/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jak znaleźć sponsora nagrody konkursu na forum
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Do³±czy³: 10 Cze 2009
Posty: 545
Sk±d: Åšrodkowa Europa

Wys³any: 2009-08-30, 14:47   Jak znaleźć sponsora nagrody konkursu na forum

Myślę, że pora zacząć szukać sponsora, który będzie chętny ufundować nagrody w naszym serwisie. Byłyby one przeznaczone głównie w forumowych konkursach, które pomogą rozreklamować forum.

Pytanie: Jak znaleźć sponsora?
Odpowiedź: Szukamy w google, lub na allegro sklepów internetowych. W zakładce kontakt bierzemy adres email do danego sklepu i wysyłamy poniżej przedstawiony tekst do sklepu.

Pytanie: Co zrobić, gdy poprosi o jakieś szczegółowe informacje?
Odpowiedź: Napisać o tym w tym temacie.

Pytanie: Co zrobić, jeśli podejmie się sponsoringu naszego forum.
Odpowiedź: Napisać jak najprędzej do jednego z administratorów.

Pytanie: Jaki tekst rozsyłać?
Odpowiedź: Tekst znajduje się poniżej. Zaleca się zmianę [Twoje Imię], [Twój adres email], [Twój numer GG] na własne dane. W przypadku moderatorów i menedżerów należy podmienić wyraz "administratorem" na "moderatorem", bądź "menedżerem". W temat możemy wpisać "Propozycja", czy chociażby "Współpraca".

Cytat:
Witam!

Jestem administratorem forum internetowego - strona o tematyce mająca na celu znalezienie swojego miejsca dla każdego oraz zabicie czasu. Szukamy obecnie sponsora który byłby skłonny zaoferować trochę chociażby drobnych nagród. Zauważyłem, że Państwa firma oferuje wysokiej klasy sprzęt. Jako, że mamy już sporo użytkowników, codziennie przybywa wielu nowych, nasze forum istnieje krótko, a użytkownikami jest młodzież, sądzę że artykuły waszej firmy byłyby doskonałą nagrodą dla naszych uczestników. Uważam też, że jest to znakomity sposób na reklamę dla Waszego sklepu ponieważ zamieścilibyśmy na forum: banner Waszej firmy i wyraźnie napisalibyśmy że nagrody fundujecie właśnie Wy, dlatego zwracam się z prośbą o sponsorowanie naszego Forum.

Obecnie forum jest jednym z najlepiej prosperujących w sieci o tej tematyce. Mamy przed sobą duże perspektywy i chcemy aby było ono najlepsze. W top-listach oraz rankingach plasujemy się pomiędzy 1 a 3 miejscem. Warto też dodać że nasze forum ciągle się rozwija. Wiem, że wasza firma jest skierowana na uzyskanie zysków i nie jest organizacją charytatywną, jednak prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Z niecierpliwością oczekuję na państwa odpowiedź.
Z poważaniem [Twoje Imię]
[Twój adres email]
[Twój numer GG]


W razie pytań, pomysłów pisać tutaj.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: