/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Poznajmy siÄ™
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-08-09, 20:53   Poznajmy siÄ™

Wypadałoby, alby członkowie administracji Rozgadani wiedzieli o sobie podstawowe informację. Dlatego też postanowiłam założyć wątek, w którym każdy z nas będzie mógł powiedzieć kilka słów o sobie. Więc serdecznie zachęcam wszystkich członków ekipy do odpowiedzenia w tym temacie.
A więc ja zacznę.
Na imię mam Gabi. W raz z Bartusiem założyłam to forum, ponieważ kiedyś udzielanie się na forach było jednym z moich ulubionych zajęć. Słucham głównie hip hopu interesuję się różnymi gatunkami tańców, a najbardziej hip hop dance. W wolnych chwilach lubię pograć w kosza. Moim ulubionym klubem piłkarskim jest FC Barcelona !! :D
Mam cudownego chłopaka Bartusia jak zresztą to wiecie. Oficjalnie jesteśmy ze sobą prawie trzy miesiące. :)
Więcej się dowiecie w swoim czasie.
Pozdrawiam :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Dinal
Czarna Miłość.




Imiê: Maciek
Zaproszone osoby: 4
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 294
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a

Wys³any: 2009-08-10, 13:28   

Dość sporo o mnie już wiecie. Można powiedzieć, że ja tu tylko sprzątam i cały bród wynoszę nie mam się za nikogo ważnego. Tworzę, słucham, gram, oraz piszę. Resztę informacji o mojej osobie można wywnioskować z postów przeze mnie napisanych. Słucham tego samego gatunku muzycznego, co moja poprzedniczka i bardzo go doceniam, oraz staram się uszanować artystów za ich szczerą postawę.
_________________
LAST FM
 
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2009-08-10, 15:26   

No to na imię mam Gośka (wtedy 6-letnia siostra wymyśliła, do tej pory wytykam jej to że mi dała tak głupie imię:)), ale mówią na mnie Gola. Właśnie idę do drugiej liceum, profil mat-inf. Od urodzenia mieszkam w Małopolsce, w małym miasteczku między Tarnowem a Nowym Sączem. Bardzo lubię szeroko pojęty rock, trochę metal. Poezja śpiewana też jest cudowna, zwłaszcza na żywo. Od dawna interesuję się siatkówką, gram raczej średnio, ale uwielbiam oglądać, męską zwłaszcza. Ten sport jest taki niezwykły. Bardzo lubię też śpiewać. No, chyba wystarczy:)
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2009-08-10, 19:35   

więc tak; Mam na imię Dominika.Chociaż rzadko kto do mnie tak mówi, rodzinka zazwyczaj misia, a znajomi nielegalna, miś. Mieszkam w okolicach Tarnowa. Więc wszystkich z tamtych okolic zapraszam, na wieczne imprezowanie :P mieszkam sama w domku, bo reszta rodzinki daleko od Polski, więc czasami nudno bywa. Chodzić grzecznie do szkoły, teraz już będzie 3 technikum,a w szkole kochać matematykę i oczywiście wf.Trenuję piłkę siatkową od 3 lat,chociaż coraz częściej mieć tego dość. :( .Co do muzyki to słuchać tylko hip hopu, i bardzo dużo tej muzyczce zawdzięczać, kiedyś pomogła mi wyjść z mega problemów. Na pewno mojemu życiu sens nadaje piercing i tatuaże. Sama posiadać kilkanaście kolczyków i 4 tattoo. I to co wiadomo kochać wszystko to co nielegalne :) Chociaż coraz mniej tego nielegalnego mnie spotyka w życiu :(

A i moje błędy w pisowni wynikają z tego że dopiero od 8 roku życia mieszkać w Polsce, wcześniej w Francji. I tam tylko mama mnie uczyła po polsku mówić. I są tego pewne skutki :( A w szczególności gdy chodzi o ą ę , szok normalnie :( No to chyba na tyle z czasem może kiedyś będzie cd :)
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Jogobella




Imiê: Sylwia
Wiek: 30
Do³±czy³a: 19 Cze 2009
Posty: 302
Sk±d: ...

Wys³any: 2009-08-24, 10:38   

Więc nazywam się Sylwia, w październiku skończę 16 lat, mieszkam w województwie lubelskim. Lubię tańczyć i robić zdjęcia. Słucham głównie rocka, ale lubię też disco polo(ach te majteczki w kropeczki :D ). Moje ulubione zespoły to: Happysad, Red Hot chili Peppers, Linkin park, Within Temptation, Myslovitz, Soad, The Rasmus. W wolnych chwilach przesiaduję na forach internetowych, spotykam się ze znajomymi, chodzę na spacery, czytam książki. Bardzo lubię twórczość Stephena Kinga. Zazwyczaj jestem miła i sympatyczna, ale czasem też potrafię nieźle wkurzyć niektórych ludzi :D We wrześniu idę do Technikum Ekonomicznego i mam nadzieję, że poznam tam fajnych ludzi. Lubię matmę, chemię i oczywiście w-f. Kocham grać w siatkówkę. Lubię również pływać, biegać ,jeździć na rowerze i na rolkach. W przyszłości chciałabym skoczyć na bungee :D Czasem może się wydawać, że jestem dość normalna, ale to tylko pozory xD Jestem nieźle świrnięta, niektórzy to już nie mogą czasem ze mną wytrzymać, jak mi coś odwala :D Najczęściej jestem uśmiechnięta i radosna. Chociaż bywają tez takie chwile, w których jestem zdołowana i stwierdzam, że życie jest do dupy. Ale pomimo tego, żyję tak, jakby jutra miało nie być (: Lubię pomagać innym ludziom. Natomiast nie lubię, jak ktoś próbuje mi pomóc, jak mam jakiś problem. Musze go rozwiązać sama. No to chyba wszystko o mnie :)
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2009-08-29, 17:39   

haha, więc jestem ewuś, już chyba większość to wie. od wtorku będę uczęszczała do drugiej klasy technikum ekonomicznego. bardzo mi się ta szkoła podoba i choć jest trudno, bo jest i to bardzo nie zniechęcam się i idę dalej. Muzyka nadaje memu życiu sens, słucham głownie rocka, punka, folku, ska, reggae i metalu. Załuję, że nigdy nie poznałam Freddiego Mercurego, Paddy'ego Kelly, choć może go jeszcze spotkam, bo w końcu siedzi tylko w zakonie. Zaczynam naukę gry na gitarze. I chyba to wszystko ; p
 
 
AceVentura




Imiê: Mateusz
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 07 Wrz 2012
Posty: 122
Sk±d: Parafia w Bullerbyn

Wys³any: 2013-10-08, 11:49   

Witam, Mateusz lat 24, absolwent politologii.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: