/

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
angielski poznań
Autor WiadomoŠ
Mikix

Imiŕ: Miro
Do│▒czy│: 01 Lip 2013
Sk▒d: Gda┼äsl

Wys│any: 2013-07-01, 20:36   angielski pozna┼ä

Pytanie jak w temacie??, kogo polecacia na angielski poznań ?

Kursy s─ů r├│┼╝ne np. mam taki na oku

xyz- to jest skype.

Z kurs├│w mp3 mysl─Ö o fprof. Henrym.
A na ┼╝ywo to w sumie nie wiem.

Jakie macie opinie i do┼Ťwiadczenia??
Mój młodszy kuzyn chodzi na angielski dla dzieci wrocław do hellen deron i bardzo poleca.

Szkolnis_pl
[Usuniŕty]

Wys│any: 2013-08-13, 16:09   

┼╗eby si─Ö najlepiej nauczy─ç j─Özyka, warto miesza─ç r├│┼╝ne metody. Chocia┼╝ i tak najlepszym sposobem jest kurs z prawdziwego zdarzenia, bo ma si─Ö styczno┼Ť─ç z lud┼║mi :) . A pozosta┼ée - mp3, ksi─ů┼╝ki - mo┼╝na traktowa─ç w formie uzupe┼énienia.

angie96

Imiŕ: Agnieszka
Do│▒czy│a: 04 Lis 2013
Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2013-11-04, 11:43   

Skype nie nadaje sie moim zdaniem na kursy, chociaz mozna z niego korzystac do cwiczenia konwersacji np. z obokrajowcami poznanymi w sieci. Nic nie zastapi kontaktu face-to-face z nauczycielem.

sisterka

Imiŕ: Hanna
Do│▒czy│a: 18 Sty 2014
Sk▒d: wiocha

Wys│any: 2014-01-27, 22:34   

Dok┼éadnie, zgadzam si─Ö z przedm├│wc─ů. A je┼Ťli chodzi o dobr─ů szko┼é─Ö j─Özykow─ů to polecam speak up. ┼Üwietnie ucz─ů.

janiołek

Imiŕ: Maciek
Do│▒czy│: 22 Sty 2014
Sk▒d: st─ůd

Wys│any: 2014-01-29, 22:36   

Og├│lnie wyb├│r metod zale┼╝y od tego czego oczekujesz. Je┼Ťli ma to by─ç poprawa konwersacji wybierz skypea, je┼Ťli chcesz po─çwiczy─ç zrozumienie - s┼éuchaj mp3. Generalnie najlepiej miesza─ç metody, ale jaki┼Ť dobry kurs to podstawa do doskonalenia wszystkich umiej─Ötno┼Ťci. Co do wyboru kursu - najlepiej podpyta─ç lokalnie.

ZagMil

Imiŕ: Milen
Do│▒czy│a: 16 Kwi 2013

Wys│any: 2014-02-04, 13:29   

Najlepiej pojecha─ç na ob├│z za granic─Ö. Polecam Malt─Ö - super wyspa, pla┼╝a, imprezy, ludzie no i przy okazji o dziwo ludzie m├│wi─ů tam po angielsku! Ma┼éo tego, ┼╝e m├│wi─ů - wi─Ökszo┼Ťc z nas tez m├│wi- tam angielski jest j─Özykiem oficjalnym! <hura>
Z tego co si─Ö orientuj─Ö to Malta jest najta┼äsza ju┼╝ od 1500 z┼é mo┼╝na sp─Ödzi─ç tydzie┼ä. Najgorsze, ┼╝e przelot nie jest w cenie ale jak kto┼Ť umie internety to wie gdzie szuka─ç ┼╝eby znale┼║─ç :> No i korzystajcie z first minute teraz np. w Sprachcaffe na kt├│rych kampus je┼╝d┼╝─Ö jest -220 i -350z┼é zni┼╝ki do 15 lutego! <brawo> http://www.sprachcaffe.co...at_espresso.htm Jest fun!
BTW Byli┼Ťcie mo┼╝e kiedy┼Ť na kursie za granic─ů ale w tych 'ch┼éodniejszych i powa┼╝niejszych' miejscach typu Anglia ? Jestem ciekawa czy tam te┼╝ jest fajnie - jaka przydarzy┼éa Wam si─Ö pogoda? Bo do tej pory nie martwi┼éam si─Ö o to - a nie ukrywam zale┼╝y mi na tym ┼╝eby to by┼é s┼éoneczny wakacyjny wyjazd. Niby Anglia reklamuje angielska riwier─Ö ale jako┼Ť nie jestem przekonana do tego klimatu <bezradny>

Szkolnis_pl
[Usuniŕty]

Wys│any: 2014-02-06, 18:44   

Tutaj mog─Ö si─Ö zgodzi─ç,zdecydowanie najlepiej jest uda─ç si─Ö na kurs,czy te┼╝ ob├│z j─Özykowy za granice gdzie dosy─ç szybko nauczymy si─Ö j─Özyka,przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Juki

Imiŕ: Beata
Do│▒czy│a: 22 Sty 2014
Sk▒d: Wroc┼éaw

Wys│any: 2014-04-17, 09:11   

My┼Ťl─Ö, ┼╝e najlepszym sposobem jest rozmowa z native speakerem. :)

Szkolnis_pl
[Usuniŕty]

Wys│any: 2014-06-05, 15:44   

A co to dok┼éadnie jest? Je┼╝eli mo┼╝esz to wyja┼Ťnij bo fakt,┼╝e rozmowa jest najlepsza,j─Özyk trzeba ca┼éy czas szlifowa─ç i nikt temu nie zaprzeczy.

samba_mamba

Imiŕ: Anka
Do│▒czy│a: 24 Sty 2013

Wys│any: 2014-06-06, 07:53   

A pr├│bowali┼Ťcie SuperMemo? Ja od pewnego czasu ucz─Ö si─Ö w┼éa┼Ťnie t─ů metod─ů i zaskoczona jestem jak wiele zostaje mi w g┼éowie!

KatePerry

Imiŕ: Iwo
Do│▒czy│a: 06 Cze 2014
Sk▒d: PL

Wys│any: 2014-06-06, 18:35   

samba_mamba napisa│/a:
A pr├│bowali┼Ťcie SuperMemo? Ja od pewnego czasu ucz─Ö si─Ö w┼éa┼Ťnie t─ů metod─ů i zaskoczona jestem jak wiele zostaje mi w g┼éowie!
a mo┼╝esz co┼Ť szerzej powiedzie─ç o tej metodzie, wybieram sie na urlop i przyda┼éoby sie podszkoli─ç

samba_mamba

Imiŕ: Anka
Do│▒czy│a: 24 Sty 2013

Wys│any: 2014-06-08, 20:45   

Najlepiej zerknij sobie tu https://www.youtube.com/watch?v=xml3nBcZC2U. Je┼Ťli b─Ödziesz mia┼éa pytania - uzupe┼éni─Ö Ci info. :)

dwukropek

Imiŕ: Ewela
Do│▒czy│a: 21 Gru 2012
Sk▒d: Zewsz─ůd

Wys│any: 2014-06-16, 20:20   

U mnie doskonale sprawdza si─Ö ogl─ůdanie kr├│tkich i prostych seriali w j─Özyku angielskim. Co prawda nie zawsze rozumiem dok┼éadne znaczenie danych s┼é├│wek, czy zda┼ä ale z kontekstu jestem w stanie wywnioskowa─ç o co chodzi.

babestworzylbog

Imiŕ: Wiola
Do│▒czy│a: 11 Lut 2013
Sk▒d: katowice

Wys│any: 2014-08-19, 11:16   

Takie kursy s─ů ┼Ťwietne, ale dla os├│b doros┼éych kt├│re potrafi─ů sobie same rozplanowa─ç nauk─Ö i wdro┼╝y─ç w to pewn─ů doz─Ö systematyczno┼Ťci. Dlatego rodzice posy┼éaj─ů swoje dzieci zazwyczaj na indywidualne lekcje angielskiego, aby kto┼Ť m├│g┼é kontrolowa─ç post─Öpy maluch├│w w nauce i pom├│c im utrwala─ç materia┼é (a to najwa┼╝niejsze, aby nie zapomnie─ç tego co si─Ö przyswoi┼éo).

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Wersja do druku

Skocz do: