że dobrze wiesz co czują osoby w piekle itd? Mesjasz XXI wieku normalnie.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: