/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Egzamin na aplikacjÄ™
Autor Wiadomo¶æ
Netree




Imiê: Marika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 110
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-05, 21:15   Egzamin na aplikacjÄ™

Są tu jakieś doświadczone osoby? Polecacie jakieś skuteczne metody nauki? Ciężki orzech do zgryzienia, szukam łatwych rozwiązań. Wszystkie rady mile widziane ;)
 
 
argantil




Imiê: Asia
Wiek: 35
Do³±czy³a: 27 Sie 2013
Posty: 22
Sk±d: Wwa

Wys³any: 2013-09-06, 09:46   

Każdy chciałby aby było łatwo ;)
Niestety - pomaga tylko ciężka praca. Również przygotowuję się do egzaminu, ale odstawiłam kodeksy i po prostu rozwiązuję testy. Wydaje mi się, że to najskuteczniejsza forma powtórki. Nie ma co już zgłębiać się w jakieś paragrafowe tomiszcze!... :)
_________________
biegam boso po trawie i nie obchodzi mnie nic... ;)
 
 
majki24



Imiê: Janek
Wiek: 35
Do³±czy³: 07 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-07, 22:10   

Na tym etapie tylko testy już pozostały to już za późno żeby coś osiągnąć <lol> Testy dobrze systematyzują wiedzę i są powtarzalne. Na koniec idealnie pasują.
W takim razie dopytam z czego korzystacie z jakich testów?
 
 
argantil




Imiê: Asia
Wiek: 35
Do³±czy³a: 27 Sie 2013
Posty: 22
Sk±d: Wwa

Wys³any: 2013-09-08, 08:59   

Pewnie nie będę oryginalna, ale przeglądając różne fora trafiłam na e-katedrę Lexis Nexis. Sentyment do ich wydawnictw pozostał więc skusiłam się na testy online. Nie żałuję. Materiał jest usystematyzowany, można znaleźć testy z lat ubiegłych... Na pewno rozwiązywanie testów uprzyjemniło mi naukę. Zresztą, wydaje mi się, że gdy zostało tak mało czasu do egzaminu nie ma sensu czym innym zawracać sobie głowy.

Dajcie znać, czy korzystacie i jak wam idzie:)
_________________
biegam boso po trawie i nie obchodzi mnie nic... ;)
 
 
majki24



Imiê: Janek
Wiek: 35
Do³±czy³: 07 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-09, 22:27   

Ja korzystam z formy papierowej jakoś nie jestem przekonany do tych online. Trochę ciężko to idzie ale jakoś idzie. Ostatnio wydałem sporo grosza na te testy ale ciężko dalej idzie. Może jakiś sprawdzony sposób!? Bo czasu mało.
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-12, 13:29   

No najlepiej testy rozwiązywać, ktoś już wspomniał e katedrę tutaj, mogą być do powtórki. Na tym etapie to już chyba jest z lekka za późno na czytanie ustaw. Ja przerobiłam najważniejsze kodeksy i jakiś mniejszych ustaw nawet nie ruszam, bo mało się z nich i tak pytań pojawia, więc nie ma sensu.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-10-11, 14:23   

Jak zobaczyłam jak wygląda nauka na prawie to doceniłam swoje studia ;) Moja współlokatorka uczy się do tego egzaminu przez ekatedre, bo już mi się o tym nagadała. I bardzo chwali. więc jeśli komuś pomogłam to bardzo się cieszę, ale nic więcej w tej kwestii chyba nie doradzę ;) Ewentualnie mogę jej podpytać jak coś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: