/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Karta graficzna?
Autor Wiadomo¶æ
Michal080
Antagonist




Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 27
Do³±czy³: 05 Kwi 2012
Posty: 167
Sk±d: Z Krypty 34

Wys³any: 2013-02-11, 23:44   Karta graficzna?

Witam

Na wstępie zapytam: znacie może takie tytuły jak Fallout 3 i TES Skyrim?
Drugie pytanie: znacie pluginy EnbSeries?

Otóż mój problem polega na tym, iż ostatnio zachciało mi się ponownie zagrać w Skyrim, jednak z tego że mam niezbyt dobry sprzęt, byłem zmuszony zainstalować w grze zmniejszone tekstury i specjalny plugin Enb Series znany jako "mod that allows low end pc's play Skyrim".
Podkreślam że instalowałem owe modyfikacje dziesiątki razy i nigdy nie było problemów. Po podmianie plików uruchamiam Skyrim i... puff "Program "Skyrim.exe" przestał działać". Najlepsze jest to że po usunięciu plików Enb wszystko działało jak należy.

Druga sytuacja: Kilka dni później zapragnąłem znów poczuć klimat post-apokaliptyczny i zainstalowałem oryginalny Fallout 3, pełna polska wersja z dubbingiem z Premium Games. Do F3 nie potrzebuję dodatkowych modyfikacji na grafikę, gra chodzi świetnie na high quality. Jednak zainstalowałem modyfikację o nazwie bodajże "SweetFX for Fallout 3", nie jestem pewien czy taka jest nazwa ale mniejsza o to. Mod powodował zwiększenie jakości grafiki z minimalnym spadkiem FPS. Testowałem go wcześniej przynajmniej 2-3 razy. Uruchamiam grę, pojawia się oczywiście napis "Proszę czekać", muzyczka leci ale dalej nic. Brak odpowiedzi.

Miesiąc temu wszystko chodziło jak w zegarku a teraz wszystko poszło. Nie mam pojęcia co się dzieje. Parę razy reinstalowałem, kombinowałem na wiele sposobów ale nic się nie udało. Więc mam takie pytanie, bo może kręci się tu gdzieś specjalista od takich rzeczy ;] Pytanie brzmi: Co się do cholery dzieje? Pada mi karta graficzna? Procesor? Czy może to chodzi o jakieś pliki powiązane z grą? Proszę o szybką odpowiedź.
_________________
"Strach i przerażenie to zupełnie nie to samo. Strach popędza, zmusza do działania, tworzenia. Przerażenie paraliżuje ciało, blokuje myśli, pozbawia ludzi człowieczeństwa." - Metro 2034
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: