/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Wstydzę się podejść do dziewczyny, zaprosić ją na spacer itp
Autor Wiadomo
szydlos



Imi: Adam
Doczy: 21 Gru 2012
Posty: 19
Skd: Tam i tu

Wysany: 2013-04-13, 15:15   Wstydzę się podejść do dziewczyny, zaprosić ją na spacer itp

Witam.

Niedawno napisała do mnie moja znajoma, jakieś 2 lata temu się poznaliśmy u znajomego na grillu.

Odczuwam, po jej wypowiedziach, że się jej podobam i zresztą już to napisała, bajeruje mnie niesamowicie a przecież to przeważnie jest w roli faceta ;) Często nawiązuje do tematów odnośnie przyjaźni, miłości związków itp.
Jest 2 lata młodsza, dobrze mi się z nią rozmawia na "fejsie" czego o moich byłych "niedoszłych" powiedzieć nie mogłem.

Temat między mną a nią się coraz bardziej rozwija, lecz jeszcze nie zebrałem na odwagę żeby ją zaprosić na jakiś spacer albo coś.
W szkole często się widzimy, lecz przeważnie ją widzę siedzącą z przyjaciółką i trochę mnie to odstrasza,żeby podejść i zagadać.

Wiem, że lubi jeździć rowerem i nawet teraz jest do tego pogoda.
Dobry pomysł będzie jej zaproponować jakiś krótki wypad na rowerach ? Ewentualnie jakiś wypad na mieście do pizzeri czy coś ? Mam na myśli bardziej bliższe poznanie siebie, bo tak to tylko fejs i sms - nic więcej.
 
 
Invinciblee




Imi: Majka
Doczya: 11 Kwi 2013
Posty: 11
Skd: Opole

Wysany: 2013-04-13, 15:27   

Jeśli masz takie sprzyjające warunki, to ja nie wiem nad czym zastanawiasz się, trzeba zaryzykować, zawsze będzie trzeba jeśli będziesz chciał umówić się z dziewczyną :) Według mnie pomysł i z rowerami i z pizzerią jest odpowiedni. Powiedz, że chciałbyś ją lepiej poznać i już. A w szkole zawsze możesz podejść i spytać czy można porozmawiać na osobności, wtedy koleżanka powinna się ulotnić.
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imi: Krzysztof
Wiek: 30
Doczy: 20 Mar 2013
Posty: 152
Skd: z Tortugi

Wysany: 2013-04-13, 16:15   

szydlos napisa/a:
Dobry pomysł będzie jej zaproponować jakiś krótki wypad na rowerach ?


Moim zdaniem bardzo dobry. Na pewno znajdzie się okazja, kiedy będzie chwilę sama. Skoro to Pana bratnia dusza, to wręcz trzeba rozwinąć tę znajomość na płaszczyznę realną, a nie tylko wirtualną. Może warto byłoby kiedyś odprowadzić ją do domu ze szkoły?
Nieśmiałość? A co ma Pan do stracenia? Przecież jej Pan nie obrazi, że się już nie odezwie, a może tylko zaimponować. Niech Pan będzie tym bardziej pewny siebie z wiedzą, że jej Pan się podoba. Odwagi, trzymam za Pana kciuki (:
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
Croatan




Imi: Adam
Pomg: 2 razy
Wiek: 29
Doczy: 26 Lis 2012
Posty: 60
Skd: Łódź

Wysany: 2013-04-13, 17:28   

Łoo jezu facet :D Ja to przyszedł po nią bez gadania, powiedział ubieraj się i jedziemy nie pytaj gdzie. Masz świetną sytuację. Wiesz co masz robić, teraz odrzuć lęk.
_________________
http://szczesliwe-ja.blogspot.com/

https://www.facebook.com/szczesliweja

Droga do szczęścia.
 
 
szydlos



Imi: Adam
Doczy: 21 Gru 2012
Posty: 19
Skd: Tam i tu

Wysany: 2013-04-13, 18:23   

No daliście mi trochę odwagi tymi wypowiedziami. Przeważnie spaceruje ze swoją przyjaciółką której wgl. nie znam tylko z widzenia i to też przeszkadza mi troche.

Tylko jak by to się wszystko ładnie potoczyło...to chyba najbardziej się wstydzę reakcji brata i rodziców <głupek> , nie wiedziałbym co powiedzieć jak by mnie spotkali z nią gdzieś na mieście czy coś, ale sądzę że to przezwyciężę... w końcu mam prawie 20 lat
 
 
qwerasd1234




Imi: Tomek
Wiek: 29
Doczy: 10 Cze 2012
Posty: 184
Skd: Opole

Wysany: 2013-04-13, 20:13   

Chłopie, poprostu jej sie zapytaj czy jest chetna na spracer . Prawdopobodnie jej sie podobasz to napewno nie odrzuci z własnej winy:d

Jak ci się ona podoba, to wez wkońcu sprawy w swoje ręce :) umow sie z nia przez face albo przez cos , pogoda jest Zajebista na spacery, rowery i wgl :D

Kto nie ryzykuje nie żyje :d

A opiniami sie nie przejmuj ;p
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2013-04-14, 09:30   

szydlos, Nie wiem może na pisz na fejsie co ona na to żeby się wybrać na jakiś wypad rowerowy, jak nie masz odwagi podejść i zaprosić ale wiadomo, że osobiście to lepiej niż pisać. ;)

szydlos napisa/a:
to chyba najbardziej się wstydzę reakcji brata i rodziców <głupek>

Masz swoje lata z tego co piszesz to ich opinią się nie przejmuj :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
szydlos



Imi: Adam
Doczy: 21 Gru 2012
Posty: 19
Skd: Tam i tu

Wysany: 2013-04-14, 21:34   

No już powoli nad tym pracuję ;)

Jeszcze mnie denerwuje to, że po podejściu do niej jesli już takie coś nastąpi nie będę wiedział jaki temat zarzucić i co powiedzieć.

Np. w liceum trochę się wstydzę do niej podejść i zagadać... zawsze pod górke...
 
 
qwerasd1234




Imi: Tomek
Wiek: 29
Doczy: 10 Cze 2012
Posty: 184
Skd: Opole

Wysany: 2013-04-14, 21:37   

Jeżeli ona się będzie angażowała w rozmowe, to nie bd nudy, a jak bd nawet cisza to bd taka miła cisza a nie <czemu on nic nie mowi -.- >

Walcz do końca :D
_________________
Racjonalne spojrzenie na sprawy z innej perspektywy pomaga najbardziej - Więc pisz na priv.
 
 
 
Mowama




Imi: Lucy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 113
Skd: Pruszków

Wysany: 2013-04-16, 11:58   

lepiej żałować, że się coś zrobiło niż, że mogłeś a nie zrobiłeś - weź sobie to do serca :)
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2013-04-16, 15:08   Re: Wstydzę się podejść do dziewczyny, zaprosić ją na spacer

szydlos napisa/a:
Witam.

Niedawno napisała do mnie moja znajoma, jakieś 2 lata temu się poznaliśmy u znajomego na grillu.

Odczuwam, po jej wypowiedziach, że się jej podobam i zresztą już to napisała, bajeruje mnie niesamowicie a przecież to przeważnie jest w roli faceta ;) Często nawiązuje do tematów odnośnie przyjaźni, miłości związków itp.
Jest 2 lata młodsza, dobrze mi się z nią rozmawia na "fejsie" czego o moich byłych "niedoszłych" powiedzieć nie mogłem.

Temat między mną a nią się coraz bardziej rozwija, lecz jeszcze nie zebrałem na odwagę żeby ją zaprosić na jakiś spacer albo coś.
W szkole często się widzimy, lecz przeważnie ją widzę siedzącą z przyjaciółką i trochę mnie to odstrasza,żeby podejść i zagadać.

Wiem, że lubi jeździć rowerem i nawet teraz jest do tego pogoda.
Dobry pomysł będzie jej zaproponować jakiś krótki wypad na rowerach ? Ewentualnie jakiś wypad na mieście do pizzeri czy coś ? Mam na myśli bardziej bliższe poznanie siebie, bo tak to tylko fejs i sms - nic więcej.


Pamiętaj, że do odważnych świat należy, a skoro znacie się aż dwa lata,więc raczej problemów nie powinno być, tym bardziej, że jak piszesz, "rozmawiacie" na fejsie. Więc i tą drogą zaproponuj Jej właśnie tę pizzerię,,przy okazcji przeprosisz, że nie robisz tego osobiście. A dalszy ciąg rozmowy przeprowadzicie już jak się spotkacie. Dziewczyna z pewnością Ciebie nie ugryzie, odwagi ,gorzej jeśli ktoś inny Ciebie ubiegnie? ;) .
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: