/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Homoseksualizm jest gorszy niż wszystkie klęski żywiołowe.
Autor Wiadomo¶æ
krzysztof1



Imiê: krzysztof
Wiek: 43
Do³±czy³: 15 Mar 2013
Posty: 203
Sk±d: bytom

Wys³any: 2014-01-24, 23:46   

cygaretka napisa³/a:
krzysztof1, cieszę się, że żyłeś w czasach komuny i liczyłeś każdego geja. Swoją drogą... Powiedz mi, skąd bierzesz te wszystkie liczby?
Dyskusja z Tobą to jak walka z wiatrakami, bo Twoje argumenty są poparte tylko i wyłącznie Twoimi teoriami,a nie życiem realnym. Tak, dalej myśl, że dawniej gejów było mniej, że teraz homoseksualiści nas zeżrą. Byłabym wdzięczna jeśli powiedziałbyś mi, gdzie promuję się zakładanie rodzin w ułożeniu 2k lub 2m ;)
Jesteś jakimś łącznikiem świata żywych i umarłych, że dobrze wiesz co czują osoby w piekle itd? Mesjasz XXI wieku normalnie.

Kiedyś się przekonasz o tym co teraz ci piszę, a wybór teraz należy tylko do ciebie, jak postąpisz i jak będziesz żyć. Możesz popierać to życie, które oddala twoim myśleniem ciebie teraz od Boga, a możesz postępować inaczej i podążać tą właściwą drogą.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2014-02-01, 11:38   

krzysztof1, ja bym wolała żebyś odpowiedział na moje pytanie zawarte we wcześniejszym poście, a nie powtarzał jak mantre jedno i samo, że geje są źli, a Bóg pomoże Ci odnaleźć dobrą drogę.
Czekam na bardziej sensowną wypowiedź z Twojej strony ;)
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2014-02-12, 12:48   

krzyszto1 - na jakie badania wysyłano za komuny? ;) Wszystkich wtedy traktowano elektrowstrząsami, a w przypadku Polski, to chyba też nawet nie tyle prądami, co psychologią humanistyczną, z tego co się orientuje, czyli niczym plus pewnie jakieś przypadkowe leki.

Posłuchaj sobie, co mówią polscy seksuolodzy, którzy wtedy robili kariery, choćby Lwa Starowicza. Przyznają się, że popełniali błędy, ale taki był "stan wiedzy". Zresztą za komuny innego niż tamten nie mogło być, bo ustrój nie lubił gejów tak samo, jak współczesna klasa polityczna. I tak jak ty, który na siłę próbujesz dorabiać rogi owcy.
_________________
Mogilk
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: