/

Poprzedni temat «» Następny temat
angielski pozna?
Autor Wiadomość
Mikix

Imię: Miro

Wysłany: 2013-07-01, 21:36   angielski pozna?

Pytanie jak w temacie??, kogo polecacia na angielski pozna? ?

Kursy s? ró?ne np. mam taki na oku

xyz- to jest skype.

Z kursów mp3 mysl? o fprof. Henrym.
A na ?ywo to w sumie nie wiem.

Jakie macie opinie i do?wiadczenia??
Mój m?odszy kuzyn chodzi na angielski dla dzieci wroc?aw do hellen deron i bardzo poleca.

Szkolnis_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-13, 17:09   

?eby si? najlepiej nauczy? j?zyka, warto miesza? ró?ne metody. Chocia? i tak najlepszym sposobem jest kurs z prawdziwego zdarzenia, bo ma si? styczno?? z lud?mi :) . A pozosta?e - mp3, ksi??ki - mo?na traktowa? w formie uzupe?nienia.

angie96

Imię: Agnieszka

Wysłany: 2013-11-04, 11:43   

Skype nie nadaje sie moim zdaniem na kursy, chociaz mozna z niego korzystac do cwiczenia konwersacji np. z obokrajowcami poznanymi w sieci. Nic nie zastapi kontaktu face-to-face z nauczycielem.

sisterka

Imię: Hanna

Wysłany: 2014-01-27, 22:34   

Dok?adnie, zgadzam si? z przedmówc?. A je?li chodzi o dobr? szko?? j?zykow? to polecam speak up. ?wietnie ucz?.

janio?ek

Imię: Maciek

Wysłany: 2014-01-29, 22:36   

Ogólnie wybór metod zale?y od tego czego oczekujesz. Je?li ma to by? poprawa konwersacji wybierz skypea, je?li chcesz po?wiczy? zrozumienie - s?uchaj mp3. Generalnie najlepiej miesza? metody, ale jaki? dobry kurs to podstawa do doskonalenia wszystkich umiej?tno?ci. Co do wyboru kursu - najlepiej podpyta? lokalnie.

ZagMil

Imię: Milen

Wysłany: 2014-02-04, 13:29   

Najlepiej pojecha? na obóz za granic?. Polecam Malt? - super wyspa, pla?a, imprezy, ludzie no i przy okazji o dziwo ludzie mówi? tam po angielsku! Ma?o tego, ?e mówi? - wi?kszo?c z nas tez mówi- tam angielski jest j?zykiem oficjalnym! <hura>
Z tego co si? orientuj? to Malta jest najta?sza ju? od 1500 z? mo?na sp?dzi? tydzie?. Najgorsze, ?e przelot nie jest w cenie ale jak kto? umie internety to wie gdzie szuka? ?eby znale?? :> No i korzystajcie z first minute teraz np. w Sprachcaffe na których kampus je?d?? jest -220 i -350z? zni?ki do 15 lutego! <brawo> http://www.sprachcaffe.co...at_espresso.htm Jest fun!
BTW Byli?cie mo?e kiedy? na kursie za granic? ale w tych 'ch?odniejszych i powa?niejszych' miejscach typu Anglia ? Jestem ciekawa czy tam te? jest fajnie - jaka przydarzy?a Wam si? pogoda? Bo do tej pory nie martwi?am si? o to - a nie ukrywam zale?y mi na tym ?eby to by? s?oneczny wakacyjny wyjazd. Niby Anglia reklamuje angielska riwier? ale jako? nie jestem przekonana do tego klimatu <bezradny>

Szkolnis_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 18:44   

Tutaj mog? si? zgodzi?,zdecydowanie najlepiej jest uda? si? na kurs,czy te? obóz j?zykowy za granice gdzie dosy? szybko nauczymy si? j?zyka,przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Juki

Imię: Beata

Wysłany: 2014-04-17, 10:11   

My?l?, ?e najlepszym sposobem jest rozmowa z native speakerem. :)

Szkolnis_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-05, 16:44   

A co to dok?adnie jest? Je?eli mo?esz to wyja?nij bo fakt,?e rozmowa jest najlepsza,j?zyk trzeba ca?y czas szlifowa? i nikt temu nie zaprzeczy.

samba_mamba

Imię: Anka

Wysłany: 2014-06-06, 08:53   

A próbowali?cie SuperMemo? Ja od pewnego czasu ucz? si? w?a?nie t? metod? i zaskoczona jestem jak wiele zostaje mi w g?owie!

KatePerry

Imię: Iwo

Wysłany: 2014-06-06, 19:35   

samba_mamba napisał/a:
A próbowali?cie SuperMemo? Ja od pewnego czasu ucz? si? w?a?nie t? metod? i zaskoczona jestem jak wiele zostaje mi w g?owie!
a mo?esz co? szerzej powiedzie? o tej metodzie, wybieram sie na urlop i przyda?oby sie podszkoli?

samba_mamba

Imię: Anka

Wysłany: 2014-06-08, 21:45   

Najlepiej zerknij sobie tu https://www.youtube.com/watch?v=xml3nBcZC2U. Je?li b?dziesz mia?a pytania - uzupe?ni? Ci info. :)

dwukropek

Imię: Ewela

Wysłany: 2014-06-16, 21:20   

U mnie doskonale sprawdza si? ogl?danie krótkich i prostych seriali w j?zyku angielskim. Co prawda nie zawsze rozumiem dok?adne znaczenie danych s?ówek, czy zda? ale z kontekstu jestem w stanie wywnioskowa? o co chodzi.

babestworzylbog

Imię: Wiola

Wysłany: 2014-08-19, 12:16   

Takie kursy s? ?wietne, ale dla osób doros?ych które potrafi? sobie same rozplanowa? nauk? i wdro?y? w to pewn? doz? systematyczno?ci. Dlatego rodzice posy?aj? swoje dzieci zazwyczaj na indywidualne lekcje angielskiego, aby kto? móg? kontrolowa? post?py maluchów w nauce i pomóc im utrwala? materia? (a to najwa?niejsze, aby nie zapomnie? tego co si? przyswoi?o).

Odpowiedz do tematu