/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kamery w szkole
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-12, 07:02   

heh do postraszenia ale to i tak nic nie daje przynajmniej u mnie w szkole..
Goście palą w męskim kiblu..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2009-10-12, 17:02   

U mnie w toaletach są czujniki dymu. Więc nie ma szans że ktoś zapali w szkolę.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Javor




Imiê: 100 % Libero !
Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009
Posty: 100
Sk±d: Skarżysko-Kamienna

Wys³any: 2009-10-12, 17:45   

O pozdro..u nas żeby wejść do kibla trzeba się zaopatrzyć w filtr przeciwdymny i maskę gazową na wypadek konfliktu atomowego...masakra..xD
_________________


Nie bój się wstać rano i powiedzieć " Dziś zrobię coś wielkiego "..
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-10-13, 06:49   

Cytat:
O pozdro..u nas żeby wejść do kibla trzeba się zaopatrzyć w filtr przeciwdymny i maskę gazową na wypadek konfliktu atomowego...masakra..xD


hahah x bywa :P
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
kuba.k94



Imiê: kuba
Wiek: 30
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 101
Sk±d: BiaÅ‚ystok

Wys³any: 2009-10-31, 22:46   

123456789
  
 
 
stokrotka.



Imiê: Sylwia .
Do³±czy³a: 05 Lut 2010
Posty: 812
Sk±d: wiesz... ;)

Wys³any: 2010-03-27, 17:19   

to wszystko zależy... ;)
jeżeli jesteś grzeczny, i wiesz, że nic Ci te kamery nie udowodnią to ok.

mi osobiście to nie przeszkadza. niech sobie są
zdarzały się takie przypadki, że kogoś tam nakryli... chyba nawet dość często : p
no ale chyba dobrze.
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-04-15, 14:45   

Są u nas w każdej klasie na korytarzach oraz w szatniach w sumie prawie wszędzie po za łazienkami.
_________________
 
 
martutu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 07 Lip 2012
Posty: 34
Sk±d: WieluÅ„

Wys³any: 2012-07-13, 15:24   

Owszem, są. Były w podstawówce, były w gimnazjum, są i w liceum. Mnie osobiście obecność kamer na szkolnych korytarzach w żaden sposób nie przeszkadza. Nie czuję się z tego powodu jakoś wyraźnie skrępowana, nie odbieram tego również jako pogwałcenie prawa do prywatności społeczności szkolnej. Kamer nie ma w klasach, nie ma ich również w łazienkach. Granice przyzwoitości zostają więc nienaruszone.
U mnie w szkole jest bardzo spokojnie, nie dochodzi do bójek, rozbojów, rzadko coś ginie, a kiedy już ktoś coś gubi - owa rzecz szybko się odnajduje. Zatem użyteczność kamer jest bardzo niska, jednak w przypadku pewnych niejasności, pomocą zawsze służy pan, który zajmuje się monitoringiem.
Skoro dyrekcja uważa, że obecność kamer gwarantuje bezpieczeństwo w szkole - niech będą.
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-13, 18:22   

U mnie nigdy nie było kamer i szkoda. Niby były dyżury nauczycieli, ale z kibla leciał taki dym, że aż na korytarz wychodził i nikt nic nie widział. Wkurzające to było, bo weszłam do toalety się załatwić, a wychodziłam śmierdząca. I nie przesadzam, palili na potęgę. Ale to było w szkole średniej. W Gimnazjum znowu ciągle się nawalali, więc kamery też by się przydały. Tylko ja skończyłam już dawno temu szkołę, więc teraz może to poprawili.
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-07-13, 22:23   

Miałem w gimnazjum, teraz w średniej też mam. Przydają się szczególnie te na zewnątrz, bo nie raz jakiś kretyn porysował samochód na parkingu.. Chodzę do spokojnej szkoły, więc jakiegoś wielkiego pożytku w budynku z tych kamer nie mają.
 
 
Apila
devil's sister




Imiê: Dorota
Do³±czy³a: 15 Lip 2012
Posty: 94
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-15, 19:41   

Miałam w gimnazjum i w liceum. Są, niech będą. Nigdy nie przeszkadzały nikomu, a stwarzają jakieś pozory bezpieczeństwa. Bywają użyteczne.
 
 
Podreczniki24PL



Imiê: Anka
Do³±czy³a: 16 Lis 2012
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-11-16, 13:37   

Patrząc na to co dzieje się w dzisiejszych szkołach, a mianowice bójki, kradzieże, wyłudzenia i jeszcze wiele innych, gorszych rzeczy myslę, że kamery mogłyby być dobrym rozwiązaniem i może wporwadziły by trochę dyscypliny do polskich szkół.
 
 
Hikaru007



Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 08 Lis 2012
Posty: 20
Sk±d: Gdynia

Wys³any: 2012-11-18, 12:34   

U mnie w gimnazjum były i czasem na ekran gapiły wożne :P ale jakoś nikogo jak uciekał z póżniejszych godzin lekcjnych(ale tych co notorycznie uciekał tak) to nie wybiegały aby go powstrzymać....sam nawet tak dla beki zrobiłem wybryk aby sprawdzić.

<lol> Ucieczka udała się w 95% pomyślnie pozostałe 5% widział moją ucieczkę Katecheta i to powiedział mojej nauczycielce.

Ponoć słyszałem że jakaś szkoła ma kamerkę internetową i transmituje w necie jak uczniowe siedzą na informatyce :P .
 
 
Niezapominajka




Imiê: Ola
Wiek: 25
Do³±czy³a: 14 Lis 2012
Posty: 26
Sk±d: A.....

Wys³any: 2012-11-29, 22:02   

<dokuczacz> u mnie w szkole sÄ… kamery i sÄ… bardzo pomocne w znalezieniu czegoÅ›
u mnie w szkole nikt na nie uwagi nie zwraca ,tylko czasem dla śmiechu moi koledzy robią śmieszne miny do niej
 
 
Moniaax33



Imiê: Monika
Wiek: 26
Do³±czy³a: 31 Sty 2013
Posty: 5
Sk±d: Piekary ÅšlÄ…skie

Wys³any: 2013-01-31, 15:02   

u mnie w szkole sÄ… kamery, ale nikt nie zwraca na nie za bardzo uwagi.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: